dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 199 001 zł249 m² 4 815,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Okazja/dom/krzyki/ołtaszyn/grota roweckiego/ogród/top! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na wrocławskich Krzykach - osiedle Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strachówka

Strachówka,mazowieckie

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 060 m²

Dom z bala o wymiarach 11,5 m na 7,5 m przeniesiony z Kaszub. Postawiony w 2009 roku i gotowy do zamieszkania. Dół domu 86 m 2 wykończony, poddasze do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

880 000 zł284 m² 3 095,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 626 m²

Oferta mp.House Nieruchomości. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort życia w spokojnym otoczeniu lasów i gór z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchy Dwór

Suchy Dwór,pomorskie

1 115 000 zł111 m² 10 058,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta W mio casa! zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu W suchym dworze! nowa cena! Oferowany dom zlokalizowany jest w miejscowości Suchy Dwór, w bliskim sąsiedztwie Gdyni, 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzustów

Brzustów,mazowieckie

234 500 zł70 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Przepięknej urody stare siedlisko z dużą, ponad półhektarową leśną działką (6700m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach Garbatki Letnisko, na leśnej kolonii, 200m od wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długosiodło

Długosiodło,mazowieckie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wolnostojący dom z lat 70. na działce ok. 1300 m2. Dom składa się z: - piwnicy: garaż, pomieszczenia gospodarcze - parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka - poddasze: jedno pomieszczenie Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Domy na sprzedaż w urokliwej okolicy! Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją z centrum Krakowa? Koniecznie zapoznaj się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudnik Wielki,śląskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:20 540 m²

Przepiękny dom w cichej i spokojnej miejscowości Rudnik Wielki. To rodzinne miejsce jest stworzone dla osób, które potrzebują pięknego domu z duszą i chcą oddać w nim wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przytok,lubuskie

790 000 zł144 m² 5 501,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Domy dla golfistów Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, usytuowany jest na niezwykle malowniczych terenach, bezpośrednio przyległych do pola golfowego przytok golf resort, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Diamentowa

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Bezrzecze, skrajny szereg, 160 M2, 5 pokoi, miejsce parkingowe, działka 257 m2, tylko U nas! Ten wyjątkowy, skrajny szeregowiec położony na Bezrzeczu może bardzo szybko zostać Twoim nowym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Upalna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł114 m² 10 535,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2020 roku. Wysoki standard wykończenia, przedłużony taras oraz estetyczny ogród o pow. 120 m2. Do nieruchomości przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mieszka I

Radzymin,mazowieckie

535 476 zł62 m² 8 692,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:182 m²

Gotowe mieszkanie z Ogródkiem Bez pcc i prowizji Bez prowizji, bez pcc Zostalo kilka ostatnich lokali Osiedle to nowa inwestycja zlokalizowana w Radzyminie, nowe mieszkania będą znajdowały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cianowice małe

Cianowice małe,małopolskie

830 000 zł133 m² 6 221,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:826 m²

Cianowice - dom parterowy Z dwustanowiskowym garażem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom parterowy dom o pow. całkowitej 133,4m2 ( pow. użytkowa 99,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianów

Marianów,mazowieckie

1 300 000 zł168 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dom na sprzedaż Marianów Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przepiękny dom położony w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

599 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w Nowej Wsi (w odległości 4 km od Torunia) z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, zacisznej okolicy. Lokalizacja miejsca zamieszkania w Nowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przesieczna

Przesieczna,dolnośląskie

850 000 zł187 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam nieruchomość w miejscowości Przesieczna gmina Radwanice (zagłębie miedziowe). Dom 186m kw. , w całości podpiwniczony, wszystkie media w tym budynek garażowy 26m.kw. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

1 019 000 zł128 m² 7 979,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp pomagam W otrzymaniu kredytu hipotecznego bez pcc 0% prowizji Lokalizacja: jagodno - Ilość pokoi: 5 - Ilość łazienek: 2 - Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowa

Złotoryja,dolnośląskie

495 000 zł169 m² 2 932,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Aleja Lipowa, złotoryja-Wyskok Podpisz już dziś umowę, zarezerwuj dom, a my poczekamy do lipca. Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowe Iganie

Nowe Iganie,mazowieckie

1 199 000 zł171 m² 7 021,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Polecam do sprzedaży w pełni wykończony segment o powierzchni użytkowej 170,76 m2 usytuowany na Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głucha

Bielsko-Biała,śląskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy Bielska-Białej - Cygański Las. Świetna okazja inwestycyjna! Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Usługowa

Leszno,wielkopolskie

549 000 zł125 m² 4 382,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Promocja! Przy zakupie domu bon o wartości 25.000zł do wykorzystania na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie budowlanym Peamco! Atrakcyjne, dwukondygnacyjne domy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł184 m² 7 011,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Biuro makler poleca: wygodny dom wolnostojący położony w zacisznej alejce Osowej Góry. Piękne miejsce bezpośrednio przy lesie. Działka obejmuje 669m2 i została zaprojektowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Radomierzyce,dolnośląskie

1 475 000 zł168 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Radomierzyce ul. Sadowa to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi okazałymi domami głównie wolnostojącymi rezydencjami bez ścisku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Komorów,mazowieckie

1 650 000 zł224 m² 7 366,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Do sprzedania komfortowa nieruchomość w atrakcyjnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji w Komorowie z dala od miejskiego zgiełku. W zasięgu spaceru stacja wkd, park, las, zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł193 m² 4 611,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta - nowoczesny dom do zamieszkania Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni całkowitej 193m2, użytkowej 147m 2 usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drozdów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł134 m² 5 950,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

W ofercie naszego biura - już gotowe do przekazania nowoczesne, domy W zabudowie szeregowej Z czterema sypialniami, na osowej górze! ciekawa architektura budynku I wysokiej jakości wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł162 m² 7 709,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Ekskluzywne domy typu bliźniak ul. Tęczowa , niemcz, centrum doskonała lokalizacja! Eleganckie domy dwurodzinne, należący do kolekcji: wille i rezydencje usytuowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

620 000 zł115 m² 5 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta bez prowizji i pcc! Dojazd asfaltowy z latarniami, 100 m przystanek 845 do Wrocławia, pl. Grunwaldzki! ogrzewanie podłogowe w całym budynku rolety elektryczne w oknach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orłowo

Orłowo,warmińsko-mazurskie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Klimat I magia mazurskiej wsi *** piękna okolica Zapraszam do obejrzenia i zakupu siedliska , położonego w miejscowości orłowo na skraju Puszczy Boreckiej , 35 km od Giżycka i 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

5 200 zł180 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dom do wynajęcia o powierzchni 136 m2 w Zaczerniu. Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Luborzyca,małopolskie

850 000 zł197 m² 4 314,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom jednorodzinny podpiwniczony o powierzchni 197m. Nieruchomość położna w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Dom mieści się na 5 arowej działce. Opis domu: dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Polecamy przytulny i funkcjonalny dom z Ogródkiem w atrakcyjnej, zachodniej części Poznania na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Oferta prywatna / bezpośrednia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

1 480 000 zł182 m² 8 131,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu na sprzedaż. Przestronny i wygodny dom w zabudowie szeregowej na ulicy Objazdowej osiedle Żerniki. Segment został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

610 000 zł117 m² 5 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż gotowa szeregówka w stanie deweloperskim w Racławówce - 3 km od granic Rzeszowa. 0 zł podatku pcc | 0 zł prowizji Gotowa w stanie deweloperskim - Ostatni wolny segment uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sąsieczno

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

430 000 zł118 m² 3 640,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 93,50 m2 położony w malowniczej, cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym na samodzielnej działce 627m2, położony w Bielkówku, 15 minut od Gdańska. [dom] Dom o powierzchni 172 m2 , w skład wchodzi: 1.Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chobot

Chobot,mazowieckie

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 090 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 mkw. ulokowany w spokojnej i zielonej miejscowości Chobot pod Halinowem. Parter nieruchomości składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 160 000 zł145 m² 7 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę - uroczy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145.46 m2 w stanie deweloperskim posadowiony na działce 350 m2, idealny dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Śląski

Kamień Śląski,opolskie

479 000 zł170 m² 2 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 133 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony na dużej, ponad 60-arowej działce w Kamieniu Śląskim, gmina Gogolin. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, może pełnić funkcję domu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij