dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

2 100 000 zł661,32 m² 3 175,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 373 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni około 661,32 m położony w spokojnej miejscowości Gałów, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 356 000 zł165 m² 14 278,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 638 m²

Wyjątkowa Willa do zamieszkania od zaraz. Połączenie tradycji z nowoczesnością. Dom położony jest przy Małej Pętli Bieszczadzkiej, w urokliwej i spokojnej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł203 m² 5 812,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 203 m , położonego na dużej działce (ok. 1500 m ), idealnego pod inwestycję. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom z najpiękniejszym widokiem na Dolinę Warty - Rogalinek, ul. Północna. Szukasz przestrzeni i spokoju? Oferujemy wolnostojący dom z 6 pokojami, ogromnym tarasem i potencjałem na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Klimatyczne domek z sadem nad Narwią tylko 60 min od Warszawy Szukasz miejsca na odpoczynek od miasta? Marzy Ci się własny domek nad rzeką, wśród zieleni i sadów owocowych? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kaczory,wielkopolskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 552 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Kaczorach k. Piły - komfort, natura i spokój! Cena: 1150 000zł Powierzchnia domu: 150m Powierzchnia działki: 4552 m Lokalizacja: kaczory, woj.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 79. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta, samego Żukowa oraz obwodnicy. Do centrum zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom 140 m | funkcjonalny układ | garaż w bryle | możliwość kominka Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 140 m, wyróżniający się świetnym i bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krępa,mazowieckie

1 149 000 zł144,89 m² 7 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Osiedle happynest | krępa | 1 149 000 zł | 144,89 m2 | działka 600 m2 | lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym | przedsprzedaż | działka 600 m2 | bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł316 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 745 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 316m2 położonego, przy ul. Głównej w miejscowości Przytoczna (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł182 m² 7 137,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż - Cieplewo, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 182 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Cieplewo.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,50 m² 8 364,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na 6-arowej działce, zlokalizowany w Rzeszowie w rejonie ul. Wojtyły (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom: bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (prawa strona) Projekt domu dom W modrakach (r2). Stan deweloperski Składający się z: parter 1. Wiatrołap 4,11 2. Toaleta 4,07 3. Schowek 0,84 (3,15) 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł670,84 m² 2 234,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:731 m²

Rodzinny dom z lokalem usługowo produkcyjnym! | Dąbrowa Górnicza ul. Nowocmentarna (podlesie) zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kosobudy

Kosobudy,zachodniopomorskie

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

***magiczne miejsce, nieruchomość z własną linią brzegową jeziora Chociebądz Wielki - powierzchnia jeziora 60ha*** Działka o powierzchni 1,4ha położona na skraju wsi Kosobudy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Nowiny,dolnośląskie

1 300 000 zł122 m² 10 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Polecam dom wolnostojący parterowy położony na terenie nowej prestiżowej Inwestycji noviny w Nowinach koło Kobierzyc, która składać się będzie zaledwie z 21 domów. Inwestycja podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł262 m² 2 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wybudowany w latach 90-tych w msc. Skrzyszów Dom piętrowy zbudowany z pustaka o pow. użytkowej mieszkalnej 185.51m2. Przyziemia mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł170,42 m² 8 449,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

1 440 000 zł | sprzedaż | 170,42 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | lesznowola kameralna inwestycja! zakup bez pcc I bez prowizji agencji. Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym ,w malowniczej okolicy, z pięknymi widokami, o powierzchni 120 m2 oraz działką 1500m2. Usytuowany przy drodze asfaltowej, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł330 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mokotów, pod Skocznią, ul. Inspektowa | komfortowy dom o powierzchni użytkowej 245 m (powierzchnia całkowita ok. 330 m ) | 6 pokoi | 3 łazienki | garaż na 2 auta w bryle budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł20 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku drewnianego, położonego w Piotrkowie Tryb., na terenach ROD STOKROTKA. Na działce o powierzchni 300 m2 znajduje się budynek drewniany - do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł273 m² 58,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

* cena najmu wynosi 16.000ZŁ MIESIĘCZNIE I OBEJMUJE WSZYSTKIE MEDIA ORAZ KOSZTY EKSPOLOATACYJNE!- Na wynajem oferowany jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w sercu Dobrej funkcjonalne 83 m gotowe pod koniec roku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu piętrowego powierzchni użytkowej około 130 m2 mieszczącego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 2191m2 w Roszowickim Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Taka oferta tylko w platinum house zabór jezioro liwno - ostatnie trzy domy! W ofercie zostały ostatnie trzy domy. Oferuję do sprzedaży dom letniskowy (całoroczny) o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł188 m² 6 537,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przestronnego domu w zabudowie szeregowej na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 137,5 m2 znajduje się na 365 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Odkryj spokój i nowoczesność w podwarszawskim Kiełpinie. Kolejne etapy osiedla to propozycja dla osób szukających balansu między naturą a komfortowym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Segment na sprzedaż Bez pcc I prowizji | W ofercie dostępne także inne domy Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż dom w inwestycji od renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz domu, który zamiast ciasnych kompromisów oferuje przestrzeń, w której każdy domownik w końcu odnajdzie swój własny azyl? Przy ulicy Wałowej czeka na Ciebie wyjątkowa, narożna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł110 m² 2 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w latach 50-tych XX wieku. Dom położony jest na działce o powierzchni 2825 mkw, poza budynkiem mieszkalnym, na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego- dzwoń śmiało! Mam ogromną przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 220 m na Woli Justowskiej, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł595 m² 16 638,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 899 m²

Niepowtarzalny dom, położony w zielonej i kameralnej części Warszawy - w dzielnicy Wesoła. Dom został zaprojektowany jako prywatna, niezależna przestrzeń do życia, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 592 000 zł348 m² 4 574,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż Budynek mieszkalny jednorodzinny z potencjałem usługowym w Karpaczu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł262 m² 5 339,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 063 m²

Sprzedam wyjątkowy i nowoczesny dom w Medniewicach, niedaleko Skierniewic, za cenę 1 490 000 pln. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 687 pln. Ta niezwykła nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja domek skrajny! deweloper! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje nowy dom na sprzedaż w Konstancinie w stanie tzw.deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow 210m2 dz.520m2, 6 pokoi, 3 łazienki, garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł111 m² 6 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam na prezentację niezwykłego domu W bojanie! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł151 m² 11 251,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Rodzinny bliżniakna zamkniętym osiedlu Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z malowniczym ogródkiem o powierzchni całkowitej 151.4 m , położony na działce o powierzchni 312.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij