dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł103 m² 7 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na ładnej działce, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Las Lesznowolski

Las Lesznowolski,mazowieckie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:831 m²

Oferta sprzedaży uroczego domu w Lesie Lesznowolskim! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - dom o powierzchni całkowitej 110 m2, (około 80 m2 pow. użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dostępne od zaraz! Sprzedam lokale w zabudowie bliźniaczej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko Kampinowskiego Parku Narodowego! Propozycja wprost dla ludzi pragnących mieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

698 990 zł105 m² 6 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł80 m² 43 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Unikatowe miejsce W rzeszowie z niepowtarzalnym sielskim klimatem gdzie możesz poczuć się jak w samym sercu Bieszczadów zaledwie 10km od centrum Prawie 3ha działka zabudowana klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Staromiejska

Rzeszów,podkarpackie

4 600 zł120 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 120 m2 w Rzeszowie na dzielnicy Staromieście. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 349 700 zł136 m² 9 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący w stylu dworkowym o powierzchni całkowitej ok. 136 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce. Rozkład domu parter: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

591 000 zł116 m² 5 094,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa oferta Sprzedaż na rynku pierwotnym, bez podatku pcc 2%. Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej, w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Parkowej, na terenie nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czapury

Czapury,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 594,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: oferta dla Ciebie - skrajny 4 pokoje, ogródek 156,60m , dwa miejsca postojowe powierzchnia mieszkania 74,15 m Cena 489 000,00 pln VI 29 Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szramka

Lubliniec,śląskie

1 350 000 zł452 m² 2 986,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:717 m²

Prezentuję Państwu jedyną taką nieruchomość, która idealnie nadaje się pod inwestycję. Dom wolnostojący o łącznej powierzchni 452m2 na działce o powierzchni 717m2 na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasień

Jasień,małopolskie

470 000 zł166 m² 2 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jasień (gmina Brzesko, województwo małopolskie) - na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 165,6 m2, położony na 12-arowej działce (działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

759 800 zł122 m² 6 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

730 000 zł128 m² 5 703,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wysoki standard! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Długołęka. Dom o pow 128 mkw składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Królewiec

Królewiec,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:918 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Królewiec, wybudowany w 2012r. Dom o pow. użytkowej 120m2, posadowiony na działce o powierzchni 918m2. Budynek parterowy, ocieplony wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł123 m² 11 951,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej lokalizacji, blisko centrum Warszawy. Do wyboru lewa lub prawa połowa, każda o powierzchni 122,75 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

900 000 zł172 m² 5 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Super lokalizacja, 3 km do granicy Krosna! Oferujemy na sprzedaż murowany budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 172,8 m2 oraz murowany budynek gospodarczy o powierzchni 75,5m2 pełniący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł108 m² 8 523,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 108 m2, szczepankowo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, nowocześnie urządzonego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

784 900 zł131 m² 5 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.750 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pstrążna

Pstrążna,śląskie

5 000 zł126 m² 39,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

*wchodzisz I mieszkasz bez nakładów finansowych* Oferujemy na wynajem wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 126m2, użytkowej 103,80m2 usytuowany na działce o pow. 1036m2 wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł220 m² 5 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom z potencjałem o powierzchni ok. 220 m2 z położony na ładnej działce 800 m2 Dom ma trzy kondygnacje Na poziomie podpiwniczonym mamy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

730 000 zł140 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowocześnie urządzony i wyposażony dom w miejscowości Odolion, dobra komunikacja z Toruniem -20km i z Ciechocinekiem 2km. Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 114 900 zł124 m² 8 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium o powierzchni ok. 125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w spokojnej i malowniczej okolicy w Walimiu Nieruchomość o powierzchni 102 mkw, posadowiona jest na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Garwarz

Nowy Garwarz,mazowieckie

530 000 zł162 m² 3 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 145m2 znajdujący się w miejscowości Nowy Garważ. Dom składa się z dwóch kondygnacji, które posiadają oddzielne wejścia. Parter domu posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 999 zł163 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadbrzeżna

Świdnica,dolnośląskie

1 290 000 zł239 m² 5 388,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy w Świdnicy. Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu niezwykły dom w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 239,40 mkw, posadowiona na 543.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

579 000 zł101 m² 5 732,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zadbanego, solidnie zbudowanego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 350 m2. Działka: powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Modlniczka,małopolskie

1 720 000 zł183 m² 9 398,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu, ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z 7 arowym ogrodem na osiedlu zamkniętym w Modlniczce. Lokalizacja: woj. małopolskie /gm. Wielka Wieś/ Modlniczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł156 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szpitalna

Lubsko,lubuskie

455 000 zł106 m² 4 292,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Lubsku przy ul. Szpitalnej, posadowiony na działce o powierzchni ponad 11 arów. Dom ustronnie położony z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno,pomorskie

551 250 zł194 m² 2 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości działki nr 327 położonej przy ul. Kartuska 26, garcz, 83-333 Chmielno. Przedmiotem licytacji jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł230 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

- english version below - Na wynajem dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem o powierzchni 1600m2, wraz z zamkniętą altaną grillową i przestrzenią rekreacyjną! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł102 m² 9 295,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim, nieopodal Stawów Walczewskiego. *** O domu *** Przestronny piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł141 m² 6 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

729 000 zł124 m² 5 888,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Górki, domy w zabudowie blizniaczej już do odbioru! Twój dom to 123,8 m : strefa dzienna - parter budynku: przestronny i jasny salon z kuchnią i bezprogowym wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głojsce

Głojsce,podkarpackie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedam dom w miejscowości Głojsce wieś położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, w gminie Dukla. Głojsce to miejscowość położona w środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jadów

Jadów,mazowieckie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom całoroczny o pow. 80 m2 na działce o pow. 1300 m2 w okolicy Jadowa, dobra komunikacja do Warszawy , okolica spokojna, dużo zieleni, dom ocieplony. Media: piec(co) , prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

598 998 zł140 m² 4 278,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Centrum/strzelin/dom/lokal/140m2/inwestycja/tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący budynek w zabudowie szeregowej z 1938 r. mieszczący się u zbiegu ulic Dzierżeniowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 099 500 zł192 m² 5 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Dom w Super Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 190 m2, usytuowany w bardzo ładnej okolicy, na pięknie zagospodarowanej działce. Dom jest Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

819 000 zł190 m² 4 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dzień dobry. Zapraszam do zapoznania się z propozycją zakupu domu jednorodzinnego w bardzo popularnym miejscu w okolicach Torunia czyli Małej Nieszawce. Gmina ta uchodzi za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczuczyńska

Szamotuły,wielkopolskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.