dowolna

Domy

46 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 876 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem

Gdańsk,pomorskie

7 600 000 zł794 m² 9 567,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 436 m²

Niezwykła rezydencja w spokojnej części Gdańska Osowy. Gdańsk Osowa oddalona zaledwie 20 km od centrum Gdańska. Stale dynamicznie się rozrasta i obecnie stanowi całkowicie samowystarczalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

728 764 zł169 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią : dom malbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

992 000 zł145 m² 6 838,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 136,55 mkw. - całkowitej 145,07 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Złota

Zduńska Wola,łódzkie

320 000 zł84 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:233 m²

Budynek stanowiący odrębna nieruchomość z przeznaczeniem na działalność usługowo-handlową, ma 84 m2, jest zbudowany na działce 233 m2. Jest możliwość przekształcenia przeznaczenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 149 000 zł132 m² 8 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia! idealny dla osób, które poszukują spokoju, ciszy a jednocześnie z doskonałym połączeniem z Warszawą. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dygowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Ogłoszenie prywatne. Do sprzedania dom (144 m kw. pow. użytkowej, 280m kw. pow. całkowitej) w malowniczej miejscowości Dygowo oddalonej od Kołobrzegu zaledwie ok 9 km. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 997 zł99 m² 81,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

865 000 zł122 m² 7 083,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Skrajny segment wykończony pod klucz, gotowy do odbioru ogród 335 mkw Eleganckie, domy dwukondygnacyjne, z wbudowanym garażem i dwuspadowym dachem pokrytym dachówką, w tradycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żarnowa

Żarnowa,podkarpackie

155 000 zł60 m² 2 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

3km od planowanego zjazdu z autostrady w Żarnowej 112 arów z 15 min dojazdem do Rzeszowa po oddaniu S19 138/144 udziału w 112 arowej działce zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 375 000 zł192 m² 12 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom wolnostojący o charakterze rezydencjonalnym na działce około 830 m2 położony w zachodniej części Józefowa w pobliżu rzeki Świder, wśród działek leśnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzesko

Brzesko,małopolskie

635 000 zł129 m² 4 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Perfect Estate przedstawia Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej. Inwestycja znajduje się w okolicach Brzeska blisko lasu z dala od zgiełku dużych miast, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

770 000 zł113 m² 6 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Odrębna własność. Inwestycja przy drodze gminnej, możliwy zakup przez obcokrajowców. Przedstawiamy Państwu nowoczesną inwestycję osiedla domów w zabudowie bliźniaczej w Krzyżowicach, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

598 000 zł90 m² 6 635,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie pozostał jeden dom w zabudowie bliźniacze. Osiedle przy ul. Słocińskiej 144 jest propozycją dla osób, które oczekują podmiejskiego spokoju, ale jednocześnie komfortu bliskości miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Nakło Śląskie,śląskie

499 000 zł149 m² 3 344,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Kameralna inwestycja w Nakle Śląskim. Zamieszkaj w nowym domu! Spokojna lokalizacja! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Duży dom w Bartągu z możliwością prowadzenia usług Więcej zdjęć w galerii zewnętrznej: otoczenie Nieruchomość znajduje się w Bartągu, ul. Nad Łyną 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Promnice

Promnice,wielkopolskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Jeśli szukasz miejsca gdzie możesz się wyciszyć, blisko natury z daleka od wielkomiejskiego zgiełku to przedstawiam Ci tę nieruchomość. Parterowy dom z wykończonym poddaszem idealnym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

770 000 zł113 m² 6 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 275 000 zł155 m² 8 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 155 m2 położony na działce o powierzchni 800 m2 w miejscowości Głosków (pow. piaseczyński). Dom jest umeblowany i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 440 000 zł141 m² 10 212,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż środkowy segment o nowoczesnej architekturze o powierzchni 141m2 na działce o powierzchni 188m2 przy ul. Sienkiewicza w Ożarowie Mazowieckim na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 900 zł141 m² 6 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 690 000 zł178 m² 9 505,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2003 roku w zielonej i spokojnej części Szczecina, os. Krzekowo-Bezrzecze, przy ul. Łukasińskiego. Dom o powierzchni użytkowej 144,7 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

849 000 zł118 m² 7 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zalesionej okolicy, na kameralnym osiedlu. Połączenie jedynie przez garaż! Link do strony internetowej inwestycji: sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Sprzedamy lokal w domu jednorodzinnym, dwulokalowym, w zabudowie bliźniaczej.Inwestycja realizowana jest w Józefowie k/ Legionowa, gm. Nieporęt. Dom w stanie developerskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł130 m² 4 613,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Wyłącznie w biurze Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,83 m2 w stanie deweloperskim z garażem 18,14 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 169 000 zł170 m² 6 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowany dom ( końcówka 2022 roku ) w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Dom znajduje się w centrum osiedla ( blisko do szkoły , przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lublewo Gdańskie,pomorskie

869 000 zł97 m² 8 917,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękne trzy domy w zabudowie bliźniaczej w gdańskim Lublewie! Domy o pow. 97,45 m2, położone na działkach o pow. ok. 200 m2 znajdują się w wyjątkowej lokalizacji z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bramki

Bramki,mazowieckie

6 999 zł110 m² 63,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem piętro w domu dwupiętrowym w miejscowości Bramki niedaleko Błoni. Dom ma powierzchnię 200 m2 do wynajęcia jest pierwsze piętro o powierzchni 110 m2 oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Radom,mazowieckie

570 000 zł220 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym o powierzchni 220 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 492 mkw. na os. Zamłynie. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 190 000 zł142 m² 8 380,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam pół bliźniaka 142m2, powierzchnia działki 250m2. Budynek w stanie deweloperskim. Kupujący nie płaci 2% pcc W skład budynku wchodzą: - 3 sypialnie - salon z kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz

Łódź,łódzkie

4 400 zł121 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz domu, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wólka Ciechomska

Wólka Ciechomska,lubelskie

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Sprzedam posesję w miejscowości Wólka Ciechomska (okolice Żelechowa - gmina Wola Mysłowska, powiat łukowski) 1) Dom murowany o pow. 90m2 - rok budowy lata 70-te - 2 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasielska

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł260 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:603 m²

tel. Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Złotnikach o powierzchni 260 m2 i 3 piętrach. Dom po kapitalnym remoncie Budynek doskonale sprawdzi się dla pracowników, na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górna Wieś

Górna Wieś,małopolskie

2 300 000 zł225 m² 10 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz domu z garażem wyposażonego w rekuperację, fotowoltaike i pompe ciepła w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

witam do sprzedania urokliwy dom w cichym zakątku Zakopanego (jaszczurówka) dom położony na działce o powierzchni 660 mkw dom składa się z czterech poziomów na poziomie 0 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Sokołów Podlaski,mazowieckie

950 000 zł716 m² 1 326,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż duży budynek mieszkalny z wydzielona na parterze częścią handlowo-usługową. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 000 zł135 m² 6 201,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135,29 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

609 000 zł250 m² 2 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Biskupice, jaksice, miechów, kamieńczyce, koralówki, rzeżuśnia Emmerson prezentuje do sprzedaży, dom wolnostojący, o łącznej powierzchni ok 300 m kw, położony w Biskupicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakliczyn

Zakliczyn,małopolskie

759 000 zł360 m² 2 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Zakliczyn, gm. Siepraw. Budynek o pow. ok 360m2 składa się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

660 000 zł130 m² 5 083,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Wyłącznie w biurze Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,83 m2 w stanie deweloperskim z garażem 18,14 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po wschodniej stronie Józefowa. Powierzchnia użytkowa 130,00 m2, miejsca postojowe przed budynkiem, działka ok. m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij