dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

420 000 zł62 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 60 m z ogrodem ok. 50m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

939 000 zł126 m² 7 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / dom 126 M2 / działka 600 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

898 900 zł110 m² 8 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny Dom Parterowy w Pięknej okolicy wśród Zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni do użytkowania ok. 140 m2, usytuowany w pięknej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

540 000 zł126 m² 4 270,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek W zabudowie szeregowej szczecinek, ulica turystyczna, za lasem. Cena 540.000zł brutto z podatkiem VAT. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór

Nowy Dwór,wielkopolskie

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 766 m²

Polecamy w ofercie naszego biura pięknie położoną, blisko lasu, nieruchomość z działką prawie 5 tys. mkw. Dom o łącznej powierzchni prawie 90 mkw. usytuowany jest na działce wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

9 500 zł240 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

English offer below Polish Katowice Oferujemy do wynajęcia samodzielny ,reprezentacyjny , wolno stojący budynek biurowy o powierzchni użytkowej 270m. Na powierzchnię składają się: -niski Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni całkowitej 120 m2 położony na bydgoskim Miedzyniu. Powierzchnia ogrodu to 361 m2. W skład nieruchomości wchodzą: na parterze 2 pokoje (z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupanka

Siemianowice Śląskie,śląskie

569 000 zł136 m² 4 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! inwestycja ukończona - domy dostępne od ręki! Segmenty S8 i S9 Oferowane domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Siemianowicach Śląskich, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zgierska

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł325 m² 9 227,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:238 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka na Warszawskiej Pradze południe Grochów oś. Grenadierów. Świetnie zlokalizowana nieruchomość przy małej cichej ulicy a jednocześnie doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

599 000 zł126 m² 4 751,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej w pięknej i urokliwej miejscowości, w okolicy Rudnej Małej. Dom znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 149 999 zł125 m² 9 199,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Dobrzykowice / dom 125 M2 / działka 272 M2 / media serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł167 m² 2 805,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wolno stojącego domu z garażem w stanie surowym zamkniętym do własnej aranżacji i wykończenia. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 499 000 zł510 m² 8 821,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest niezwykła nieruchomości, która została zaprojektowana według własnego projektu gdzie kolorystyka, elementy wykończenia nadają jej bezsprzeczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł405 m² 3 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Tylko U nas! Zapraszam do zakupu domu na Glinkach. Dom jednorodzinny 3 kondygnacyjny, który dzieli się na: 1. strefę dzienną znajdującą się na parterze, w której skład wchodzą (95m2):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł233 m² 5 579,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy do wprowadzenia, przepiękny dom wolnostojący z dużą działką (1352m2) w najbardziej pożądanej lokalizacji Jantaru. Oddalony zaledwie 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kobyłka,mazowieckie

739 000 zł158 m² 4 677,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy segment środkowy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł169 m² 5 624,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 199 999 zł168 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 540 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Chmielowicach. Nieruchomość została wybudowana w 2013 roku na prostokątnej działce wielkości 35,44 ara. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jasełkowa

Kraków,małopolskie

897 000 zł120 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej części Krakowa, w otoczeniu pól. Lokalizacja- ul. Jasełkowa 8m/1 w Krakowie, dzielnica Wzgórza Krzesławickie - Łuczanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przy Stadionie

Zblewo,pomorskie

663 000 zł90 m² 7 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom: dom parterowy o powierzchni użytkowej 90 m2, składa się z: - salonu z jadalnią (24,6 m2) - otwartej na salon kuchni (7,25 m2) - trzech sypialni (11,6 m2,11,7 m2 oraz 12,9 m2) - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ropczyce,podkarpackie

560 000 zł174 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 173,60m2 w Ropczycach. Cała nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferuję dom w Łęgach leżących ok 20 min jazdy samochodem od Szczecina i ok 10 min od Dobrej Szczecińskiej. Dom znajduje się na terenie Natura 2000, w rezerwacie ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złotego Smoka

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł290 m² 13 097,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Można składać oferty zakupu na tą nieruchomość! - wynegocjuj cenę! :) Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej na Ochocie, usytuowany w atrakcyjnej części dzielnicy - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł90 m² 7 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

799 000 zł86 m² 9 290,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Super oferta! W sprzedaży mamy do zaoferowania domy W kryspinowie W świetnej lokalizacji. Domy wyposażone W pompy ciepła! przy zakupie nie płacisz pcc I prowizji! domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysłowice,śląskie

1 099 000 zł154 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: kupując dom z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

399 000 zł127 m² 3 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 910 m²

Dom z potencjałem i dużą działką - tylko U nas! Oferta na wyłączność. Z uwagi na poszanowanie prywatności właścicieli prosimy o kontakt przez biuro nieruchomości. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chorzów

Chorzów,śląskie

1 800 000 zł471 m² 3 821,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Do sprzedaży dochodowa 2 piętrowa kamienica o powierzchni użytkowej 471 m2 Powierzchnia całkowita 630m2 Działka we własności o powierzchni 426m2 W cenie aktualne pozwolenie na budowę 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chylice

Chylice,mazowieckie

1 590 000 zł180 m² 8 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom ok. 180 m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom z antresolą, w stanie Deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 180 m2, posadowiony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klepacze

Klepacze,podlaskie

570 221 zł112 m² 5 091,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szeregówki w Klepaczach (obok osiedla Starosielce) to nowoczesne domy zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Estetyczna bryła budynku, dobrana kolorystyka elewacji. Własne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrzei

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł79 m² 11 193,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Westate Praga prezentuje przytulny dom na sprzedaż zlokalizowany w komfortowej i spokojnej okolicy Warszawy- piaseczno, ul. Stefana Okrzei. Dom zachwyca od pierwszego wejścia. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wampierzów

Wampierzów,podkarpackie

374 000 zł160 m² 2 337,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 318 m²

-kupujący nie płaci prowizji- przedstawiamy interesującą nieruchomość, zlokalizowaną w miejscowości Wampierzów, gminie Wadowice Górne, usytuowaną około 12 km od Mielca. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żary

Żary,lubuskie

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wynajmę dom w zabudowie szeregowej , całkiem nowy. Duży taras , balkony. 5 pokoi , kuchnia z aneksem całkowicie wyposażona otwarta na salon i jadalnie. Miejsce postojowe przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł196 m² 12 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż tylko u Nas. Doskonała lokalizacja Stary Imielin. Osiedle willowe. Działka 931 m2 z domem i budynkiem gospodarczym pełniącym obecnie funkcje garażu i warsztatu. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

789 000 zł101 m² 7 811,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nasz dom to pasywny - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty jego utrzymania. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka ( 260 tys. zł, ) oraz usługa budowy domu do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

789 000 zł101 m² 7 811,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Nasz dom to pasywny - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty jego utrzymania. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka ( 259 tys. zł, ma warunki zabudowy, przy lesie, front 22m, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie letniskowej, zlokalizowany we wsi Strzegomiany, w Masywie Ślęży. Budynek o powierzchni użytkowej 45 mkw. ( około 60mkw. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łabędzia

Kościno,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnym miejscu w Kościnie przy ul. Łabędziej. Podstawowe cechy nieruchomości: - powierzchnia bliźniaka 136 m2 (w tym garaż), pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Okuniew,mazowieckie

2 350 000 zł300 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentacje naprawdę unikatowego domu w Okuniewie, drugiej takiej oferty nie znajdziesz! Dom o powierzchni ok 300m2, 2 kondygnacje, widne pomieszczenia, okolica otoczona naturą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec

Solec,mazowieckie

2 399 000 zł208 m² 11 533,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:969 m²

Cudowny dom z nowoczesnymi wnętrzami, wykończonymi z wyjątkowych materiałów. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni wykończony.