dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Mroków

Mroków,mazowieckie

799 000 zł115 m² 6 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedania bliźniak o powierzchni użytkowej 115 m2 zlokalizowany w miejscowości Mroków, 25 min od Warszawy. Budynek zlokalizowany jest na dużej działce działce 670m2, z przodu wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Stary,podkarpackie

885 000 zł186 m² 4 770,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedmiotem sprzedaży biura Royal Broker jest dom w stanie deweloperskim, o podwyższonym standardzie wykończenia, znajdujący w cichej i spokojnej lokalizacji w Starym Borku koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwierzyce

Iwierzyce,podkarpackie

380 000 zł199 m² 1 913,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, znajdujący się w Wiśniowej, - gm. Iwierzyce, położony na 21-arowej działce z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

8 900 zł160 m² 55,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

English below Infinity Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska. Nieruchomość: - powierzchnia: 160m - Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostoja

Ostoja,zachodniopomorskie

820 000 zł118 m² 6 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie Szeregowej - bardzo blisko Szczecina w Ostoi, nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych, niedaleko Stawu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

649 999 zł178 m² 3 988,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 178m2 na działce 690m2 w Cieplicach (jelenia Góra) 7 pokoi, 3 łazienki 3 piętra ogrzewanie kotłem gazowym oraz kominkiem do remontu kapitalnego dom daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150m2 z garażem w bryle znajdujący się na 7- arowej działce przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. ( zalesie ) Dom składa się z: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywory

Przywory,łódzkie

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do sprzedaży drewniany dom z początku XX w Przyworach o powierzchni całkowitej 50m2. na działce 1000 m2. Całe siedlisko około 4900m2 to kwota 410000 zł. Wyjątkowa okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Poznań,wielkopolskie

2 500 000 zł248 m² 10 068,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

1 460 000 zł160 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przepiękny dom z 2021r. na Wrocławskich Stabłowicach w zabudowie bliźniaczej z zagospodarowanym ogrodem ok. 100m2 wraz z nasadzeniami i warzywniakiem. Dom ma ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Wiśnicz,małopolskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom po całkowitym generalnym remoncie na działce o pow. 1300 m2 k/ Nowego Wiśnicza Rozkład pomieszczeń : poziom 0- garaż na 4 pojazdy, łazienka, kotłownia ze pomieszczeniem gospodarczym (wersja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedstawiamy Państwu Nowoczesny, elegancki i funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m2. Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, aleja Świerkowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 499 999 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż Luksusowy i Prestiżowy dom wolnostojący znajdujący się w miejscowości Mokronos Górny, w bliskeij okolicy Bielan Wrocławskich. Podstawowe Informacje: - rok budowy 2023, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerwonych Maków

Bolesławiec,dolnośląskie

890 000 zł260 m² 3 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom wolnostojący, gabinet, własna działalność, inwestycja, bolesławiec. Boleslavia Nieruchomość pragnie przedstawić Państwu komfortową nieruchomość, która idealnie przygotowana jest nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dywity,warmińsko-mazurskie

749 000 zł167 m² 4 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom w centrum Dywit Więcej zdjęć w galerii zewnętrznej: otoczenie Nieruchomość znajduje się w Dywitach przy ul. Łąkowej 15. Z Dywit do centrum Olsztyna jest zaledwie około 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rymarska

Szczecin,zachodniopomorskie

444 000 zł90 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

444.000 zł - dom z działką w cenie mieszkania Na sprzedaż dom wraz z budynkiem gospodarczym znajdujący się na prawobrzeżu,- usytuowany na działce o wielkości 910 m2 iDEALNA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 000 zł108 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam.Mam do zaoferowania dom do generalnego remontu o powierzchni całkowitej 200m2,użytkowej 108m2, dwa piętra stan surowy, jedno piętro do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł85 m² 8 186,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni 86m2 z tarasem i ogrodem. Zamieszkaj na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Film: dom jednorodzinny, wolnostojący położony w cichej i bardzo atrakcyjnej okolicy w Brzozówce. Nieruchomość znajduje się niedaleko lasu. Idealna lokalizacja, dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki Małe

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

990 000 €281 m² 3 523,13 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

To nie inwestycja w dom, lecz w samego siebie Nowoczesny dom pod Toruniem, nad Jeziorem Kamionkowskim, z panelami słonecznymi i pompą ciepła, wykończony pod klucz o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy ul. Głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

850 000 zł171 m² 4 976,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Zapraszamy na prezentację oferty sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Żorach, obręb Rój w zabudowie nowych domów jednorodzinnych. Budynek oddany do użytkowania w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nikielkowo

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

BB Nieruchomości oferuje dom jednorodzinny wolnostojący parterowy drewniany typ. , canada" o powierzchn i 96 m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 982 m2 na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

759 000 zł95 m² 7 989,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bolechowice gm.Zabierzów ZAKUP OD DEWELOPERA - MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ Skupujemy również działki budowlane i mieszkania za gotówkę w Krakowie lub okolicy. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Olchowa,podkarpackie

749 000 zł130 m² 5 740,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 130,47 m2 Nieruchomość usytuowana na działce 12,26 ara Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janice

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

697 000 zł143 m² 4 874,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Przedmiotem oferty jest nowo wybudowany jednorodzinny dom wolnostojący zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim na os. Janice. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tchórzew-Plewki

Tchórzew-Plewki,mazowieckie

429 000 zł129 m² 3 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Murowany, przestronny dom w miejscowości Tchórzew-Plewki, 5 km od Zbuczyna. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadarzyńska

Nowa Wola,mazowieckie

1 899 000 zł255 m² 7 455,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania nowoczesny dom wyposażony i wykonany w wysokim standardzie dla młodej rodziny w dobrze skomunikowanej części gminy Lesznowola. Jest to połowa bliźniaka zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł160 m² 49,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

English version below Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość spokojnie usytuowaną przy jednej z kameralnych ulic Mokotowa, która stanowi idealne połączenie miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

869 900 zł153 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza, spokój, sielskie klimaty pośród kameralnej jednorodzinnej zabudowy. Warto nadmienić, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Zawiszyn,mazowieckie

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż wyjątkowy domek 2 pokojowy z kuchnią i łazienką oraz hol ( 40 m2 do ewentualnego remontu ) + część dobudowana do wykończenie ok. 50 m2. Do niedawna domek był zamieszkiwany, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł126 m² 11 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Wrocław, ołtaszyn to topowa lokalizacja idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W tak wyjątkowym miejscu powstaje kameralny II etap deweloperskiej inwestycji -dwa domy w zabudowie bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł150 m² 5 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga Sprzedaż tylko dla Klientów gotówkowych. Budynek w trakcie postępowania o zniesienie współwłasności poprzez wydzielenie dwóch samodzielnych lokali. Cena do negocjacji! - Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Legionów

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

850 000 zł213 m² 3 990,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam dom z lokalem do wynajęcia. Dom po kapitalnym remoncie. Na parterze znajduje się lokal o powierzchni całkowitej 65 metrów,który przynosi stały comiesięczny dochód. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

799 000 zł159 m² 5 032,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

799 000 zł | sprzedaż | 158,76 m2 | dom bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media! internet światłowodowy! ostatni dom na zamkniętym osiedlu! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

679 900 zł120 m² 5 665,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu znakomity dom w stylu dworkowym położony Chylicach, pomiędzy Piasecznem, a Konstancinem-Jeziorna. Jeśli szukasz wolnostojącego domu, który: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Turawa

Turawa,opolskie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta.ZAWIESZONA Mamy w swojej ofercie domek całoroczny w gminie Turawa. Znakomita lokalizacja ok. 300 m. od jeziora Dużego i ok. 1000 m. od jeziora Średniego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubuń

Lubuń,pomorskie

869 000 zł247 m² 3 521,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Kochasz przestrzeń, naturę, czyste powietrze i swobodę? Chcesz cieszyć się tymi atutami na co dzień? Jeśli tak, to zapraszam do zakupu urokliwego domu wolnostojącego w Lubuniu, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nowoczesny dom w zabudowie Bliźniaczej w doskonałej lokalizacji Osielsko! Dom o powierzchnia użytkowa z garażem 113m2, położony jest na działce o metrażu 205m2 Taras od strony.