dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł126 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Do sprzedania środkowy dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, położony w bliskiej okolicy Świdnicy w miejscowości Pszenno. (parter + poddasze)o pow. 126.2m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

miejscowość: wielka Wieś bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

837 000 zł116 m² 7 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 usytuowane na działce ok 445 m2 Parter: ok 60 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bonów,lubelskie

735 000 zł88 m² 8 323,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Dom parterowy z 2015r., na działce o pow. 3053m2, wybudowany według projektu "dom w lotosach" Archon o pow. całkowitej 88,30m2. Pomieszczenia: - wiatrołap (6,20m2) - spiżarka (1,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

725 000 zł150 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa oferta sprzedaży domu "z duszą". Nieruchomość położona w centrum Żyrardowa, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

160 000 zł58 m² 2 739,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 58,4 metra kwadratowego. Nieruchomość jest położona w Międzyrzeczu Górnym z dogodnym dojazdem do Bielska-Białej. Dom nadaje się do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 200 000 zł402 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 402 m2. Lokalizacja - Oleśnica, osiedle domów jednorodzinnych oddalone 2 km do rynku. Parter (stan do zamieszkania) - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

730 000 zł170 m² 4 301,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kawęczynie. Dom jest w zabudowie wolnostojącej wraz z garażem w bryle budynku. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 599 000 zł232 m² 6 895,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w cichej okolicy a jednocześnie blisko Centrum Miasta. Blisko do plaży nad jeziorem, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Jeśli chcesz poczuć wolność i przestrzeń, to jest właśnie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Iłów

Iłów,mazowieckie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowy Dom w cenie mieszkania! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w otulinie lasu w Grzybowie 20 km od Sochaczewa. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł125 m² 5 436,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,09 m2 usytuowany na działce ok 4a z garażem w bryle budynku. Znajduje się na osiedlu składającym się z ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gzowo

Gzowo,mazowieckie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Urokliwe siedlisko w malowniczej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko położone w miejscowości Gzowo, otoczonej malowniczymi krajobrazami. To miejsce jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom 80m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Ostatnia sztuka. Odbiór już W 2023 roku! Parter budynku to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wigusin

Brwinów,mazowieckie

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Sprzedam bezpośrednio. Agencje zapraszam tylko z klientami (bez prowizji od sprzedających) Sprzedam bardzo jasny, wykończony, gotowy do zamieszkania środkowy segment w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 999 000 zł514 m² 5 834,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 344 m²

Jeżeli szukasz posiadłości otoczonej pięknymi lasami I zielenią, a jednocześnie W niedalekiej odległości od centrum gdyni, to ta oferta jest dla ciebie! Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 000 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom w miejscowości Przemysława nieopodal Krzeszyc. Na działce o pow. 2,75 ha znajdują się dodatkowo 4 budynki gospodarcze. Dom doskonale sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barchów

Barchów,mazowieckie

200 000 zł135 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam do zakupu ciekawej nieruchomości w okazyjnej cenie. Na działce o powierzchni 730mkw znajduje się budynek w stanie surowym widoczny na zdjęciach oraz mały drewniany domek ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej - segment środkowy 7 pokoi * 180 m2 powierzchni użytkowej * działka 3 ary * garaż w budynku * ogródek z tarasem * piwnica * strych * instalacja solarna *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Rotmanka,pomorskie

990 000 zł265 m² 3 735,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:287 m²

Główne atuty: - 8 pokoi - 2 tarasy - duży garaż - dobra lokalizacja - blisko aglomeracji Trójmiejskiej - świetnie skomunikowane (obwodnica, a1, s7, liczne autobusy do Gdańska i do Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł197 m² 76,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom po kapitalnym remoncie, wysoki standard wykończenia. Piwnica: pokój 15 m, sauna fińska i pokój rekreacyjny 18 m, , pralnia, łazienka, garderoba 10 m, schowek. Parter: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowa

Kłodzko,dolnośląskie

540 000 zł121 m² 4 468,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:84 m²

Gotowy szereg | garaż | taras | ogrzewanie podłogowe | kameralne osiedle Dom z pozwoleniem na użytkowanie czeka na właściciela! opis inwestycji: lipowe Zacisze to inwestycja jedenastu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł159 m² 7 547,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Na sprzedaż trzypoziomowy wolnostojący dom o pow. całkowitej ok. 159 m2 usytuowany w wyjątkowo cichej i spokojnej części Bezrzecza. Skład nieruchomości wysoki parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 148 500 zł226 m² 5 082 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Banino pow. 226 m2, gmina Żukowo, kartuski, pomorskie. Ścisłe centrum dużej podmiejskiej aglomeracji, obok trójmiasta. Dzielnica domów jednorodzinnych, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

585 000 zł103 m² 5 679,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy 3 poziomowy segment środkowy w inwestycji zlokalizowanej niedaleko ulicy Piłsudskiego w Markach. Zaplanowano w nim: na parterze (o powierzchni 34mkw): - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sadkowa Góra

Sadkowa Góra,podkarpackie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Sadkowej Górze, gminie Borowa. Dom wybudowany na działce o powierzchni 1008 m2. Działka płaska w formie prostokąta. Budynek ma 120 m2 powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czchów,małopolskie

529 000 zł159 m² 3 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom z duszą po kapitalnym remoncie, komfortowy w ciekawej okolicy. Sprzedamy nieruchomość składającą się z pięknego odremontowanego domu drewnianego, gdzie pewne elementy tradycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roty

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł260 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość idealną dla osób poszukujących przestronnego domu w cichej okolicy Starego Rembertowa! dom: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strażów

Strażów,podkarpackie

1 500 000 zł4 400 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Nieruchomości Inhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu murowany dom w Strażowie. Dom wybudowany został w latach 60 a odrestaurowany końcem lat 90.W pełni ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połabian

Wrocław,dolnośląskie

2 399 000 zł270 m² 8 885,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Witaj! Poszukujesz dużego domu dla całej rodziny lub pod dalszy wynajem? Cenisz spokój, wygodę oraz bezpieczeństwo? Chcesz ulokować swoje pieniądze w nieruchomość inwestycyjną? Mam wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł172 m² 6 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż duży dom z historią. Otoczony zewsząd zielenią, przy zamkniętej, osiedlowej uliczce. Okolica cechuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym: 10 minut piechotą do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Tyczyn,podkarpackie

650 000 zł154 m² 4 224,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 153,85 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku. Dom sprzedawany jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zielonki,małopolskie

1 289 000 zł110 m² 11 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

marek.posiadala@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z kominkiem i ogrodem, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

600 000 zł125 m² 4 811,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Brak prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ulicy Błękitnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł165 m² 8 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny | 165 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 balkony | taras | przestronne wnętrze | gdańsk ujeścisko łostowice | Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 4 lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schod ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 380 963 zł137 m² 10 053,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom oddany do użytku w tym roku/ Pogranicze Moreny i Jasienia (D2) inwestycja W ramach osiedla powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedmiotem oferty jest budynek gospodarczy o łącznej powierzchni zabudowy 200 m2 położony na działce 1050 m2 - 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

799 999 zł122 m² 6 557,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania oraz film ujęcia z drona, który ułatwi podjęcie decyzji już na etapie oferty! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokronos Górny,dolnośląskie

855 000 zł130 m² 6 599,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Ostatni dom! Nie zwlekaj z decyzją. Nowoczesne rozwiązanie dla wymagających. Wysokie pomieszczenia parteru dadzą niebanalny klimat. Zamieszkaj na wsi, z 3-minutową odległością od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 195 000 zł149 m² 7 995,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w październiku kwartale 2024 Dom w zabudowie szeregowej na Ołtaszynie Parter: -Salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij