dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

409 000 zł110 m² 3 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Nieruchomości Inhouse ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2. Dom położony jest na ok. 3 ar działce zaledwie 8km do Rzeszowa. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

789 900 zł131 m² 6 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stalowa Wola,podkarpackie

2 400 000 zł366 m² 6 552,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 821 m²

Wyłącznie w biurze Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego typu "rezydencja" z przeznaczeniem dla rodziny, która ceni ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niechanowo

Niechanowo,wielkopolskie

749 000 zł106 m² 7 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Oferta zarezerwowana! Przedstawiamy Państwu luksusowy wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony dom jednorodzinny, posadowiony na działce o powierzchni 802 m2, położony w najnowszej willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeżynowa

Rotmanka,pomorskie

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2, położony w urokliwej miejscowości Rotmanka. Ta przestronna nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 314m2. Dom składa się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł204 m² 13 228,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany w ładnym, cichym miejscu na warszawskich Młocinach. Dom jest piętrowy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

727 000 zł111 m² 6 549,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 149 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Dom z dużym ogrodem, urządzony w klasycznym stylu. Oddalony 400m od jeziora - Chełm Śląski, ul. Gamrot (niecałe 2km od Imielina) Atrakcyjna cena 4125 zł/m2 duży metraż, duża działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 328,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją w zabudowie bliźniaczej na działce 230m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przodkowo,pomorskie

594 000 zł69 m² 8 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 140 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jadów

Jadów,mazowieckie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową z domem drewnianym o pow ok 40m. w stanie do wyburzenia lub kapitalnego remontu. Prostokąt o wymiarach 26x55m. Media woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michałowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej (połączone garażami), o powierzchni 148,65m2 (powierzchni użytkowej 114,60m2), na działce o powierzchni 438m2. Rok budowy 2019. Budynek parterowy, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowalewo

Kowalewo,pomorskie

742 000 zł100 m² 7 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 180 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzemień

Rzemień,podkarpackie

395 000 zł206 m² 1 917,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

S p R Z E D A Ż > nowoczesny design > możliwość aranżacji według swojego gustu > 206 m2 przestrezni Dom, w stanie surowym otwartym. Wykonywany według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dalekówka

Myszkowice,śląskie

449 000 zł124 m² 3 620,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Oferta skierowana do klientów "gotówkowych" okazja - szybka sprzedaż! dom jednorodzinny wolnostojący myszkowice, gmina bobrowniki, pow. Będziński Przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaroszówka

Białystok,podlaskie

698 000 zł220 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 137m2 ( powierzchnia mieszkalna ok. 170m2 ) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

898 900 zł142 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 195 000 zł149 m² 8 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z antresolą przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 529 000 zł285 m² 5 364,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2017 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 285 m2, natomiast użytkowa ok. 130 m2. Dom posadowiony jest na działce narożnej 570m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smólnik

Smólnik,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Wyjątkowy luksusowy dom wolnostojący na obrzeżach miasta Włocławka, na Kujawach w otulinie lasu i parku krajobrazowego. Jest to wyjątkowy i w takim standardzie dom do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny w Kątach Wrocławskich, dwukondygnacyjny, podpiwniczony z dachem dwuspadowym oraz garażem. Działka o powierzchni 625 m2, ogrodzona, porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

731 000 zł100 m² 7 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 200 tys. zł, dojazd asfaltem, wszystkie przyłącza, objęta planem zagospodarowania 09mn- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbuszowa

Kolbuszowa,podkarpackie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w malowniczej Kolbuszowej. Nieruchomość została całkowicie odnowiona, co sprawia, że stanowi idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł118 m² 4 079,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:620 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, w pięknym ustronnym leśnym miejscu, na obrzeżach osiedla Zabobrze. W skład nieruchomości o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jezierzyce Kościelne

Jezierzyce Kościelne,wielkopolskie

439 000 zł117 m² 3 750,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zobacz, sprawdź ostatnia możliwość kupna! Biuro nieruchomości deweloperskich, poleca: 20 km od Leszna, gmina Włoszakowice, jezierzyce Kościelne. Oferujemy: zakup bez prowizji i podatku pcc domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

1 050 000 zł130 m² 8 056,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony "pod klucz" do natychmiastowego wprowadzenia. Dom znajduje się w cichej i spokojnej podwarszawskiej miejscowości Cisie ( gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

629 000 zł135 m² 4 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, w trakcie budowy, planowane ukończenie III kwartał 2023, dogodne położenie, na wjeździe do Nieciszowa od Oleśnicy. Powierzchnia działki to 317m2 Wielkość domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym wybudowany w 2016 roku na działce 1000mkw. Technologia budowy tradycyjna murowana, dach czterospadowy kryty dachówką ceramiczną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Góry Warszawskie

Duchnów,mazowieckie

795 000 zł163 m² 4 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Housing Market przedstawia Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny położony w Duchnowie (gmina Wiązowna) w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zamkowa

Chodzież,wielkopolskie

1 375 000 zł194 m² 7 070,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Biuro Nieruchomości Rynek Plus zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży. Tym razem zapraszamy do Chodzieży, miasta słynącego z wyrobu porcelany - znanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Łomianki,mazowieckie

2 750 000 zł477 m² 5 765,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:826 m²

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksu 2 budynków mieszkalno-usługowych zlokalizowanych w atrakcyjnej części Łomianek. Nieruchomość składa się z domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatkowicka

Kraków,małopolskie

1 420 000 zł113 m² 12 614,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Kraków Swoszowice: dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Opatkowickiej, urządzony do wejścia. Dom zakupiony w 2019 r, zamieszkały od 1,5 roku przez właścicieli. Powierzchnia po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bławatkowa

Bibice,małopolskie

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Helton Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w cenie 7 000 zł. Wysoki standard I jakość wykończenia. Dom znajduje się w Bibicach, gmina Zielonki, jego metraż liczy 145 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spiska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

745 000 zł105 m² 7 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Zapraszam do zakupu komfortowego segmentu w stanie deweloperskim o powierzchni 105m2, usytuowanego w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

966 000 zł119 m² 8 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Łodygowicach o powierzchni całkowitej 119m2 (pow. użytkowej 91,66m2 garaż 28m2), który będzie wykończony pod klucz w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

575 000 zł177 m² 3 248,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nowa niższa cena - 575.000 zł! DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W POŻĄDANEJ LOKALIZACJI. Szczecinek ul. Kasztanowa. Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

980 000 zł149 m² 6 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 149 m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osiedle Nad Łąkami

Kościan,wielkopolskie

2 670 000 zł245 m² 10 898 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Komfortowy dom z 2014 roku w atrakcyjnej lokalizacji, na nowym, bezpiecznym osiedlu Nad Łąkami. Blisko do centrum, stacji pkp, sklepów, szkół. Szybki dojazd do Poznania trasą S5 lub pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Orła Białego

Mysłowice,śląskie

667 762 zł91 m² 7 339,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu W ofercie kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Gdynia,pomorskie

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.