dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

898 900 zł115 m² 7 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny Dom Parterowy w Pięknej okolicy wśród Zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni do użytkowania ok. 140 m2, usytuowany w pięknej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

1 550 000 zł117 m² 13 247,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom parterowy na zagospodarowanej działce 7,5 ar w Krasnym pod Rzeszowem. Nieruchomość położona blisko centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia -salon -wc -klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudza

Grudza,dolnośląskie

980 000 zł400 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 001 m²

Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć w ciszy i spokoju, otoczonym przez piękną przyrodę? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Zapraszamy Cię na prezentację dużego domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

1 522 910 zł137 m² 11 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

694 295 zł135 m² 5 137,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj w swoim własnym domu z garażem i wielkim ogrodem 110 m2. Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Gotowe do odbioru! Ogród 110.61 m2 - zaaranżuj wymarzoną strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Wrząsowice,małopolskie

1 559 000 zł130 m² 11 992,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Z przyjemnością oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle, który znajduje się spokojnej miejscowości Wrząsowice tuż obok Krakowa. Podstawowe informacje -projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 470 000 zł380 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:720 m²

Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Nieruchomość złożona z: salon 25 m.kw aneks kuchenny 5 m.kw sypialnia 10 m.kw łazienka 6 m.kw gabinet 18 m.kw hall 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach - zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Składa się z 18 budynków dwulokalowych. Spokojna okolica roztacza przed mieszkańcami piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

1 195 000 zł183 m² 6 530,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Piękny dom z klimatem! Prezentujemy Państwu ofertę pięknego domu jednorodzinnego w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji- w miejscowości Niewodnica Korycka- 15 minut autem do Rynku Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 480 000 zł186 m² 7 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkowym poddaszem nieużytkowym w miejscowości Prusice tylko 15 minut od Wrocławia Możliwość uzyskania finansowania przy pomocy hipotecznego kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pajtuny

Pajtuny,warmińsko-mazurskie

1 499 000 zł240 m² 6 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 446 m²

Pajtuny, to piękna miejscowość w jednym z piękniejszych miejsc na Warmii, w otoczeniu lasów i jezior. I właśnie tu, niezwykle urocze siedlisko z potencjałem biznesowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziechowy

Radziechowy,śląskie

750 000 zł138 m² 5 429,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom dla osób szukających spokoju i wytchnienia. Z dala od głównej jezdni. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 390 000 zł194 m² 7 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dom wolnostojący, 6 pokoi z garażem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowy, duży 6 pokojowy, wolnostojący dom na 6 arowej ogrodzonej działce. Powierzchnia całkowita domu wynosi 193 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Aleksandra

Wola Aleksandra,mazowieckie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie lasu, a jednocześnie blisko Legionowa (kaufland 5 min. samochodem,pkp Piaski 7 min.,basen 6 min.,centrum Legionowa 10 min.). Dzięki pompie ciepła, panelom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Poznań

Poznań,wielkopolskie

929 000 zł179 m² 5 178,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji/dom szeregowy 153m2/ 10 min do centrum uwaga: w dniach 08.03.2024 oraz 09.03.2024 mogę mieć problem z zasięgiem pod telze względu na zmianę operatora sieci). Jestem natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Marcinkowice,dolnośląskie

1 990 000 zł240 m² 8 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: marcinkowice to malownicza wieś położona w gminie Oława. Miejscowość oferuje spokojne życie wiejskie w zacisznym otoczeniu. Spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Kleszczewo,pomorskie

690 000 zł124 m² 5 546,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

400m własnego trawnika, dwa pełne piętra i garaż. Do odbioru już w 2024! Nowa inwestycja w Kleszczewie - przy ulicy Brzozowej 10 (równoległa do ul. Starogardzkiej). Kameralne osiedle 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 190 000 zł239 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Energooszczędny, nowoczesny Nowy Dom. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy, energooszczędny, nowoczesny Dom - stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok.240 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 170 000 zł173 m² 6 774,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Jeśli szukasz komfortu i lokalizacji na spokojnym, prestiżowym osiedlu - ta oferta jest idealna dla Ciebie! Jedna z trzech najwyżej notowanych lokalizacji w mieście. Trudno nie docenić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łyśniewo Sierakowickie

Łyśniewo Sierakowickie,pomorskie

497 000 zł90 m² 5 503,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu dom wolnostojący z garażem umiejscowiony w Łyśniewie Sierakowickim (gm. Sierakowice)! Charakterystyka nieruchomości Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Hałuszowa,małopolskie

350 000 zł47 m² 7 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 46,96m2., działka 400m2. Hałuszowa. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: hałuszowa, ul. Strażacka. Wieś zlokalizowana na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 126 360 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

685 211 zł117 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kulin,dolnośląskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom - 1/3 bliźniaka z działką budowlaną niedaleko Wrocławia. Oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu na sprzedaż 1/3 bliźniaka z dodatkową działką budowlaną gratis. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

270 000 zł87 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu bądź wyburzenia na działce 1000m2 położonej w Miejscowości Nielepice w gminie Zabierzów. Dom z lat 60-tych z nadanym numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stępin

Stępin,dolnośląskie

730 000 zł92 m² 7 960,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Inwestycja spełnia wymagania rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%! Planowane zakończenie budowy: 04.2024 Cena: 650.000 730.000 PLN w zależności od rodzaju domu Charakterystyka domów: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 370 000 zł161 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący w stylistyce dworkowej o powierzchni ok.162 m2, usytuowany na Przestronnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

898 900 zł142 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszyce

Koszyce,małopolskie

350 000 zł181 m² 1 933,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:464 m²

Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kamienicę na Rynku w Koszycach. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako obiekt zamieszkania i prowadzenia handlowej lub usługowej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 498 000 zł254 m² 5 897,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jowisza

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł149 m² 10 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom szeregowy narożny wykończony w wysokim standardzie z zachowaniem dbałości o szczegóły! Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł102 m² 6 830,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż słoneczny dom typu bliźniak zlokalizowany w malowniczym, zielonym otoczeniu. Na dom składa się z: parter: - salon + z wyjściem na ogród 194 m2 - Kuchnia z oknem połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący dom z ogrodem w doskonałej lokalizacji Białego Kamienia. Dom sąsiaduje z przepięknym Parkiem w Szczawnie Zdroju. - powierzchnia: 120 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

588 000 zł205 m² 2 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa niższa cena! W naszej ofercie pojawił się segment środkowy 3 kondygnacyjny położony w pożądanej dzielnicy Nowego Sącza Wólki. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 205m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

998 000 zł216 m² 4 620,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny w trakcie budowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji tuż przy granicy z Lublinem w Pliszczynie. Termin realizacji IV kw. 2022r. Dom umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytna

Szczytna,dolnośląskie

880 000 zł123 m² 7 154,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Piękny dom jednorodzinny w Szczytnej. Prezentujemy na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej 94 m2, a całkowitej 123 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

640 000 zł229 m² 2 790,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom wolnostojący, po gruntownym remoncie. Powierzchnia mieszkalna 230 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy, 10 minut od centrum miasta. Budynek został gruntownie wyremontowany, wymieniono.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij