dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stanisławów Nowy

Stanisławów Nowy,łódzkie

880 000 zł224 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Stanisławowie Nowym gmina Lutomiersk. Nieruchomość położona w cichej ,spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów oraz innych zabudowań domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skuły

Skuły,mazowieckie

2 299 000 zł200 m² 11 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 144 m²

Jeśli marzysz o spokojnym i przytulnym miejscu dla Twojej rodziny, dom spełnia wszystkie wymagania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Liszki

Liszki,małopolskie

990 000 zł179 m² 5 530,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu w odległości 5km od Liszek pod Krakowem. Dom energooszczędny wykonany z najlepszych materiałów, w pełni funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 900 zł400 m² 2 499,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 400,70m2, podpiwniczony , I piętrowy z poddaszem, działką o powierzchni 540 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łady

Łady,mazowieckie

1 250 000 zł139 m² 8 992,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy wyjątkowy dom w podwarszawskich Ładach, blisko granicy z Ursynowem (2km): energooszczędny, o wysokim standardzie, przepięknie doświetlony. Budowany "dla siebie". Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pruchna

Pruchna,śląskie

239 000 zł180 m² 1 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Do sprzedania budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi, posadowiony przy głównej ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

675 000 zł99 m² 6 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Przedstawiam Państwu Nową inwestycję w Skoczowie Bładnicach - osiedle pod wierzbami Inwestycja "osiedla pod wierzbami" składa się z czterech budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podskale

Świerzowa Polska,podkarpackie

245 000 zł116 m² 2 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:623 m²

Proponujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Świerzowej Polskiej, w gminie Chorkówka, przy ul. Podskale. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 115,50 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krosno,podkarpackie

459 000 zł104 m² 4 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Krosno- na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym wybudowany technologią tradycyjną w 2020 roku, położony zaledwie 1 km. od granic Krosna. Powierzchnia użytkowa budynku to 101 m2 budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biały Bór

Biały Bór,kujawsko-pomorskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Biały Bór - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. mieszkalnej ok 100m2. Dom parterowy z poddaszem do adaptacji, częściowo podpiwniczony położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

1 490 000 zł147 m² 10 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Prezentuję Państwu niesamowity dom wolnostojący zlokalizowany w Kiełczowie ( woj. Dolnośląskie) przy ul. Krótkiej. Dom jest parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Nad poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

984 900 zł160 m² 6 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy Do Sprzedaży, wygodny Dom wolnostojący w sercu Grodziska Maz. w bardzo ciekawej lokalizacji, o powierzchni całkowitej ok. 160 m2, usytuowany na bardzo ładnej Działce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł119 m² 10 942,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz domu we Wrocławiu w zielonej, spokojnej okolicy z dobrą komunikacją z centrum? Ten dom jest dla Ciebie! Dom składa się z: parter: - salon połączony z kuchnią - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolbego

Wodzisław Śląski,śląskie

420 000 zł144 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:616 m²

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer (jeżeli spacer nie jest tu widoczny to zapraszamy na naszą stronę). - dom z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

998 800 zł149 m² 6 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim plus o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szafranowa

Kiełczówek,dolnośląskie

610 000 zł98 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż jest dom w zabudowie szeregowej, w cichej okolicy, a jednocześnie oddalonej od Wrocławia o 10 minut drogi samochodem, położony w Kiełczówku gmina Długołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjaźni

Piekary Śląskie,śląskie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Szukasz domu z dużą działka w Piekarach Ślaskich? Lubisz spokój i przestrzeń, jednak chciałbyś mieszkać blisko centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jagiellońska

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Okazja! Polecamy do sprzedaży wolnostojący parterowy dom z użytkowym poddaszem (do adaptacji) o powierzchni ok. 70 m2, częściowo podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 189 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 511,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

0% prowizji, 0% podatku pcc opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest lokal w stanie deweloperskim znajdujący się w nowoczesnym domu jednorodzinnym dwulokalowym położonym na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

369 000 zł204 m² 1 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze.Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, posadowiony na działce o powierzchni 57 arów, położony w miejscowości Dąbrowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

720 000 zł126 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Polecam wygodny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z trzema dużymi sypialniami i przestronnym salonem połączonym z jasną kuchnią. Oddanie budynku do użytku w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tuchom,pomorskie

1 098 000 zł353 m² 3 108,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego domu w stanie deweloperskim, wybudowanego w 2018 roku o powierzchni całkowitej 353 m2, a użytkowej 237 m2. Ten trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł206 m² 7 021,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż piękny przestronny dom w Łochowie na działce 1082 m2 Powierzchnia całkowita domu | 206,5 m2, powierzchnia użytkowa | 168,45 m2 Powierzchnia działki | 1082 m2 * oferta dostepna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

849 000 zł195 m² 4 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: z przyjemnością przedstawiam Państwu ciekawą Alternatywę: dom w stylu kanadyjskim, energooszczędny i ekologiczny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowy dom na kształtnej działce. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. dom nr.2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap 3,65m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

625 000 zł136 m² 4 610,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka 500 mkw l okazja! Gorąco polecam połowę bliźniaka położonego w Jelczu-Laskowicach, gmina Jelcz-Laskowice. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną pomiedzy ulicami Pomorską i Śląską w Zalesiu dolnym/piaseczna W skład nieruchomości wchodzą ; dom mieszkalny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 380 963 zł137 m² 10 053,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Do sprzedaży oferujemy 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Planowany termin odbioru - 30.09.2024. Lokal składa się z: poziom 0: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Lniska,pomorskie

869 000 zł120 m² 7 214,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Inwestycja 20 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w miejscowości Lniska, w bliskim sąsiedztwie Żukowa, w pobliżu nowej trasy Kaszubskiej, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrężna

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

860 000 zł223 m² 3 856,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:822 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela dom wolnostojący w Biskupcu w województwie warmińsko-mazurskim. Dom położony jest w spokojnej okolicy, pośród domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł128 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 350m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Chotomów,mazowieckie

1 550 000 zł464 m² 3 343,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Sprzedam dwa domy jeden z nich jest do zamieszkania ok 130 m 2 drugi w stanie do wykończenia, powierzchnia całkowita drugiego domu to 463,6 m 2. Myślę że jeden z nich idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

999 000 zł149 m² 6 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł126 m² 6 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Dom nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zajęcza

Sobolewo,podlaskie

599 000 zł105 m² 5 692,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Super oferta osiedle brzozowe zacisze Sobolewo- tuż za granicami Białegostoku, świetna lokalizacja z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta ( około 10 minut). Malownicze i spokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

955 000 zł125 m² 7 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy do sprzedaży pół bliźniaka gotowego do zamieszkania. Usytuowany jest w spokojnej, ślepej uliczce w południowym Milanówku. Parter to salon z kominkiem i wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

770 000 zł94 m² 8 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 95m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - Segment może być też o powierzchni ok. 105 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chopina

Żagań,lubuskie

650 000 zł219 m² 2 965,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja.Żagań ulica Chopina ,dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160m2, na działce 0,0504ha - na sprzedaż. Cena 650 000zł. ,do negocjacji. Kupujący bez prowizji Pośrednika. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 790 000 zł375 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun Oferty: tel. Duży dom ( ok. 375 mwk. ) podzielony na dwa samodzielne lokale z ogrodem. Znakomita oferta dla: * rodziny + zaplecze na działalność gospodarczą * działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łódź,łódzkie

1 550 000 zł1 060 m² 1 462,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w Łodzi, na Stokach, która w idealny sposób nadaje się pod inwestycje. Składa się ona z: - dwupiętrowego, ponad 300 metrowego domu - dwóch hal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij