dowolna

Domy

46 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

549 000 zł78 m² 6 998,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu! Opcjonalnie także proponujemy Mieszańcom możliwość zaadaptowania poddasza na własne potrzeby! Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

450 000 zł165 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 224 m²

Uwaga: cena do negocjacji! Zobacz nieruchomość i zaproponuj cenę. Dom położony w wypoczynkowej miejscowości gminy Brenna. Znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł111 m² 6 749,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Segmenty na zamkniętym osiedlu składającym się z 30 lokali w nowym budownictwie - stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajkowa

Żółwin,mazowieckie

2 250 000 zł230 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Zapraszamy do zapoznania się z tym urokliwym domem jednorodzinnym, usytuowanym na przepięknej, zielonej działce o powierzchni 1115 m2, położonej w miejscowości Żółwin obok Podkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Steklinek

Steklinek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł91 m² 6 578,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o pow. zabudowy 91,06 m2, (pow. użytkowa 72,21 m2) położony na działce o pow. 0,1006 ha w miejscowości Steklinek pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Choroszcz,podlaskie

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Biuro Nieruchomości In-Home zaprasza do wnętrza wyjątkowego domu położonego w Choroszczy, zaledwie kilka kilometrów od Białegostoku. Wolnostojący budynek ma powierzchnię całkowitą 193,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w góralskim stylu położony na 14 arowej działce w gminie Zabierzów, miejscowość Zabierzów. Na parterze znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 999 zł120 m² 8 063,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kozierowskiego

Skórzewo,wielkopolskie

595 000 zł84 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Zapraszam do kontaktu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Lubniewice,lubuskie

1 349 000 zł214 m² 6 289,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Komfortowy, wolnostojący dom w Lubniewicach, położony na działce o powierzchni 1496 m2, w otoczeniu lasu sosnowego. Lubniewice to małe, urokliwe miasto, perła Pojezierza Lubuskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dla zdecydowanego, w większości gotówkowego klienta poszukujemy domu najlepiej W miejscowości osiek lub lubin. Najbliższa okolica również W kregu zainteresowań. Wymagania: - najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bzowa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł350 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pół bliźniaka na osiedlu Pod Skocznią. Najchętniej na biuro. Powierzchnia domu 400m2, 8 pokoi, 3 kondygnacje i półpiętro. Na całość składają się: 3 duże pokoje po ok. 30m2 (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł121 m² 6 528,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny mały 100m 2 dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w samym centrum Ciechocinka - dostępny od zaraz. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w sercu Ciechocinka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 229 000 zł104 m² 11 817,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom Muchobor Wielki / lux /2017 okazja! Polecamy Panstwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na Muchoborze Wielkim. Nieruchomość ma formalnie 103m kw, natomiast dodatkowo 30 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc l bez prowizji l zakup od dewelopera wysoki standard l droga Z kostki l ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety elektryczne W całym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

685 000 zł101 m² 6 800,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/2 tarasy/dom/ogród/kolej/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 480 000 zł199 m² 7 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow.ok.199 m 2 z garażem dwustanowiskowym posadowiony na działce o pow.ok.1 520 m2 , zlokalizowany w bliskich okolicach Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Tęczowe

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

549 000 zł99 m² 5 520,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Osiedle Tęczowe to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane blisko centrum Nowego Tomyśla. Zielone otoczenie Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żegocina

Żegocina,małopolskie

197 697 zł72 m² 2 738,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Syndyk masy upadłości Stanisławy Maź, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, v Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bk 2% | realizacja wrzesień 2023 nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest ostatni segment położony na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malin

Malin,dolnośląskie

995 000 zł148 m² 6 722,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 148 m2 położony w Malinie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek jest nowy w stanie deweloperskim, bez podatku pcc, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

870 000 zł141 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja do Końca Lutego! Ogłoszenie Sprzedaży Segmentu Domu w Baszkówce Zapraszamy do zakupu niezwykle funkcjonalnego domu zaprojektowanego przez renomowaną firmę architektoniczną Archon. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pułtuska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta! Komfortowa nieruchomość do wynajęcia. Dom jednorodzinny wolnostojący pow.użytkowej 64m2 , nieruchomość posiada , przestronną działkę o pow. 498m2, miejsce postojowe, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 380 963 zł137 m² 10 053,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży oferujemy 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Planowany termin odbioru - 30.09.2024. Lokal składa się z: poziom 0: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo ciekawa oferta domu jednorodzinnego położonego na osiedlu Patio przy ul. Zapłocie w dzielnicy Wilanów. Dom charakteryzuje wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Zosine

Budy Zosine,mazowieckie

799 000 zł160 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, piękny, klimatyczny Dom z bali wybudowany w roku 2018, o powierzchni 160m2. Nieruchomość wybudowana jest z bali drewnianych świerkowych, suszonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wicie

Wicie,zachodniopomorskie

613 770 zł43 m² 14 273,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedaży oferujemy całoroczny domek 2-kondygnacyjny, położony na osiedlu domków letniskowych w nowej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Wicie. Planowany termin odbioru - maj 2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

875 000 zł226 m² 3 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy ofertę wspaniałego, przestrzennego domu parterowego z użytkowym poddaszem, zbudowanego w cichej, spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

555 000 zł209 m² 2 651,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

dom, lubin, zalesie, sprzedam Dom w zabudowie bliźniaczej w Lubinie na oś. Zalesie. Dom o pow. użytkowej 146,68 posadowiony na działce 4,23ara. Budynek będzie sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

935 000 zł151 m² 6 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy przestronny Dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na dużej działce 1000m2, w pięknym rejonie. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klimontowska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł203 m² 6 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Warszawa Wawer! Osiedle zadbane z 2006 roku! ul. Klimontowska! Na sprzedaż segment 203m2, z ogródkiem o wysokim standardzie! Usytuowany Na działce 151,5m2. Parter Piętro Poddasze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 900 zł111 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Brzozowa

Ligota Piękna,dolnośląskie

1 375 000 zł100 m² 13 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2, na obrzeżach Wrocławia, w otoczeniu przyrody, na kameralnym cichym osiedlu. Świetna lokalizacja! Dom z 2020 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Charzykowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł185 m² 4 264,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Oferta na wyłączność Dom położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. Na osiedlu Czyżkówko, przy nowo wybrukowanej ul. Charzykowskiej, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ratno Dolne

Ratno Dolne,dolnośląskie

676 000 zł389 m² 1 795,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Oferta dotyczy budynku wielorodzinnego (10 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami) Nieruchomość mieści się w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 387 w miejscowości Ratno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golenice

Golenice,zachodniopomorskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość zlokalizowana w m. Golenice gmina Myślibórz. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

599 000 zł140 m² 4 275,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Strzelin/dom/lokal/140m2/inwestycja/tanio!/centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący budynek w zabudowie szeregowej z 1938 r. mieszczący się u zbiegu ulic Dzierżeniowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Podole

Stare Podole,mazowieckie

350 000 zł63 m² 5 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż działka budowlana z uroczym domem w miejscowości Stare Podole nieopodal Wilgi ( 5,5 km, 9 minut samochodem) dom: - konstrukcja kanadyjska - 56 m2 powierzchni, - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marcinowice,dolnośląskie

1 500 000 zł224 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Dom na sprzedaż w Marcinowicach 0% prowizji dla kupującego! Oferujemy Państwu piękny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w okolicach Świdnicy - Marcinowice, o bardzo przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

995 000 zł116 m² 8 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116m2 znajdujący się w Krasne. Dom wykończony, gotowy do wejścia. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

899 000 zł177 m² 5 079,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 1432 m2, znajdujący się w Ciepielowicach, gmina Dąbrowa. Gotowy do zamieszkania, dobrze rozplanowany.