dowolna

Domy

46 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł123 m² 10 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Polecam Państwa uwadze wyjątkową ofertę sprzedaży wykończonego i umeblowanego domu, położonego w malowniczym Wołczkowie - 15 minut od Centrum Szczecina. Nieruchomość wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Nr oferty: ds - 890 ok. 88 m.kw. / do remontu Oględziny nieruchomości i rezerwacja oferty możliwe już teraz, klucze w biurze. Uwaga: teren na którym leży nieruchomość jest objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poprzeczna

Gniewino,pomorskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Nowa cena! Szukasz swojego wymarzonego domu na wsi, z dala od zgiełku miasta- mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy Ci nowy dom o powierzchni 70m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białobrzegi,mazowieckie

700 000 zł222 m² 3 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w atrakcyjnym miejscu w Białobrzegach. Oferowany dom położony jest przy głównej ulicy Białobrzeg, na przeciwko Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołczkowo,zachodniopomorskie

979 000 zł130 m² 7 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej okolicy w Wołczkowie. Dom umiejscowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 098 900 zł147 m² 7 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Glincz,pomorskie

750 000 zł168 m² 4 468,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przytulny Dom Jednorodzinny w Glinczu z Przestronnym Tarasem! Z przyjemnością zaprezentuję Ci wyjątkową ofertę - Niewielki dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

898 900 zł115 m² 7 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny Dom Parterowy w Pięknej okolicy wśród Zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni do użytkowania ok. 140 m2, usytuowany w pięknej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Chorzelowska

Wola Chorzelowska,podkarpackie

379 000 zł148 m² 2 560,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

S p R Z E D A Ż Przedmiotem oferty jest przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Wola Chorzelowska, ok. 7 km od Mielca. Na 148 m2 znajdziemy 6 pokoi, otwartą kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubniewice

Lubniewice,lubuskie

250 000 zł55 m² 5 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa cena Przedmiotem oferty jest 54,65m2 mieszkanie znajdujące się w budynku czterorodzinnym. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, dodatkowo strych i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Ogrodowa

Brożec,opolskie

129 000 zł160 m² 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo w naszej ofercie posiadamy do sprzedania , dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garażem, budynki posadowione na działce 600 m2. Budynek w stanie do remontu lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż bliźniak w miejscowości Dobra. Podana cena dotyczy jednego lokalu mieszkalnego, czyli połowy domu wraz z działką o powierzchni ok. 450m2 dla każdego lokalu. Termin wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zadbany szereg za granicą miasta od strony Brochowa - Zacharzyce. Świetny rozkład - na parterze salon z kominkiem i jadalnią oraz kuchnią, wyjście do dużego ogrodu, gościnna łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kocia

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł200 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak połączony garażami Przy ulicy asfaltowej Autobusy 115, 142, n22 w pobliżu pkp Falenica 2 km Dom w otoczeniu lasów W spokojnej, zielonej okolicy, okolica: skrzyżowanie Kociej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 700 zł741 m² 22,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do wynajęcia 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254m2, Wesoła, Zielona. Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślenice

Myślenice,małopolskie

699 000 zł131 m² 5 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:983 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 9,83ar znajdujący się w Myślenicach (chełm). Dom wybudowany w latach 2003-2005 jest obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszotary

Rzeszotary,małopolskie

950 000 zł138 m² 6 869,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Zapraszam do obejrzenia domu osoby zainteresowane kupnem oraz agencję nieruchomości do współpracy. Wirtualny spacer po wnętrzu domu, oraz ogrodzie pod linkiem: bit.ly/41AJxWr Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kusocińskiego

Rumia,pomorskie

2 200 000 zł388 m² 5 662,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż duży dom o pow. 388,5 m2 w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 485 m2 - Rumia! Idealny pod inwestycje lub dla rodziny wielopokoleniowej! Na budynek składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

799 000 zł305 m² 2 619,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy dom na sprzedaż zlokalizowany w Tychach na ulicy Wodnej o powierzchni użytkowa 233 m 2 , znajdujący się na działce o powierzchni 700m 2 Dom składa się z: - 6 pokoi, (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł375 m² 1 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż. Zabytkowa willa zlokalizowana w doskonałym miejscu uzdrowiskowej miejscowości Szczawno Zdrój. Na 17 arowej działce znajduje się niewielki staw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 650 000 zł364 m² 4 532,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną nieruchomość - 2 poziomowy dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia, posadowiony na działce 1500 m2, wybudowany w 2012 roku. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Pszczółki,pomorskie

1 099 000 zł124 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nieruchomość położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 850 zł110 m² 25,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dostępny do wynajęcia dom o powierzchni 110 m2 z przydomowym ogródkiem. Dla kogo: idealna oferta dla rodzin i osób poszukujących wygodnego i przytulnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł165 m² 11 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przy kupnie tej nieruchomości nie jest pobierana prowizja, swoje wynagrodzenie opieram na prowizji od strony sprzedającej. Kupując za pośrednictwem naszego biura mają Państwo gwarancje bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oporówek

Oporówek,kujawsko-pomorskie

569 000 zł142 m² 4 007,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Oporówek. Dom usytuowany na działce 750m2, w stanie deweloperskim w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł122 m² 6 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sygneczów

Sygneczów,małopolskie

2 250 000 zł240 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z działką budowlaną położony w miejscowości Sygneczów. Lokalizacja : Nieruchomość położona jest w miejscowości Sygneczów w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wicie

Wicie,zachodniopomorskie

613 770 zł43 m² 14 273,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedaży oferujemy całoroczny domek 2-kondygnacyjny, położony na osiedlu domków letniskowych w nowej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Wicie. Planowany termin odbioru - maj 2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 998 zł200 m² 6 503,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piekny Dom Wroclaw - Lutynia / 5 pokoi /lux! Polecamy sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 198 m usytuowanej na działce o powierzchni 1000 m w Lutyni gmina Miękinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

875 000 zł179 m² 4 888 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1600 m2 , która jest usytuowana 10 minut od Nakła Nad Notecią w otoczeniu lasu i natury. Na wspomnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaskale

Zaskale,małopolskie

855 000 zł182 m² 4 697,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 182 m2 w miejscowości Zaskale, gm. Szaflary. Dom położony na działce o pow. 480 m2 (nr działki 721/248) częściowo ogrodzonej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 190 000 zł139 m² 8 566,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy do zamieszkania! podłogówka l kanalizacja l bez skosów wysoki standard wykończenia! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej o pow 138,92 mkw + poddasze około 30 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laski

Laski,mazowieckie

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Rezerwacja!szanowni Państwo polecam dom z klimatem położony w znakomitej i centralnej lokalizacji w miejscowości Laski obok Izabelina. Cudowne miejsce w pobliżu Kampinosu .Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

2 750 000 zł150 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak (budynek wybudowany przez dewelopera z 2006 roku z wysokiej jakości materiałów) o pow.150m2 mieszczący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

600 000 zł187 m² 3 208,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam, sprzedam dom dwurodzinny w Nowym Mieście nad rzeką Soną, 19km od Płońska i 70 od Warszawy, okolica cicha i spokojna a zarazem wszędzie blisko, do rynku 5min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

722 000 zł179 m² 4 038,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Mam przyjemność zaprezentowania domu w tradycyjnym stylu przykryty czterospadowym dachem. Dom w trakcie budowy, termin zakończenia budowy to 6 m-cy od momentu rozpoczęcia inwestycji. To świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł110 m² 11 354,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Dom jednorodzinny Z budynkiem garażowym I dużym ogrodem Do sprzedania dom jednorodzinny wybudowany w systemie kanadyjskim o powierzchni użytkowej 110 m2 oraz budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rybno

Wiktorów,mazowieckie

7 900 zł180 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajem | 5 pokoi | dom W otulinie kampinosu I powiat warszawski zachodni Zapraszam do zapoznania sie z ofertę wynajmu domu wolnostojący o pow 180 m2. Nieruchomość położona jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij