dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

6 400 000 zł698,20 m² 9 166,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

NA sprzedaż willa W stylu zakopiańskim, położona W malowniczej lokalizacji, nad potokiem młyniska, zaledwie 15 minut od krupówek! Widok na Giewont | Granica Tatrzańskiego Parku Narodowego |.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł128 m² 7 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie nieruchomość obejmującą dwa niezależne, całoroczne domki rekreacyjne, położone na jednej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Obiekt funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł161,60 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

| oferta nowych domów w Piotrkowie na spokojnym osiedlu w otulinie lasu Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy o pow. użytkowej 134,6 m 2 Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Do sprzedaży: dwukondygnacyjny dom jednorodzinny typu bliźniak na dużej działce 875 m2, w prestiżowej lokalizacji na Grunwaldzie - Junikowie w Poznaniu, 15 min. od atrakcyjnych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł191,40 m² 9 143,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Z uśmiechem prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 149,80 m , położony w prestiżowej i malowniczej miejscowości Mrozy Wielkie przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym o powierzchni całkowitej domu 130 m i powierzchni działki 1300 m w Bukowinie przy ulicy Lęborskiej, gmina Cewice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 383 m²

Kamieńskie Młyny - Huta Karola, gmina Woźniki, pow. lubliniecki, dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Kamieńskie Młyny (huta Karola).

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom na dużej działce Polecamy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom w stanie surowym. Nieruchomość wybudowana w miejscowości Niepołomice na działce o powierzchni 6,3 ar. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 770 000 zł177,27 m² 9 984,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania bliźniak oznaczone jako lokal M2 na działce o powierzchni 500 m w miejscowości Dawidy Bankowe przy ul. Miklaszewskiego 15. Lokal M2 w budynku D1

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł143,36 m² 6 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:151 m²

Piękny, przestronny dom w Siechnicach czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Z siedmioma pokojami na 143 metrach kwadratowych, to idealne miejsce do życia. Budynek z 2011 roku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47 m² 10 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona we wsi Łukówiec w gminie Karczew. Działka zabudowana murowanym domem całorocznym. Dom o powierzchni około 50 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:571 m²

Bez prowizji. Szukasz przytulnego domku, ciszy i spokoju ? Komfortowy, nowy dom wolnostojący jednorodzinny na czeka właśnie na Ciebie ? powierzchnia zabudowy 90 m , powierzchni użytkowej 64,56.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł262 m² 4 007,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (piaski) o powierzchni użytkowej 180 m + 83 m piwnicy, usytuowany na działce 629 m . Nieruchomość z 1986 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł180 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej miejscowości Hermanowa, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Rzeszowa. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł345 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 585 m²

Wyjątkowa agroturystyka w Brennej cisza, słońce i gotowy biznes w górach Jeżeli marzysz o spokoju, pięknych widokach i mnóstwie słońca, z wygodnym całorocznym dojazdem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł1 546,72 m² 7 758,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Budynek typu loft! Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym: - powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 - -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Wałbrzych - Śródmieście Dom po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną nieruchomość, która łączy w sobie komfort nowoczesnego życia z urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Marzysz o własnym domu? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie usług.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Marylka,mazowieckie

979 000 zł131,62 m² 7 438,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

979 000 zł | sprzedaż | Lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym 125,07 m2 | Marylka | gmina Tarczyn bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1% - rachunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł164 m² 7 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

NA sprzedaż energooszczędny dom - wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami - Bór, skarżysko-Kamienna! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł215,14 m² 9 249,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 215 m na działce 543 m , położony przy spokojnej, ślepej uliczce w Ursusie. To nieruchomość stworzona dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń, które.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł239 m² 4 179,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 253 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową prezentację jednego z najstarszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł94,38 m² 7 724,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment środkowy, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 94,38m2 na działce o powierzchni ok. 225m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bystry

Bystry,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł210 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom okolicy Giżycka w miejscowości Bystry, dom o powierzchni użytkowej ok. 210m2. Parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł156,30 m² 4 926,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Na sprzedaż dom w Komornikach idealny pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 80-tych, położony w doskonałej lokalizacji w Komornikach, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mint Property z przyjemnością prezentuje niezwykle przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i prestiżowej okolicy.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł121 m² 2 057,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Sprzedam dwa domy na 2 ha działce w Węgrcach Szlacheckich koło Sandomierza. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu posiadłość wiejską w Węgrcach Szlacheckich w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem). Nowa cena 1,25 mln zł To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł235 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - jeżyce/wola - 235 m , działka 303 m Do generalnego remontu | Potencjał aranżacyjny | Cicha okolica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł217 m² 5 529,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ścisłe centrum miasta ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatny transport. Miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie. Sąsiadujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł102,26 m² 5 857,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Nowoczesne Domy, doskonała Lokalizacja zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które przyciągają uwagę. . i są takie, które dają coś więcej realną szansę stworzenia domu dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł189 m² 7 830,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej - Lesznowola - 1.480.000 zł Klimatyczny, zadbany i gotowy do wprowadzenia dom w spokojnej, zielonej części Lesznowoli. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,11 m² 13 083,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł139,50 m² 7 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | stan deweloperski + | 139,50 m | działka 1839 m | mała nieszawka | 2024 r. Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 347 m²

Na sprzedaż dom w Tykocinie 160 m , po generalnym remoncie, duża działka z dostępem do rzeki Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dębowa

Legnica,dolnośląskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Polecam na sprzedaż dom usytuowany na działce o powierzchni 666 m2. Na powierzchnię 200 m2 składają się następujące pomieszczenia: - piwnica, garaż dwustanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł71,89 m² 30 602,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe Pobierowo, 600 m od plaży, lokalizacja: pobierowo - Powierzchnia domu: 72 m - Powierzchnia działki: 1379 m - Odległość do plaży: ok. 600 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Wapnica,zachodniopomorskie

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dwa domy na jednej działce. Na sprzedaż unikalna nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków mieszkalnych, położonych na jednej działce.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w Rymanowie-Zdroju (woj. podkarpackie) - renomowanym mieście uzdrowiskowym. Budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

839 000 zł117,25 m² 7 155,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne) - Brak problemów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij