dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

399 000 zł145 m² 2 751,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom parterowy z klimatycznym ogrodem i ogromnym garażem | Lipno 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko : Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł123 m² 5 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Poszukujesz domu z ogrodem w bliskiej odległości od terenów zielonych, a zarazem nie chcesz tracić udogodnień związanych z mieszkaniem w centrum miasta? Mamy idealna propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł89,93 m² 8 328,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Opis inwestycji Gronowo Górne, ul. Kryształowa Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie po całym dniu wystarczy zamknąć za sobą drzwi, by poczuć spokój, ulgę.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł129,09 m² 8 947,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania domy z garażem blisko centrum w Łomiankach. Funkcjonalne, energooszczędne budynki z pełnym dostępem do miejskich mediów powstają przy nowej drodze z oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł850 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 200 m²

Marzysz o własnym domu położonym malowniczym krajobrazie z możliwością obcowania z naturą, w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku centrum miasta, ale blisko.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł180 m² 2 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny dom z potencjałem w korzystnej lokalizacji blisko biłgorajskiego rynku! ul. Zamojska 81, biłgoraj Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Zamojskiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł260 m² 9 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 352 m²

NA sprzedaż - unikatowa sielska posiadłość pod poznaniem Dom 260 m na działce 3352 m - dwa stawy + bezpośredni dostęp do rzeki Warty. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Giedajty

Giedajty,warmińsko-mazurskie

890 000 zł151,50 m² 5 874,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Giedajty, gmina Jonkowo. Dom wybudowany został w 2007 roku, na narożnej działce o powierzchni 607 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Osie,kujawsko-pomorskie

580 000 zł114,43 m² 5 068,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom w Otulinie Natury - Komfort, styl i Ekologiczne Rozwiązania w Jednym Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220,50 m² 11 337,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Na sprzedaż Komfortowy dom z ogrodem i budynkiem usługowym Siedlce, ul. Spokojna Szukasz wyjątkowego miejsca do życia i prowadzenia własnej działalności? Ta oferta łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

446 500 zł75,68 m² 5 899,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa okazja! Doskonała cena i lokalizacja (tarnowski, tarnów, zgłobice, miła) Marzysz o przytulnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł136,50 m² 13 040,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Atrakcyjny, nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej na sporej i zacisznej działce. Bliska Białołęka, cichy fragment ulicy Ostródzkiej / Wielkopolskiej, około 3,7 km od dwóch stacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 207 m²

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam nieruchomość składającą się z wyremontowanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kanie,mazowieckie

3 750 000 zł217 m² 17 281,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom premium przy lesie | Kanie k. Komorowa | 217m2 | działka 1500m2 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny klasy premium, położony w prestiżowej i kameralnej części osiedla w Kaniach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,07 m² 8 251,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł85,37 m² 8 597,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

m7 Do sprzedaży część bliźniaka 3-pokoje położone na parterze w okolicy ul. Rusieckiej plus ogród 113 m2 i wspólny 158 m2. Apartament na obrzeżach Nowej Huty o powierzchni 85,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł102 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Szeregowiec z działką o pow. 204m2 z garażem w bryle budynku. W trakcie budowy, stan surowy zamknięty gotowy w maju 2026r. - cena 350.000,00zł. Ogrzewanie podłogowe, gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł287,54 m² 1 808,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu - jeleń Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej 167 m oraz imponującej powierzchni całkowitej 287 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości Iwonicz przy ulicy Długiej - głównej ulicy prowadzącej do uzdrowiska Iwonicz Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż piękną, luksusową posiadłość w Podgórkach, 14 km od Jeleniej Góry. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 1,6.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł216,55 m² 3 371,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebastiana. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł337,80 m² 5 772,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży kamienicy inwestycyjnej luboń Lokalizacja: luboń, powiat poznański, woj. wielkopolskie Opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica o charakterze inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł99,32 m² 10 561,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość usytuowany w zabudowie bliźniaczej komfort i przestrzeń blisko centrum miasta. Na sprzedaż wygodne lokum w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 999 zł145,10 m² 7 229,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Prowizja 0% / ostatni gotowy szereg! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w układzie szeregowym. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł266,44 m² 6 680,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Dom wolnostojący ( budynek mieszkalny jednorodzinny ) Trzy kondygnacyjny. Parter - 4 pokoje z łazienkami , łazienka z wc, kotłownia z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł166 m² 16 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Prezentujemy dom wolnostojący na sprzedaż zlokalizowany przy ul. Poligonowej w Lublinie. Dom posadowiony jest na zagospodarowanej działce o pow. 1 438 m2. Dom ma około 161 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny, 6-pokojowy dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w malowniczych Kurowicach, gm.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nowa niższa cena! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży uroczego, przytulnego i ciepłego domu nieopodal Nakła nad Notecią w miejscowości Samostrzel. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł192 m² 3 640,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Rezerwacja Dom wolnostojący z dużą działką idealny do stworzenia domu marzeń Olsztyn, osiedle Mazurskie, ul. Olecka 24 Szukasz taniego domu do remontu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Górki

Górki,zachodniopomorskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferuję na sprzedaż lokal wolnostojący obecnie sklep spożywczy z możliwością przerobienia na dom - mieszkania. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Górki gmina Kamień Pomorski.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł252 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Unikatowy Dom w sercu gór - cisza, natura i prywatność | Rycerka Górna Są miejsca, które wybiera się świadomie. Z dala od zgiełku, blisko natury, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł180 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką. Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł151,90 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom 138 m na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł135 m² 2 214,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam Serdecznie. Kontakt Dawid Wicki   Opis nieruchomości Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu: na sprzedaż dom dwupoziomowy po kapitalnym remoncie 135m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł80,60 m² 4 950,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealna alternatywa dla mieszkania W bloku Nowoczesny dom w otulinie lasu Chraboły (gm. Dobrzyniewo Duże) Cena: od 399 000 zł Powierzchnia: 80,60 m Działka ok. 500 m Cisza, natura.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł100 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 174 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 50-tych położony w Gołkowicach po kapitalnym remoncie, na dużej działce! Parametry nieruchomości: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł163 m² 5 889,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Oferta sprzedaży parterowego domu doprowadzonego do stanu deweloperskiego na działce o powierzchni 1340m2 położonej w Jastrzębiu-Zdroju ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł400 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

| na sprzedaż dwa budynki mieszkaln e wraz z budynkami gospodarczymi , zlokalizowane w miejscowości Żukowice, gm. Nowy Korczyn. W skład gospodarstwa wchodzą: 1) 1-piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł81,40 m² 7 346,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 462 m²

Bez prowizji biura nieruchomości! Idealny Dom Parterowy Z Dużą Działką i Klimatem Pojezierza. Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni całkowitej 81,4 m oraz użytkowej:.