dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Na sprzedaż trafia niebywale atrakcyjna oferta 120m2 domu parterowego na działce o powierzchni 2566m2. Do domu zostały podłączone media tj. woda, prąd, kanalizacja. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

949 000 zł134 m² 7 076,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biura The House Nieruchomości. The house nieruchomości przedstawia Unikalna oferta sprzedaży przestronnego (134,11m2) segmentu w zabudowie szeregowej, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stromiec

Stromiec,mazowieckie

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący pod lasem W gminnej miejscowości stromiec, powiecie białobrzegi radomskie. Oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania W sąsiedztwie przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

3 350 000 zł172 m² 19 476,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego minimalistycznego domu położonego tuż przy urokliwym stawie, gdzie natura staje się Twoim sąsiadem. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzionków,śląskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Posiadamy w ofercie dom o powierzchni całkowitej ok. 140 m2, na działce o powierzchni 400 m2. w doskonałej lokalizacji - Księża Góra - ul. Waltera Larysza. Wnętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 999 zł221 m² 49,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 221m2, idealną zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i przedsiębiorców poszukujących idealnej siedziby dla swojej firmy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzeszyce,lubuskie

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Przedmiotem oferty jest siedlisko o pow. 8,97 ha, na które składa się dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi i stawem w gminie Krzeszyce. Na terenie posesji znajduje się chlewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 249 900 zł124 m² 10 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworze

Jaworze,śląskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Przytulny dwupiętrowy dom w dobrej lokalizacji Jaworza. Zapraszamy na prezentację. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

479 000 zł110 m² 4 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Nowe domy wolnostojące - okolice Kocmyrzowa N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 110 m2 , na 5 arowej działce. 5 pokoi w tym 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Traugutta

Krosno,podkarpackie

770 000 zł226 m² 3 407,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom na sprzedaż w Krośnie o powierzchni użytkowej 203 m 2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

650 000 zł163 m² 3 987,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni wolny dom! nova kolonia! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, zlokalizowany na nowym osiedlu w miejscowości Lutoryż, zaledwie 20 min od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otwock

Otwock,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Prowizja 0%, bez podatku pcc Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100m z działką 567m. Znajduje się w Otwocku, w ustronnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 776 000 zł510 m² 3 482,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne. Dom a w nim, dwa mieszkania, plus część usługowa do wykorzystania w wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Kruszewnia,wielkopolskie

569 900 zł51 m² 11 258,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Mam do zaoferowania 3-pokojowe, gustownie urządzone jednopoziomowe mieszkanie w Kruszewni, nieopodal Swarzędza. Do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, plus 2 sypialnie, przedpokój i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Strzegom,dolnośląskie

484 000 zł124 m² 3 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom zabudowie czworaczej, położony w malowniczym Jaroszowie, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

499 000 zł140 m² 3 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest uroczy dom bliźniak położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum w Rewalu- do plaży zaledwie 3500 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świlcza

Świlcza,podkarpackie

160 000 zł66 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom drewniany wolnostojący w Świlcza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.66 m2 została usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Świat,pomorskie

1 599 000 zł293 m² 5 457,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Atrakcyjny dom 2-kondygnacyjny w Nowym Świecie koło Gdańska Osowy. Powierzchnia całkowita domu wynosi 293m2, a użytkowa 240m2. Dom składa się z parteru, piętra oraz piwnicy. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

1 250 000 zł235 m² 5 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży wolnostojący, przestronny dwulokalowy dom w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego; ok. 30 km od Warszawy- dojazd trasa E-7; bezpośrednia komunikacja do metra Młociny działka 1200m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł290 m² 9 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny dworek zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. To niepowtarzalne miejsce oferuje nie tylko wyjątkową architekturę, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecam w przedsprzedaży ostatni dom 5 pokojowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modra

Gdańsk,pomorskie

145 000 zł52 m² 2 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom zaprojektowany do całorocznego zamieszkania lub wynajmu. Forma własności to dzierżawa rod z możliwością założenia księgi wieczystej. Powierzchnia działki to 400m2, własność wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Papieska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł285 m² 2 101,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 285 m2 znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Papieskiej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 890 000 zł380 m² 4 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o modernistycznej architekturze, posadowiony na działce o powierzchni 3100 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł150 m² 8 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Gotowy dom W stanie deweloperskim! Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o pow ok 1.170 m2. Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 469 800 zł152 m² 9 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Nowy Dom wolnostojący, oddawany w stanie deweloperskim- niepełnym, o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł324 m² 6 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortowy wolnostojący dom położony w spokojnej, ale w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Kępa,opolskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu wolnostojącego, dwukondygnacyjnego, w całości podpiwniczonego domu o powierzchni użytkowej ok. 104 m2. Dom ten znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł153 m² 7 183,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wyjątkowa Oferta: dom w Dzielnicy Różanka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Wrocławia, przy ulicy Jugosłowiańskiej. Charakterystyka Nieruchomości: typ domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bór Zajaciński

Bór Zajaciński,śląskie

299 000 zł2 853 m² 104,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Dom z działką w Bór Zajaciński - Unikalna Oferta! Z radością prezentujemy wyjątkową ofertę - dom z kilkoma zabudowaniami gospodarczymi na sprzedaż, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzelców Bytomskich

Strzelce Opolskie,opolskie

575 000 zł1 139 m² 504,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Sprzedam posiadlosc na osiedlu zidlungi. Jest to jedna z najlepiej polozonych dzialek na tym osiedlu (nie tylko dla romantykow-fantastyczny widok zachodzacego slonca). Jesli chcesz cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Balice,małopolskie

841 000 zł139 m² 6 050,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Union House prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż znajdującego się w kameralnej okolicy krakowskich Balic. Lokalizacja Ta fantastyczna nieruchomość położona jest w spokojnej, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

25 000 zł259 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny bliźniak wykończony W wysokim standardzie | Konstancin-Jeziorna dane techniczne: nowy, energooszczędny dom o powierzchni całkowitej 260m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 m²

Mników Cholerzyn Liszki Kryspinów Emmerson poleca: do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 147 m2 na 9 ar działce kilkanaście minut od Krakowa. Dom parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

970 000 zł140 m² 6 912,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Opis: oferuję do sprzedaży dom w zabudowie segmentowej o powierzchni 140 m2 z garażem w bryle budynku, położony w Kobyłce 15 km od Warszawy. Budynek z 2016 roku zbudowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij