dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępa

Kępa,mazowieckie

829 000 zł59 m² 14 050,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Drewniany dom w zielonym siedlisku, blisko rzeki Wkry - 84 km od centrum Warszawy! Posiadamy w ofercie wyjątkową nieruchomość - dom z duszą i historią, położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł130 m² 10 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy i słoneczny 5-pokojowy apartament znajdujący się w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130m2 wraz z garażem w cenie i trzema miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł101 m² 9 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

W bardzo spokojnej okolicy z dojazdem drogą utwardzoną kostką (ślepa ulica a więc bardzo mały ruch). Gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej o pow 101 m2 na działce 225.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechówka

Czechówka,małopolskie

1 189 000 zł161 m² 7 395,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Nowe domy wolnostojące W okolicy jeziora dobczyckiego N20 Nieruchomości oferuje nowe domy wolnostojące 160 m2 na dużych działkach o powierzchni ok. 11 arów. Budynki oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł132 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Witam serdecznie, do sprzedania: dom wolnostojący do remontu wraz z działką gruntu 680m2 w spokojnej zielonej okolicy Białego Kamienia. Obszar domu ponad 200 m2. Dom ogrodzony, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

890 000 zł313 m² 2 841,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Strudze o powierzchni 300m2. Nieruchomość składa się z parteru: salon 54,1 m2, kuchnia 25,4 m2, 2 łazienki 11,20 m2, pralnia 2,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

479 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom dwurodzinny wolno stojący około 160 M2 nowa wieś wielka Ofertą sprzedaży jest dom dwupiętrowy o powierzchni około 160 m2 dach płaski a na nim zamontowane panele fotowoltaiczne. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczemki

Karczemki,pomorskie

2 200 000 zł323 m² 6 806,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż! Dom dwulokalowy 323m2 wybudowany w 2020 roku, w Karczemkach, gmina Szemud. Dom w zabudowie bliźniaczej położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

3 500 000 zł285 m² 12 280,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Luksusowy Raj w Czarnym Lesie: twój Dom, twoje Marzenia, twoja Historia Życia Witaj w oazie luksusu, spokoju i nieograniczonych możliwości, ukrytej w sercu urokliwego Czarnego Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 650 000 zł260 m² 6 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

W sprzedaży posiadamy dom w Niepołomicach dwupoziomowy, częściowo podpiwniczony, na działce 12 arowej. Powierzchnia całkowita domu 260 m2, mieszkalna 220 m2. Na parterze znajduje się: hall, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł199 m² 7 286,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferta na wyłączność. Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. ul. Ks. F.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Traugutta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł126 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Topowa lokalizacja, pogodno, komunikacja miejska, ryneczek Pogodno tuż obok. Dom w zabudowie szeregowej, piękny, zagosgodarowany ogród + garaż dwustanowiskowy. Powierzchnia mieszkalna wynosi 125,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

449 000 zł68 m² 6 633,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż szeregowiec w okolicach Kostrzyna! uwaga cena promocyjna! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy czteropokojowy szereg na powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

550 000 zł92 m² 5 978,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowe do odbioru piękne szeregowce pod kórnikiem 0% pcc I 0% prowizji jeśli cenisz sobie ciszę I spokój okolicy to ten dom Z pewnością przypadnie CI do gustu. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Kunice,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Przepraszamy, oferta jest nieaktualna. Polecamy dom wolnostojący w stanie do wykończenia i aranżacji, na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kunice obok Legnicy. Dom jest budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wojciechów,dolnośląskie

170 000 zł109 m² 1 559,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż dom do kapitalnego remontu posadowiony na urokliwej działce w malowniczej miejscowości Wojciechów. Dom przedwojenny wymagający remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

990 000 zł156 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w zabudowie bliźniaczej ( łacznie 4 mieszkania ) w pięknej, cichej i zielonej okolicy w podwielickich Grabówkach. Cała inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 992 zł142 m² 7 053,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny!. Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witoszyn

Witoszyn,lubelskie

1 999 999 zł300 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 994 m²

Mam do zaoferowania posiadłość w miejscowości Witoszyn, 12 kilometrów od Kazimierza Dolnego, 14 kilometrów od Nałęczowa w pięknej i atrakcyjnej turystycznie okolicy. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 990 000 zł306 m² 9 758,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szukasz domu do remontu z lokalem usługowym w atrakcyjnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - atrakcyjna lokalizacja - Gdynia Redłowo, - bliskość lasów tpk oraz morza, - dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zarzecze

Świdnica,dolnośląskie

795 000 zł185 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:722 m²

do sprzedania dom wolnostojący, położony w spokojnej dzielnicy Świdnicy (os. Zarzecze), składający się z 4 kondygnacji; piwnica - garaż (na dwa samochody), kotłownia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

9 000 000 zł368 m² 24 456,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

*** kamienica W sercu sopotu*** Sopot jest kurortem nadmorskim, miastem uzdrowiskowym, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

155 000 zł96 m² 1 614,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej składający się z dwóch lokali mieszkalnych, każdy z osobnym wejściem i licznikiem prądu. Ogrzewanie węglowe lub kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

929 900 zł152 m² 6 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Bosewo

Stare Bosewo,mazowieckie

619 000 zł120 m² 5 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Parterowy dom wolnostojący o pow. 120 m2 w Starym Bosewie gm. Długosiodło Dom murowany, ocieplony i otynkowany, dach blachodachówka, 2002 rok budowy, dom zadbany, działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowęcin

Nowęcin,pomorskie

1 326 000 zł156 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do sprzedaży oferujemy całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Nowęcin. Planowany termin odbioru - II kwartał 2024! Lokal o powierzchni 156m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Luzino,pomorskie

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością informujemy o dostępności do sprzedaży pięknego domu w zabudowie bliźniaczej w Luzinie na działce 300m2, położonego przy ulicy Kwiatowej. Dom o powierzchni 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romantyczna

Walendów,mazowieckie

2 799 000 zł210 m² 13 341,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 799 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekiełko

Piekiełko,małopolskie

2 599 000 zł358 m² 7 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Gdzie: limanowa - Piekiełko, góry Beskid Wyspowy Odpowiedni dla: rodziny, inwestora. A przede wszystkim dla osób kochających góry. Zimą to "raj" dla narciarzy, przez cały rok dla pasjonatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Głogowo,kujawsko-pomorskie

619 000 zł117 m² 5 311,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Głogowo | Dom 117m2 | 4 Pokoje Dom z działką w cenie mieszkania. Dom w stanie deweloperskim z płaską działką. Kupujący nie płaci podatku pcc Dom posiada pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

760 000 zł120 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni ok 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legnica

Legnica,dolnośląskie

797 000 zł140 m² 5 692,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Przedmiotem ogłoszenia jest dom w spokojnej części Legnicy osiedle Sienkiewicza. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to około 140m2. Dom składa się z: - piwnicy - parteru na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Lubliniec,śląskie

780 000 zł125 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:262 m²

Przedstawiamy Państwu wykończony dom w zabudowie bliźniaczej. Na parterze znajduje się przedpokój, pomieszczenie gospodarcze z miejscem na pralkę, łazienka z prysznicem oraz duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malinowa

Obora,dolnośląskie

419 000 zł103 m² 4 064,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

lubin, obora, sprzedaż, dom nowa inwestycja pod lubinem - miejscowość Obora, ul. Malinowa - doskonały i szybki dojazd do Lubina Dom w stanie surowym otwartym w zabudowie szeregowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Luboń,wielkopolskie

550 000 zł80 m² 6 869,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Brak podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera Świetnie zlokalizowane mieszkanie pozwoli szybko porozwozić pociechy do szkół i przedszkoli oraz bez czekania w korkach po południu zrobić zakupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 250 000 zł123 m² 10 162,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Dom wykończony pod klucz! Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i nowoczesny dom ( 123m2) z garażem w zabudowie bliźniaczej położony na działce od 268m2 do 336m2 w centrum Wołczkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

699 900 zł114 m² 6 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o pow ok.96 m 2 usytuowanego na działce ok 400 m 2 Rozkład PARTER -Salon o pow.ok.21.8 m 2 -Kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Nowoczesny wolnostojący dom położony tuż pod Olsztynem w miejscowości Szczęsne to nieruchomość dla osób poszukujących swojego wymarzonego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

545 000 zł111 m² 4 890,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przy lesie bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! cena 545 tyś dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym z elewacją. Stan deweloperski 699.