dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł128 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta bez prowizji dla biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowowybudowanego domu w Płotach. Dom już gotowy, pozostało jedynie wyrównać teren i wyłożyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

899 900 zł107 m² 8 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubin

Lubin,dolnośląskie

679 000 zł180 m² 3 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu uroczy i klimatyczny dom z bali usadowiony na 12 arowej działce w miejscowości oddalonej zaledwie 10 km od Lubina i 60 km od Wrocławia. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolska

Będzin,śląskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 zlokalizowany w Będzinie przy ulicy Wolskiej (pogranicze Mydlic). Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Karwiany,dolnośląskie

3 999 zł132 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Opiekun oferty tel. Spacer wirtualny : Piękny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w Karwianach. Otoczenie nieruchomości Dom znajduje się około 3 km od południowych granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brańszczyk

Brańszczyk,mazowieckie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Siedlisko w gminie Brańszczyk, powiat Wyszkowski (ok. 5km od gminy) Dom murowany ( cegła + pustak) o pow. 60 m2 z lat 60, na działce o pow. 9000 m2 Dwa pokoje, kuchnia duża, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Kamieńska

Wysoka Kamieńska,zachodniopomorskie

600 000 zł178 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i słoneczny dom położony w doskonałej lokalizacji w miejscowości położonej 7 km od trasy S-3 i tylko 10 km od Golczewa Wysoka Kamieńska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nikielkowo

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

799 000 zł228 m² 3 504,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w pełnej uroku miejscowości Nikielkowo, znajdującej się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł173 m² 9 531,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! do zakupienia ostatni domy nr 12 Dzień dobry bardzo :) Zapraszam do obejrzenia, poczucia/ docenienia oraz zakupu: solidnie zbudowanego, wygodnego oraz przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

380 000 zł70 m² 5 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 1100 mkw, w Holendrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

2 499 000 zł350 m² 7 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, piękny dom z antresolą na dużej działce o powierzchni ok. 5000m2. Nieruchomość cechuje się dużą otwartą przestrzenią z dobrze doświetlonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kania

Kania,kujawsko-pomorskie

750 000 zł209 m² 3 588,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny i pomysłowo rozplanowany dom jednorodzinny w okolicy Barcina - zamieszkaj w oazie spokoju! Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie niedużego lasu - to doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dziarnowo

Dziarnowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nieruchomości Inowrocław ma przyjemność zaprezentować uroczy dom w zabudowie bliźniaczej z cegły o powierzchni ok 70 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budziszewice

Budziszewice,łódzkie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 637 m²

Uroczy domek Z potencjałem Przedmiotem sprzedaży jest uroczy domek położony w cichej i spokojnej okolicy graniczący z lasem. Domek drewniany o powierzchni około 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł106 m² 7 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł175 m² 71,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

| dom po kapitalnym remoncie, w spokojnej dzielnicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta, blisko do szkół, centrum usługowo-rozrywkowego. Położony na terenie chronionym przez konserwatora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy, 180 m2 dom z ogródkiem, kominkiem, ogrzewaniem podłogowym i dwoma miejscami postojowymi położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sobocka

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł350 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny dom na biuro o powierzchni 350 m2, położony na Bielanach Marymont - Kaskada Dom w zabudowie szeregowej z przeznaczeniem na biuro, działalność gospodarczą. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 065 000 zł153 m² 6 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 151 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji blisko wkd. Ogłoszenie zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeleniogórska

Kostrzyca,dolnośląskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Optima Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom w Kostrzycy posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 882 m2. Dom o pow. ok.200 m2 składa się z: PARTER: -korytarz, -dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł121 m² 6 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 121 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 72m2 znajdujący się w Olsztynie, przy ul. Pszennej 55.Dom parterowy- z możliwością rozbudowy (obok sąsiad "podniósł" budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewiec

Bieniewiec,mazowieckie

990 000 zł239 m² 4 149,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość z ogromnym potencjałem, położonej zaledwie kilkaset metrów od trasy serwisowej przy S8. Nieruchomość to nie tylko dom, to również działka o powierzchni 4800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Otomin,pomorskie

389 000 zł81 m² 4 784,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Oferta wyłącznie w Mio Casa Nieruchomości! Prezentuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Otomin. Dom położony jest 300m od Jeziora Otomińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żurawia

Warzenko,pomorskie

629 999 zł100 m² 629 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta aktualna, nowa cena. Warzenko - osiedle domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, 5 min z posesji do jeziora Tuchomskiego - sprzedaż domu wolnostojącego, dz.650 mkw. Dom 2 poziomy (parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osowiecka

Adamowizna,mazowieckie

1 299 000 zł180 m² 7 220,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości na sprzedaż - przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 179,9 metrów kwadratowych, położony na malowniczej działce o powierzchni 1543.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

839 900 zł127 m² 6 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 580 m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

3 350 000 zł172 m² 19 476,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Zachęcam do zapoznania się z propozycją wyjątkowego, minimalistycznego domu usytuowanego w pobliżu urokliwego stawu, gdzie natura staje się Twoim sąsiedztwem. To doskonałe miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupie-Kolonia

Biskupie-Kolonia,lubelskie

1 290 000 zł206 m² 6 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Umowa na wyłączność. Dom wolnostojący o pow. całkowitej 206m2, użytkowej 180m2 na działce o pow. 1014m2 w miejscowości Biskupie Kolonia. Na parterze znajduje się: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klimkówka

Klimkówka,małopolskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dla klientów szukających swojego miejsca na ziemi! Z dala od zgiełku i hałasu, w zaciszu lasu i łąk, gdzie czas płynie wolniej i ludzie są uśmiechnięci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościan

Kościan,wielkopolskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Cudowny dom w otulinie lasu, położony 200m od dzikiej plaży Jeziora Jezierzyckiego w starym dębcu. Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego domu rodzinnego o powierzchni 150 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smogorzewo

Smogorzewo,kujawsko-pomorskie

478 000 zł121 m² 3 943,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler nieruchomość poleca dom gotowy do zamieszkania W miejscowości smogorzewo. Nieruchomość mieści się 24km od Bydgoszczy, 3km od Łabiszyna. W skład domu wchodzi: dół: -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Świetna lokalizacja, duży wygodny dom, leśna działka to dobra propozycja dla rodzin z dziećmi. Dom znajduje się tuż przy granicy z Podkową Leśną w miejscowości Otrebusy, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulęcinek,wielkopolskie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Szukasz działki pod kątem inwestycji lub nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie polecam nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stobierna,podkarpackie

1 390 000 zł287 m² 4 843,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 287m2, znajdujący się w miejscowości Stobierna. Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł268 m² 5 977,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż przestronny dom - szereg skrajny - powierzchnia 267,5 m2 Działka - 371 m2 w dzielnicy Żerniki - usytuowany w spokojnym, zielonym otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żelków-Kolonia

Żelków-Kolonia,mazowieckie

330 000 zł79 m² 4 177,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:341 m²

Nieruchomość o powierzchni 79m2 w miejscowości Żelków-Kolonia. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

649 999 zł118 m² 5 508,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dębiec

Nowy Dębiec,wielkopolskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Okazja Okolice Ołtaszyna Dom 200m2 Ogród Na sprzedaż dom 200m2 do generalnego remontu. Dom znajduje się na działce 1118 m2. Wszystkie media. Bez obciążeń. Dom wymaga generalnego remontu. Zapraszam na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij