dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ciernie

Świebodzice,dolnośląskie

890 000 zł420 m² 2 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

Prezentujemy Państwu bardzo duży dom o powierzchni całkowitej wynoszącej 900m2 w tym 420m2 powierzchni użytkowej. Dom wybudowany na przełomie XIX/XX wieku, bardzo grube mury. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łowyń

Łowyń,wielkopolskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam nowy dom parterowy położony w Łowyniu koło Międzychodu nad jeziorem Łowyńskim. Dom o pow. 200m2 posadowiony na działce o pow. 1000m2. Dom składa się z salonu, jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzepielów

Krzepielów,lubuskie

399 000 zł164 m² 2 432,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Krzepielów( 10 km od Sławy , 16km Głogów). Budynek dwukondygnacyjny, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grabówka

Grabówka,podlaskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowy dom z własnym ogrodem w zabudowie szeregowej już do odbioru. Na sprzedaż 4 - pokojowy segment (środkowy) w stanie deweloperskim w nowej inwestycji w urokliwym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słonecznikowa

Polkowice,dolnośląskie

449 000 zł136 m² 3 298,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Polkowicach przy ul. Słonecznikowej w cichym i spokojnym miejscu w Polkowicach Dolnych. Oferta dotyczy domu nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

625 000 zł142 m² 4 404,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy na sprzedaż nową inwestycję domów szeregowych w Piekarach Śląskich klient nie płaci pcc! Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim. Każdy dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł260 m² 6 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

-Nowa niższa cena- M7 wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! promocja projekt branżowy wykończenia wnętrz gratis przy zakupue do końca lutego! gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słupiec,świętokrzyskie

1 950 000 zł344 m² 5 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Proponujemy Państwu stylową posiadłość położoną na wsi w woj. Świętokrzyskim w miejscowości Łubnice. Na przepięknej 75 a działce znajduje się 200m2 dom, 70 m2 domek gościnny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

669 000 zł122 m² 5 465,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gziki

Gziki,kujawsko-pomorskie

530 000 zł3 001 m² 176,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 001 m²

Opis duża działka 3001 m2 z domem w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150 m2 niedaleko Białegostoku! położenie: działka znajduje się w miejscowości Borowskie Gziki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 790 000 zł263 m² 6 806,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Do sprzedaży nowy, w pełni wyposażony wolnostojący dom wraz z umeblowaniem. Wykończenie i umeblowanie wg projektu profesjonalnego architekta wnętrz. Dom piętrowy o powierzchni 263.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w zabudowie bliźniaczej ( łacznie 4 mieszkania ) w pięknej, cichej i zielonej okolicy w podwielickich Grabówkach. Cała inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Malbork,pomorskie

520 000 zł127 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Malbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Krasne

Krasne,podkarpackie

7 500 zł176 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyposażony, komfortowy dom z dużym ogrodem w miejscowości Krasne - tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

1 100 000 zł192 m² 5 728,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Okazja dom wolnostojący 10 oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom z szybkim dojazdem do centrum Dom jest położony w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, zaledwie 11 min od centrum. Bliskie sąsiedztwo Obwodnicy Trójmiasta i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysin

Wysin,pomorskie

645 000 zł170 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:34 700 m²

Nieruchomość siedliskowa w miejscowości Wysin, gm. Liniewo położona na terenach przeznaczonych pod agroturystykę. Wygodne położenie 16 km do Skarszew, 24 km do Kościerzyny, 31 km do Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

NA sprzedaż urokliwie położony dom wolnostojący W miejscowości dobrzyniewo duże nieopodal białegostoku 15km drogi autem, za tą lokalizacje warto zapłacić każdą cenę, otulina lasu, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

934 900 zł152 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Nowy przestronny Dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na dużej działce 1000m2, w pięknym rejonie. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł136 m² 4 419,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka 500 mkw l okazja! Gorąco polecam połowę bliźniaka położonego w Jelczu-Laskowicach, gmina Jelcz-Laskowice. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

999 990 zł127 m² 7 898,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Żórawina/bliźniak/4pok./TARAS/OGRÓD!/LUX PREMIUM! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

750 000 zł91 m² 8 255,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej(środkowy szereg)w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Aleja Jana Pawła II

Słupno,mazowieckie

570 000 zł105 m² 5 437,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w domu jednorodzinnym dwulokalowym, każdy o powierzchni użytkowej ok. 105 m2 i działce 400 m2 w podwarszawskim Słupnie k/radzymina. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawna

Obrzycko,wielkopolskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą domu wolnostojącego, piętrowego w części podpiwniczonego zlokalizowanego w Obrzycku przy ul. Stawnej. Położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł116 m² 9 390,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Segment w zabudowie szeregowej w nowoczesnym stylu, w spokojnej okolicy, nieopodal Gdańska. Zapraszamy na wirtualny spacer: lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 400 000 zł158 m² 8 860,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Oferuję do sprzedania dom - kostka prl po wschodniej stronie Józefowa. Powierzchnia całkowita domu 158 m2 , powierzchnia działki 698 m2. Funkcjonalny układ pomieszczeń, na dwóch pełnych kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

8 500 zł174 m² 48,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia nieduży urokliwy dom o powierzchni całkowitej 174mkw położony w miejscowości Stare Babice na granicy z Lipkowem bezpośrednio przy ulicy Sienkiewicza. Dom wybudowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 499 898 zł177 m² 8 472,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szereg od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Piętrowy, pięciopokojowy szereg środkowy zlokalizowany w inwestycji deweloperskiej powstającej w podwrocławskich Iwinach. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Wspaniały jednorodzinny dom, położony w cichej okolicy. Ładna, zagospodarowana działka. Lokalizacja: dom znajduje się w odległości 14 kilometrów do wrocławskiego rynku , 4 od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

699 000 zł136 m² 5 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( działka 274m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 dom W stanie surowym zamkniętym W ofercie przykładowy układ funkcjonalny ( Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 840 000 zł260 m² 7 075,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

!Duży dom z ogrodem+garaż/dla rodziny/psie Pole! Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

439 000 zł169 m² 2 600,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Dom W cenie mieszkania! Polecamy sprawdzone ekipy wykończeniowe w zakresie: - doprowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cergowa

Cergowa,podkarpackie

280 000 zł150 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam budynek mieszkalny z możliwością zagospodarowania na gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Cergowa wieś położona w województwie podkarpackim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 490 000 zł622 m² 8 832,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:507 m²

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować funkcjonujący, elegancko wykończony hostel z zielonym patio, ogrodem oraz własnym parkingiem dla samochodów osobowych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

899 900 zł106 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

1 695 000 zł170 m² 9 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Opis nieruchomości działka 34a mn budownictwo jednor ogrodzenie panelowe całość brama automat, furtka +wideofon zadaszona okolica bezpośrednio przed i za domem las widok zadrzewione góry Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Willowa

Falenty Nowe,mazowieckie

12 000 zł248 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na wynajem nowoczesny dom w Falentach Nowych w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody i Ptactwa. Opis nieruchomości: dom oferuje przestronną powierzchnię użytkową rozmieszczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasień

Jasień,kujawsko-pomorskie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:782 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną we wsi Jasień, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina Tłuchowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Warszkowo,pomorskie

769 000 zł250 m² 3 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

U nas klient Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z pełnym wyposażeniem o powierzchni całkowitej 250m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 905,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

719 999 zł126 m² 5 727,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki! cena gwarantowana! Projekt domu powiększony -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij