dowolna

Domy

46 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 740 ogłoszeń

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Dom do remontu położony w okolicy Żarowa na działce 39 arów! Dom do remontu kapitalnego, podpiwniczony Dom połączony z parterowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Pszczynie na oś. Kolonia Jasna. Nieruchomość idealna pod inwestycję - wynajem. Trzy niezależne mieszkania przynoszące dochód na poziome 6.500,00 zł/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł71,50 m² 12 377,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom parterowy wolnostojący z wysokim poddaszem, z pompą ciepła oraz kominkiem, ogrodem z możliwością parkowania nawet 4 aut. PO odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 834 125 zł146,73 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł294,41 m² 18 681,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Luksusowa, nowoczesna willa z ogrodem - Zwierzyniec english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą się na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł184 m² 10 815,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Twój własny azyl wśród natury dom z ponad hektarową działką w Przyłęgu Jeśli marzysz o miejscu, w którym budzisz się w ciszy, z widokiem na zieleń zamiast sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35 m² 10 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domku całorocznego w malowniczej miejscowości Łukta, powiat ostródzki, woj. warmińsko- mazurskie. Domek o powierzchni 35m2 oraz zabudowany taras, usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł115 m² 12 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy bez barier architektonicznych, wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość położona jest na przestronnej działce o powierzchni ok. 600.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Porost

Porost,zachodniopomorskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Halo, halo! Marzysz o wypoczynku wśród natury i blisko jeziora? To właśnie ta oferta jest dla Ciebie! Gdzie? Porost (sapporo), woj. zachodniopomorskie Dom, który czeka na nowych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł380 m² 4 734,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom wielorodzinny zlokalizowany na spokojnym i cichym osiedlu w Żukowie w pobliżu terenów zielonych. Nieruchomość składa się z czterech niezależnyc mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł122 m² 2 204,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 004 m²

Na sprzedaż działka zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, z zamontowanymi oknami, położona w miejscowości Natalia, gmina Władysławów, powiat turecki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł82,80 m² 7 234,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej składające się z 4 pokoi o łącznej powierzchni 82,80 m2 z prywatnymi ogrodami o powierzchni ok. 2,3 ar. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy tradycję z nowoczesnością? Kochasz styl szachulcowy i chciałbyś zamieszkać w takim pięknym domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 385 000 zł256 m² 5 410,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Polecamy z przyjemnością : Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Łochowo w spokojnej i cenionej lokalizacji podmiejskiej, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom z potencjałem w zielonym sercu Komorowa 200 m , działka 1470 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Komorowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł260,60 m² 6 062,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja. Przedstawiam Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom z zadbaną działką, usytuowany przy ul. Diamentowej 35 w malowniczym Wałdowie, obok Ostródy, zaledwie 3 minuty spacerem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł146 m² 7 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Cena: segment A - 1 050 000 zł | Segment B - 1 100 000 zł nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - ruda śląska godula, osiedle paryż Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł162 m² 8 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:959 m²

Atrakcyjny wolnostojący dom do wykończenia z dużą działką Dom parterowy o powierzchni 160 m (pustak ceramiczny,dach pokryty dachówką). Tj. 130 m2 + 30m2 garaż dwustanowiskowy. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł185 m² 10 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany na Marszowicach we Wrocławiu - w najbardziej zielonej dzielnicy miasta. 2003 r. / działka 1703 m2 / 185 m2 pow. użytkowej / + garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł298 m² 16 442,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 125 m²

Ekskluzywna przedwojenna willa w Zalesiu Dolnym - perła historycznej architektury. Prezentujemy Państwu niezwykłą możliwość nabycia unikatowej nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł156 m² 11 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wykończony dom położony w jednej z najbardziej pożądanych części Wawra Wawer Las, przy ul. Sęczkowej 20. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł350 m² 42 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni ok. 350 mkw na działce 3000 mkw. Na parterze dwupoziomowy salon z kominkiem, designerska kuchnia z jadalnią i wyjściem na zadaszony taras. Dodatkowo tzw. brudna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 6o8 53o 766 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Potrzebujesz finansowania na zakup tej nieruchomości? Mamy w ofercie 30.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł400 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Przestronny dom na przedmieściach Lwówka Śl. do generalnego remontu na sprzedaż! Biuro Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu z duszą i niesamowicie pozytywna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Pucice,zachodniopomorskie

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zamieszkaj kilka kroków od lasu nowy bliźniak W szczecinie (załom/pucice) Lokalizacja: załom(pucice, szczecin) Spokojna, zielona część miasta, bezpośrednio przy lesie, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,05 m² 7 189,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 położony jest w Płoni, w spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

*** tylko U nas! *** dom Z działką 992 m2 w Tczewie przy ul. Traugutta dom: na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek mieszkalny wolnostojący, 3-pokojowy, do własnej aranżacji. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Laseczno

Laseczno,warmińsko-mazurskie

550 000 zł147 m² 3 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Marzysz o wyjątkowym miejscu dla swojej rodziny, gdzie przestrzeń, wygoda i spokój idą w parze z dogodną lokalizacją? Oto dom, który spełni Twoje oczekiwania! 147-metrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł492,36 m² 5 483,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:905 m²

25 pokojowy pensjonat rozbudowany w 2010r w centrum Łeby blisko morza! Hotel ** to stale działający biznes od 2010r, możliwość przejęcia konta na 356 opinii z średnią ocen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł122 m² 7 295,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Brak podatku pcc, brak prowizji Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krzysztoforzyce, zaledwie ok. 1 km od granicy Krakowa. Kameralna okolica, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł100,87 m² 8 228,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

| nowe budownictwo Segmenty z małym pokojem na parterze. Zapraszam do zapoznania się z nową oferta osiedla znajdującego się w pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany (z1). Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Częstochowie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51 m² 10 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł190 m² 5 247,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Uwaga! nowa atrakcyjna cena! 1 450 tys. zł- 995tys. zł Dom z dużym potencjałem. Posiadamy interesującą ofertę zbycia Stacji Kontroli Pojazdów w pełni wyposażoną i funkcjonującą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł121,80 m² 4 096,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:972 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja, dom wolnostojący, zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości bmc z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120,13 m² 10 821,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Nowoczesny dom z garażem | " 120 mkw " | " Dawidy Bankowe tuż przy granicy Warszawy" | " Bez pcc " | Na sprzedaż funkcjonalny, skrajny segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł100 m² 4 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 651 m²

Do sprzedania Dom o powierzchni ok. 100 m2 na działce 74 ary z czego większa część to teren budowlany przylegający na odcinku 70 metrów do drogi gminnej asfaltowej. Dom podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł220 m² 4 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment w Zamościu ul. Drzymały Oferuję na sprzedaż przestronny, nowoczesny segment o powierzchni mieszalnej 220 m , wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brąswałd,warmińsko-mazurskie

1 295 000 zł120 m² 10 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! rezerwacja! biuro dom nieruchomości prezentuje państwu nowoczesny dom Z 2023 roku przy lesie Z dużą działką (800 m ) | bliźniak W brąswałdzie, 7 km od olsztyna Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 950 zł141,81 m² 8 553,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Klient Oferta bezpośrednio od developera. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej(bliźniak) z ogrodem 227,5 m2. Pompa głębinowa, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, alarm, monitoring.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij