dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Skorogoszcz

Skorogoszcz,opolskie

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładny, wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 148 m2, położony w miejscowości Skorogoszcz, gmina Lewin Brzeski. Dom posadowiony jest na prostokątnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

555 000 zł130 m² 4 282,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z garażem w miejscowości Żarowo Działka 1100m2 Dom 129,6 Garaż 18m2 Na sprzedaż dom w miejscowości Żarowo 6 km od Stargardu w spokojnej i cichej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:469 m²

Union House ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 220 M2 glinki bydgoszcz Ofertą sprzedaży jest duży dwurodzinny dom na dzielnicy Glinki Rupienica o powierzchni 220 m2 wybudowany na działce 780 m2. Dom składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wrona

Nowa Wrona,mazowieckie

660 000 zł179 m² 3 679,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, wybudowany w 2019 roku w miejscowości Nowa Wrona, gmina Joniec, powiat płoński. Powierzchnia zabudowy wynosi179,39 mkw, powierzchnia użytkowa wynosi 121,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gorzyce,podkarpackie

299 000 zł120 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Oferta na wyłączność! Okazja cenowa! Dom na sprzedaż z dużą działką w Gorzycach. Lokalizacja zachwyci wszystkich klientów. Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł159 m² 8 798,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość położona jest na Staromieściu - w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czernica,dolnośląskie

900 000 zł142 m² 6 360,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Planujesz zakup domu? Cenisz sobie ciszę, spokój, komfort? Przyjrzyj się uważnie poniższej ofercie być może to właśnie Twój wymarzony dom. Oferowana na sprzedaż nieruchomość to dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Gaj,małopolskie

2 890 000 zł193 m² 14 958,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Przedstawiamy Państwu okazałą nieruchomość, znajdującą się w doskonałej lokalizacji -gaj, koło Krakowa. Największe zalety, na które warto zwrócić uwagę, to komfortowa komunikacja, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

900 000 zł153 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 153 m , budynek zlokalizowany w Piastowie, w powiecie pruszkowskim. Dom oferuje cztery pokoje, kuchnię, dwa duże balkony, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smarchowice Wielkie

Smarchowice Wielkie,opolskie

2 190 000 zł570 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt o powierzchni około 570 m2 (podstawowe budynki), znajdujący się w Smarchowicach Wielkich obok Namysłowa. Obiekt składa się z: 1. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

856 000 zł134 m² 6 388,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

DO sprzedaży atrakcyjna połówka bliźniaka W stanie surowym zamkniętym Z działką 550 m2 Przestronny i funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gierszowice

Gierszowice,opolskie

380 000 zł320 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w Gierszowicach, w gminie Olszanka. Oferta dotyczy domu o powierzchni użytkowej mieszkalnej ok. 320m2 na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Olkusz,małopolskie

760 000 zł200 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Uwaga cena promocyjna 760 tyś, wraz Z pełnym wyposażeniem domu widicznym na zdjęciach do sprzedania dom W centrum olkusza tel Budynek trzy kondygnacyjny z lat 70 - tych, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jawor

Jawor,dolnośląskie

12 000 zł189 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Do wynajęcia atrakcyjny budynek mieszkalny położony w cichej, zielonej i spokojnej okolicy Jawora. Budynek w pełni zadbany i wyposażony. Obiekt oferuje 8 pokoi pod wynajem do 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawor

Jawor,dolnośląskie

680 000 zł97 m² 7 011,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Osiedle kamionka Idealne miejsce dla osób, które cenią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i nowoczesną architekturę. Właściciele domów będą mieli tu zapewniony komfort i wygodę, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z potencjałem, położony na ładnej działce w okolicy gminy Paszowice, ok. 10 km do Jawora, ok. 5 km do węzła na S3 Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Biuro Makler poleca serdecznie wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Jeśli marzysz o własnym domu otoczonym zielenią w postaci niewielkiego lasku z brzózkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbójno

Zbójno,kujawsko-pomorskie

830 000 zł190 m² 4 374,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom położony w gminnej wsi Zbójno. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w latach 80-tych. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

724 900 zł151 m² 4 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.150 m2, posadowiony na ładnej działce w bardzo atrakcyjnym rejonie. Rozkład jest następujący: parter : - Wiatrołap ok. 4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Warszawa,mazowieckie

3 850 000 zł227 m² 16 960,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej na Pradze - Południe, saska Kępa dom W zabudowie szeregowej Powierzchnia:227 m2 Liczba pokoi:5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Górna

Nowa Górna,mazowieckie

980 000 zł151 m² 6 490,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wolnostojący dom o powierzchni 151 m2 w Nowej Górnej w gminie Błonie, tylko 8 km od Błonia. Położony na działce o powierzchni 1250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

220 000 zł200 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość budowlano usługowa z wielkim potencjałem o powierzchni 3049 m2 położona na końcu zabudowań w Paszowicach, z bezpośrednią wylotówką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Do sprzedaży atrakcyjny poniemiecki dom mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący posadowiony na ładnej działce o powierzchni 767 m2 ze wspaniałymi widokami na pola rzepakowe i lasy w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

1 700 000 zł150 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, cichy, ukryty wśród zieleni dom, idealny dla rodziny, czy też Klientów szukających spokoju i wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Sosnowcu w dzielnicy Sielec o powierzchni użytkowej 160m2. Budynek wybudowany na małej działce o powierzchni ok. 312m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł126 m² 10 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Zadzwoń sprawdź co zyskasz decydując się na zakup do końca listopada 2023 r ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na krakowskiej mapie nieruchomości. Spacerowa Enklawa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja - gotowy do zakupu Wszystkie dokumenty skompletowane. Można robić umowę sprzedaży. Warunek 220 000 zł musi być w gotówce pozostała może być z kredytu. dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Anielin

Anielin,mazowieckie

560 000 zł213 m² 2 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

560 000 zł | sprzedaż | 212 m2 | dom wolnostojący | stan surowy zamknięty | anielin | gmina magnuszew Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 900 zł110 m² 6 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

748 900 zł106 m² 7 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Segment nr.3 Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 190 000 zł250 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny duży dom, wolnostojący o powierzchni 250 m2 położony w centrum Wiązownej na działce o powierzchni 800 m2. Doskonale nadający się pod działalność gospodarczą. Na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 100 000 zł119 m² 9 243,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak położony w Czarnowąsach o pow. 119 m2, posadowiony na działce 5 arów. Nieruchomość składa się z Parter: salon (z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

699 000 zł136 m² 5 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( działka 274m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 dom W stanie surowym zamkniętym W ofercie przykładowy układ funkcjonalny ( Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy środkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 150 000 zł196 m² 5 867,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferujemy do sprzedaży wygodny, jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni 196 m2 z wbudowanym garażem - w zabudowie szeregowej, położony w Opolu (dzielnica Gosławice). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krężnicka

Lublin,lubelskie

1 650 000 zł140 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 174 m²

5-pokojowy, stylowo wykończony dom nad Zalewem ze słonecznym tarasem i niepowtarzalnym widokiem na akwen oraz budynek mieszkalny z dużym, dodatkowym pomieszczeniem na biuro, warsztat, pracownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł127 m² 11 732,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Tylko u Nas! dom W kamienicy: na sprzedaż piękny dom o powierzchmi od 127m2, w ofercie również do 160 m2! W jego skład wchodzą: - ustawny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł131 m² 7 474,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Roztoka-Brzeziny

Roztoka-Brzeziny,małopolskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szukasz spokojnego miejsca wśród natury, gdzie zieleń, słońce, świeże powietrze a przede wszystkim cisza to codzienność? Masz już dość ruchu ulicznego, spalin, blokowisk? Chcesz zmienić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 160 000 zł100 m² 11 602,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom w cenie mieszkania, lub nawet taniej! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, nowoczesnego, parterowego domu wolno stojącego, znajdującego się w Opolu - Czarnowąsach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij