dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

1 290 000 zł188,99 m² 6 825,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom 6 pokoi 189mkw / działka 500mkw / mogą kupować obcokrajowcy / zakup bez prowizji / atut: piękny rozkład bardzo duże przestronne pokojeprzesuwne drzwi tarasowe slim ogrzewanie w całym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa około 145 m2, działka 529 m2. Do składa się 2 poziomów. Na pierwszym poziomie znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

723 600 zł153,84 m² 4 703,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Nowe Bielice, ul. Laurowa Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zaręby,mazowieckie

1 500 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 760 m²

Do sprzedaży siedlisko Z domem wolnostojącym na dużej działce o powierzchni 1,376 ha, w Zarębach, gmina Żabia Wola. Dom z 2003 roku, ładnie urządzony, zadbany. Parter domu: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł279,60 m² 14 270,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

1 487 000 zł260 m² 5 719,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Na sprzedaż komfortowy dom, 6 pokoi, 3 łazienki, rawicz, sierakowo. Dom, który rośnie razem z rodziną | przestrzeń, prywatność i możliwości | Rawicz - Sierakowo. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , zlokalizowany w kameralnej i spokojnej części Człuchów przy ul. Pigwowej. Nieruchomość położona jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł247 m² 4 048,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Twój wymarzony azyl przy lesie z zapierającym dech widokiem! Wyjątkowa lokalizacja, która zachwyca bliskością natury i niepowtarzalnym klimatem to dom, który wyróżnia się na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bezławki

Bezławki,warmińsko-mazurskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Sakura Estates ma przyjemnośc zaprezentować dom znajdujący się w malowniczej i spokojnej wiosce Staniewo. Lokalizacja Dom znajduje się w malowniczej i spokojnej wiosce Staniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom z działką zlokalizowany przy jeden z głównych ulic w Katowicach - ul.Kościuszki (ul.Fabryczna 23b), droga numer 81. CO sprzedajemy? Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł115,39 m² 3 076,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "dom na stoku" jest sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Trupel

Trupel,warmińsko-mazurskie

999 000 zł3 617 m² 276,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 617 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3617 m , położona w miejscowości Trupel. Teren składa się z sześciu połączonych ze sobą działek, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł340 m² 11 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

- oferta sprzedaży bardzo komfortowej rezydencji, wykończonej W stylu klasycznym Z własnym stawem - Oferta na wyłączność. Nieruchomość wybudowana na przełomie 2006/2007r. wg.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł162 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łodzi, na osiedlu Teofilów. Powierzchnia użytkowa tego domu to 162 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł154 m² 35,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom według projektu Aurorach 14 Archon o powierzchni użytkowej- 154 m2 oraz poddaszem użytkowym, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 240 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny, energooszczędny dom koło Koszalina 15 km od morza. To idealne miejsce dla rodziny, osób pracujących zdalnie lub inwestorów szukających nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Korzystna lokalizacja to jeden Z głównych atutów prezentowanej nieruchomości! Dzięki swojemu położeniu nieruchomość otwiera szerokie spektrum możliwości na rynku pracy. Zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł73 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom 73m2 w Lubenii zaledwie 3km od granicy z Rzeszowem! szukasz domu zdala od zgiełku miasta ale Z bliskim I szybkim dojazdem? mamy dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 001 zł253 m² 7 312,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dochód 15-35 000 zł miesięcznie! Gotowy pensjonat, który pracuje za Ciebie. Janowiec, u podnóża Zamku. 256 m willi (2019) z 5 apartamentami na wynajem krótkoterminowy. Obłożenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł242,72 m² 6 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 242,72 m2 położony na działce o pow: 5,88 arów w miejscowości Opole dz. Półwieś. Obiekt składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:830 m²

Manufaktura Nieruchomości przedstawia ofertę domku letniskowego położonego w malowniczej, leśnej okolicy w miejscowości Kijów, niedaleko Kruszyny. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom nad jeziorem 90 m | 200 m do jeziora | fotowoltaika | Rzewnica Na sprzedaż dom całoroczny nad jeziorem w Rzewnicy o powierzchni 90 m , położony zaledwie 200 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł80 m² 7 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 920 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Jaksice. Nieruchomość nadaje się idealnie dla niedużej rodziny, która szuka ciszy i spokoju lub do prowadzenia własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

885 000 zł132 m² 6 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu cała infrastruktura - nieruchomość idealna pod inwestycję Do sprzedaży oferujemy pół domu w zabudowie bliźniaczej wraz z mieszkaniem 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł581,71 m² 3 953,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:689 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dom + lokal handlowy + stały dochód pasywny (maszt telekomunikacyjny- 3.100zł/mięs dochodu) Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

***na sprzedaż siedlisko W miejscowości baranki gm. Juchnowiec kościelny*** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży siedliska położonego w południowo-zachodniej części gminy Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł210 m² 21 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   tylko W sdp Nieruchomości! Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku. (english version beleow) Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł131,19 m² 11 349,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Zainwestuj w przyszłość i zamieszkaj w nowoczesnym domu, który wykończysz dokładnie tak jak chcesz! uwaga! Oferta specjalna! Przy zakupie do końca maja otrzymujesz od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł110 m² 9 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Twój wymarzony dom tuż przy lesie Knurów, krywałd Marzysz o miejscu, w którym poranna kawa smakuje jeszcze lepiej, bo budzisz się przy śpiewie ptaków i szumie drzew? Ten nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 600 zł122,72 m² 7 868,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowe osiedle domow jednorodzinnych Z pięknym widokiem na granicy katowic I mikołowa. Lokalizacja: dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 806 m²

Ustroń - nowoczesna willa o pow. 200m2, działka 18ar pięknie zagospodarowana, obsadzona ozdobnymi roślinami oraz oczkiem wodnym z piękną kaskadą. Wybrukowany taras z podświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł142,40 m² 10 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Oferta bezpośrednia od dewelopera. Kupujący zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubicz

Lubicz,zachodniopomorskie

595 000 zł88,30 m² 6 738,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł168 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty: - piękny dom wolnostojący z licznymi nasadzeniami w ogrodzie; - nieopodal jezioro Wierzysko; - gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych; - 4 kilometry do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 900 zł180,50 m² 7 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom jednorodzinny / inwestycyjny | gm. Baranów | 180 m | działka 3700 m Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w okolicy Baranowa ( teren nie objęty inwestycją cpk ),.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł187 m² 4 005,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie niesamowity klimat, nowoczesne technologie i ogromną przestrzeń do życia? Ta oferta w Kadzidle przy ulicy Trasie Mazurskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 900 zł113,65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie sprzedaży gotowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny lub środkowy o powierzchni 113,65m2 (po podłodze 120,55m2) w stanie deweloperskim z garażem jednostanowiskowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij