dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom z piwnicą Woryny

Woryny,warmińsko-mazurskie

209 000 zł119 m² 1 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 992 m²

Na sprzedaż dom z budynkami gospodarczymi położony w malowniczej wsi Woryny. Nieruchomość z potencjałem, szukających własnej przestrzeni z dobrym dojazdem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł125,21 m² 8 777,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Oferta Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 125,21 m , położony na dużej działce 996 m w Pasłęku, zaledwie 20 km od Elbląga oraz w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S7,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł142,77 m² 8 047,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który daje przestrzeń. I spokój, którego dziś wszyscy szukają. W urokliwej i cichej miejscowości Lewino,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Klimatyczna leśniczówka na Mazurach - Krzywonoga Miejsce, które pachnie lasem i ciszą. Dom na wsi bez bezpośrednich sąsiadów, otoczony ze wszystkich stron lasem państwowym, z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 900 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2, posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 000 zł143,75 m² 9 593,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Lokalizacja: iwiny/ ul. Miodowa Metraż: 128,2 (powierzchnia użytkowa), 143,75m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna dwulokalowa, garaż w bryle oraz dodatkowe miejsce postojowe naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Złotoryja, dom, rezydencja, sprzedaż. Okazały i wysokiej klasy dom jednorodzinny o charakterze rezydencjonalnym. Położony przy ul. Tadeusza Kościuszki w pięknie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Gryfinie o pow.185 m2. Budynek w bardzo dobrym standardzie, umeblowany i wyposażony. Oferowany dom to budynek parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 259 000 zł170 m² 7 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa lokalizacja - wysoki standard, nowoczesne technologie Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 170 m , położony w prestiżowej części Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom na sprzedaż - wymarzony raj dla wędkarzy i miłośników natury! Na sprzedaż urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej o 49,5 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 350 zł89,18 m² 7 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

***ostatni wolny segment w I etapie Kruszyn k. Bydgoszczy (II kw. 2026)*** Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) ani prowizji. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! ostatni wolny dom! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 1 o pow. całkowitej 189m2, pow. podłóg 148,62 m2, pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w wyjątkowej lokalizacji w Starym Komorowie, łączącej prestiż, ciszę oraz komfort życia w otoczeniu zieleni. Dom przeznaczony do adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący W świerczach Z usługąw parterze. Świetna lokalizacja. W sąsiedztwie urząd gminy Świercze, policja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł184,81 m² 6 595,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom szeregowy z ogrodem Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, wybudowany według projektu Dom pod cisami 2. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Police

Police,zachodniopomorskie

1 600 000 zł422,30 m² 3 788,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę gotowca inwestycyjnego , położonego w Policach w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu liczne sklepy oraz przystanku komunikacji miejskiej. Obiekt składa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł83,50 m² 8 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł344,95 m² 5 797,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 544 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 289m2. Nieruchomość jest położona przy ul. Grobelnego w Karolinie, około 100m od granicy miasta Mińsk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł314 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł110 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom w Giżycku. Dom położony jest w Giżycku przy ul. Wiejskiej. Dom wybudowany w 1988r. Parter o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż 1/2 domu wolnostojącego położonego w bardzo dobrej lokalizacji w Szczyrku przy ul. Beskidzkiej zaledwie ok. 30 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł254,86 m² 3 645,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność przedstawić bardzo atrakcyjny dom w samym sercu Borów Tucholskich, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł400 m² 9 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

*Wyjątkowa nieruchomość!* Ponad 100 letni dworek, z końca XIX wieku po kapitalnym remoncie! W pełni rozpędzony biznes! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł267 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Przestronny dom na wynajem | 267 m | Duża działka | Garaż | Taras | Zadbany ogród Do wynajęcia komfortowy i przestronny dom o powierzchni 267 m, położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł165 m² 6 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 165 m , zlokalizowany blisko Brzegu! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc Prezentuję Państwu dwa bliźniaki nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim z terminem odbioru na lipiec 2023. Do każdego z nich przynależy 500 m2 ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł185 m² 10 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Komfortowy dom blisko swarzędza, z dostępem do terenów rekreacyjnych Polecam Państwu wygodny dom w Gruszczynie. Wykończony jakościowymi materiałami i bardzo zadbany. Może w nim.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł136,80 m² 8 669,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż w Goleszach Dużych 36j komfort, bezpieczeństwo i przestrzeń na działce 657 m . Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość nowy dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł92,07 m² 3 964,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy zaledwie 6 km od Piły i 5 km od Ujścia. Do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

Prezentujemy całoroczny domek letniskowy o powierzchni 55 m2 zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 600 metrów od plaży. Domek położony w ustronnym miejscu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,57 m² 12 141,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wykończony dom dostępny na już! możliwość zakupu trzech domów na raz! Umeblowany dom z 2022 roku położony w malowniczej cichej miejscowości Radawka w okolicy Kamienia Pomorskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł118 m² 6 762,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Do sprzedania dom w stanie developerskim o powierzchni 118 m2, zlokalizowany w Balicach koło Krakowa, na osiedlu składającym się z 24 domów. W skład domu zalicza się także.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł179,70 m² 6 388,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż jasny i przytulny dom z garażem w bryle budynku, położony w spokojnej części Osowca, tuż przy lesie. Zadbany, pełen zieleni ogród tworzy wyjątkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 062 m²

. Willa z 5-hektarową posiadłością, prywatny luksus w sercu natury Beskidu Niskiego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej położonej we wsi Męcina Wielka,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł119,78 m² 6 002,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący wykonany z bali, położony na 11.5 arowej działce, w znakomitej lokalizacji - Tyczyn, ul. Kameliowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 90m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł136 m² 9 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak