dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł161 m² 7 447,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dostępny segment skrajny 161 m2 z ogrodem ok 280 m2! Białołęka ul. Kobiałka | Szkoła podstawowa 210 m | przedszkole 600 m | sklep Biedronka 300 m | Sklep Netto 600 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł170 m² 10 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie! W skrócie: pyry, dom z 2007 r. z garażem (20mkw), a z tyłu ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Olmonty,podlaskie

1 150 000 zł107 m² 10 707,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Olmontach gm. Juchnowiec Kościelny. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o całkowitej powierzchni 137,40 m2. Podpiwniczony. Przepięknie położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

1 190 000 zł153 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje niepowtarzalną inwestycję 6 - nowych domów O unikalnej architekturze - zlokalizowanych zaledwie 5 km od kielc - planowany termin oddania koniec 2024 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyskowice

Pyskowice,śląskie

799 952 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Godne Polecenia Wisto Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu w Pyskowicach, idealnego pod działalność gospodarczą, ale równie doskonałego jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogów

Rogów,śląskie

799 900 zł270 m² 2 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

To dom, który trzeba zobaczyć! Właściciel otwarty na negocjacje z konkretnym potencjalnym klientem! Nieruchomość znajduje się w Rogów- gmina Gorzyce, powiat Wodzisławski. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

650 000 zł161 m² 4 037,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** sowlany *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

620 000 zł157 m² 3 949,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferta bezpośrednia- kupujący nie ponoszą kosztów wynagrodzenia agencji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

7 000 zł180 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Wynajmę bardzo ładny wygodny dom jednorodzinny w miejscowości Słabomierz gm. Radziejowice Dom wykończony z wysokiej klasy materiałów. Parter budynku to salon z jadalnią otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

699 100 zł109 m² 6 413,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bodzanów - nowe osiedle domów W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Bożepole Wielkie,pomorskie

730 000 zł351 m² 2 220,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem - 3 kondygnacje z opcją domu jednorodzinnego lub wydzieleniem 3-5 osobnych mieszkań pod wynajem lub kwatery pracownicze. Lokalizacja: bożepole Wielkie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliny

Kliny,lubelskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjną nieruchomość składającą się z działki o powierzchni 1600m2 zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, parterowym, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł115 m² 6 499,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskich - Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 wraz z przynależnym skrajnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu ekskluzywnych apartamentów szeregowych w Ozimku. Inwestycja obejmuje 4 apartamenty szeregowe, każdy z ogrodem i miejscami parkingowymi. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 129 000 zł220 m² 5 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Czy widok z okien salonu i tarasu ma znaczenie ? Niestety z okien naszego domu nie widać morza :) Za to jest wspaniała magiczna góra Ślęża Zapraszamy! Przestronny, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skotniki

Skotniki,łódzkie

844 800 zł128 m² 6 584,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowe, innowacyjne osiedle domów jednorodzinnych w malowniczych Skotnikach, położonych koło Łodzi. To osiedle oferuje doskonałą mieszankę nowoczesnych technologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Kasztanowa

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy dom wolnostojący W ofercie posiadamy jeszcze apartamenty W zabudowie bliźniaczej *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jałowcowa

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł102 m² 6 830,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej kilka minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. W tym osiedlu można zakochać się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

949 000 zł260 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu posiadłość w miejsowości Chwalęcice na skraju lasu, ostatni dom w miejsowości, 5 km od centrum miasta Gorzowa Wlkp. Przepiękna okolica, z okien domu roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Bobolice,zachodniopomorskie

699 000 zł290 m² 2 410,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący położny w cichej i spokojnej miejscowości w Bobolicach - zachodniopomorskie , ok. 50min od morza. Sprzedaż bez pośredników. Dom gotowy do zamieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ostoja Bukowo

Borowy Młyn,pomorskie

575 000 zł75 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Twoja oaza spokoju nad wodą na sprzedaż lub zamianę! **na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na malowniczym osiedlu Ostoja Bukowo w Borowym Młynie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

700 000 zł144 m² 4 862,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam parterowy dom wolnostojący o pow. 143,97m2 na działce o pow. 1 200 m2 w miejscowości Piotrowice gm. Strzyżewice. Dom według indywidualnego projektu, zlokalizowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryków Lubański

Henryków Lubański,dolnośląskie

720 000 zł189 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 537 m²

* henryków Lubański * stylowy dom jednorodzinny w trakcie przebudowy o pow.189m2* działka pow. 2537m2 * garaż * Nieruchomość położona jest w miejscowości Henryków Lubański powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kadłubka

Wrocław,dolnośląskie

16 000 zł450 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Opiekun oferty : tel. Piękny dom na oporowie Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Kunowo,wielkopolskie

499 000 zł86 m² 5 775,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni dom na sprzedaż! skorzystaj Z upustu na majówkę i zaoszczędź 26.000 zł Nasze domy są już GOTOWE! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Stefanówka

Stefanówka,mazowieckie

1 349 000 zł203 m² 6 646,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim 203m2 poza miastem z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Bez pcc! Z przyjemnością prezentujemy nowy, piękny dom w zabudowie bliźniaczej 203m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Planowana budowa domów w zabudowie bliźniaczej na Zielonym Osiedlu - Odkryj idealne miejsce dla Twojej rodziny! Z przyjemnością informujemy o planowanej budowie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

785 010 zł105 m² 7 483,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej poza miastem! W inwestycji powstanie 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m to doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce na Maciołkach. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru, piętra i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 500 zł330 m² 46,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom przeznaczony na biuro oferujący wiele udogodnień i przestrzeni biurowej na całkowitej powierzchni 330 m2. Został profesjonalnie zaadoptowany z segmentu mieszkalnego, co oznacza, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł214 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż inwestycyjną nieruchomość - dom o powierzchni 214,5 m2, w zabudowie bliźniaczej. Skład domu: parter; salon z częścią jadalną Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zamość,lubelskie

410 000 zł109 m² 3 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej ( łącznie 4 niezależny domy) na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

920 000 zł135 m² 6 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wałbrzych,dolnośląskie

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Mieszka I. Na parter oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

866 000 zł124 m² 6 955,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.