dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło

Nakło,opolskie

849 000 zł149 m² 5 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ciupki

Zabrze,śląskie

399 000 zł102 m² 3 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i umów się na prezentację! Klucze w biurze. Atuty nieruchomości: *centrum Zabrza *dwie kondygnacje naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlnica

Modlnica,małopolskie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni wolny dom zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wróblowicka

Bielsko-Biała,śląskie

980 000 zł143 m² 6 855,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej blisko lasu i natury. Lokalizacja: urokliwa lokalizacja z pięknymi terenami spacerowymi i tylko 4km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plażowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł150 m² 9 256,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz domu na jeziorem 5 min od centrum Olsztyna ? Potrzebujesz przestrzeni na kolejną sypialnię, bądź swoje biuro w domu? Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z bajecznym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 100 zł101 m² 6 790,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł147 m² 7 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Załawie

Biecz,małopolskie

265 000 zł108 m² 2 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 637 m²

Sprzedam stylowy dom w miejscowości Załawie - część miasta Biecz, położona na południu miasta, nad Ropą, w rejonie ulicy Załawie. Dawniej samodzielna wieś i gmina jednostkowa. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lelewela

Piła,wielkopolskie

333 000 zł50 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:427 m²

"Mały biały domek" już w sprzedaży Piła, ul. Lelewela 56 zapraszamy na prezentację oferta bezpośrednia koszty wynagrodzenia biura nieruchomości ponosi w całości Sprzedający Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

785 000 zł105 m² 7 481,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 597 000 zł142 m² 11 246,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 r. Dom został wykończony materiałami wysokiej klasy i nigdy nie był zamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej, wybudowanego w 2007 roku techniką tradycyjną. Dom ma powierzchnię 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

749 000 zł194 m² 3 860,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dom wolnostojący O powierzchni 194 M2 W cichej okolicy na działce 737 M2 skąpany W zieleni : krótko: nieruchomość z 2003 roku usytuowana w spokojnym otoczeniu kameralnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

288 400 zł160 m² 1 802,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

***rezerwacja*** oferta Z wyłącznością! tylko U nas! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Kończycach Małych z pięknym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

699 999 zł107 m² 6 569,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Osiedle Waszulki Park w zacisznej okolicy Nidzicy - jest to propozycja dla wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój. Możliwość zamiany na mieszkanie W nidzicy! Kupujący nie płaci pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wińsko

Wińsko,dolnośląskie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowa cena! 569 000zł Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wygodny i przestronny dom wolnostojący na 17 - arowej działce, położony zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w centrum Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia działki wynosi 350 m2. Dom składa się z dużego pokoju, kuchni. Istniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Półwieś

Półwieś,małopolskie

355 000 zł82 m² 4 329,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Półwieś gm.Spytkowice. Na nieruchomość składa się : - dom częściowo podpiwniczony ( do remontu) o powierzchni 82 m2 ( 3 pokoje ,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Uciechów,dolnośląskie

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 671 m²

Na sprzedaż piękny jednorodzinny dom 170 m2, parterowy, wolnostojący, podpiwniczony z poddaszem użytkowym, osadzony na dużej działce o powierzchni 2671 m2 do dowolnej aranżacji. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

1 140 000 zł260 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Atuty: dom wolnostojący 2 piętrowy działka 11,5a do wykończenia boguchwała balkony taras garaż szklarnia fontanna bezpieczny zakup opis: na sprzedaż dom wolnostojący 2-piętrowy, stojący na 11,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

830 000 zł147 m² 5 646,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom, posadowiony na działce o pow. ok. 22 ary, którego budowa została ukończona w 2010 roku o powierzchni zabudowy 85 mkw. Powierzchnia użytkowa budynku to 147 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prusice

Prusice,dolnośląskie

1 149 000 zł261 m² 4 402,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta tylko u nas! Polecam na sprzedaż nowoczesny i piękny dom położony 6 km od Obornik Śl oraz oddalony od Wrocławia około 30km. Dom wolnostojący o powierzchni 340m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 480 000 zł109 m² 13 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2021r. o powierzchni ok. 109 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

670 000 zł115 m² 5 838,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

W naszej ofercie znajdują się też domy z większymi działkami. Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakole

Sierosław,wielkopolskie

629 000 zł99 m² 6 359,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom blisko Poznania +promocyjna cena do 30.06.24! Dom na sprzedaż (lokal #2) w Sierosławiu wyjątkowa okazja! Szukasz swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Długa

Kraków,małopolskie

9 000 000 zł420 m² 21 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zabytkowa Kamienica na ul. Długiej! W niewielkiej odległości od Rynku Głównego , kilka minut spacerem od dworca pkp i pks , tuż obok Plant i Barbakanu w samym centrum miasta (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gazdy

Nowy Targ,małopolskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Chcesz mieszkać w Nowym Targu, ale nie czuć miejskiego zgiełku? Mieć blisko Gorce i las za posesją? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Dom znajduje się na os. Gazdy w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów na Wrocławskim osiedlu Jerzmanów. Oferta deweloeprska 0% prowizji 0% pcc ostatnie dostępne lokale! Ta kameralna inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

964 900 zł179 m² 5 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż II etap inwestycji! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

DO 28 czerwca podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radomierz

Radomierz,dolnośląskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Nowa niższa cena 495 000 zł! Zapraszam na prezentację pięknego domu w zaciszu z widokiem na góry o powierzchni 200 m2 znajdującego się w Radomierzu [ okolice Kaczorowa ]. Około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł231 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej na poznańskiej Starołęce! Bardzo dobry dojazd do centrum Poznania Dom trzykondygnacyjny 3 oddzielne mieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

950 000 zł143 m² 6 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

DO biura! Mam przyjemność zaprezentować unikalną ofertę przedsprzedaży nowoczesnego, w pełni energooszczędnego domu wolnostojącego o podniesionym standardzie w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Opiekun oferty tel. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 94,46 m2 z dużym ogrodem. Termin zakończenia budowy: 30.12.2024 UKŁAD POMIESZCZEŃ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w okolicy ulicy Słocińskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 145 m , usadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Promienna

Opole,opolskie

699 000 zł118 m² 5 929,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni wolny segment W ramach etapu I, wyłącznie w naszej ofercie, bez prowizji od Kupującego, bez pcc, sprawdzony inwestor, doskonała jakość i wysoki standard! już gotowy! Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

450 000 zł144 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż dom w sąsiedztwie lasu w Tarnówce. Podpiwniczenie pod całością budynku. Garaż. Dwa miejsca postojowe przed posesją. Zagospodarowana, ogrodzona działka o powierzchni 886.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

719 000 zł149 m² 4 825,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Makler nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż szeregowy dom, usytuowany w zacisznej uliczce osiedla miedzyń w Bydgoszczy. Dom o powierzchni całkowitej 219 m2, a około 149 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leśniaki

Leśniaki,śląskie

449 000 zł134 m² 3 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w malowniczej miejscowości Leśniaki w gminie Konopiska o pow 134 mkw. Nieruchomość posadowiona jest na dużej działce o pow 0,0870 mkw. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kozłowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 560 000 zł245 m² 6 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Polecam dom na sprzedaż, w zabudowie szeregowej, usadowiony na urządzonej działce o powierzchni 312 m . Budynek ukończony w 1996r, ocieplony, z wyjściem na ogród, balkonem,.