dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom na nowopowstałym osiedlu na Ołtaszynie, jednej z spokojniejszych osiedli we Wrocławiu. Inwestycja Positivo to kameralne osiedle przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sygneczów

Sygneczów,małopolskie

1 499 000 zł156 m² 9 608,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wolnostojący klimatyczny dom w malowniczej okolicy. CO sprzedajemy? Dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 156m , a użytkowej ok. 102m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 335 620 zł121 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej ( 4 domy) położone w miejscowości Kokotów koło Krakowa. 'Osiedle 77' to nowa, kameralna Inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łękawica

Łękawica,małopolskie

392 000 zł203 m² 1 926,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

A może by tak rzucić wszystko i uciec w Bieszczady? Nie musisz! Dom w stylu góralskim w podtarnowskiej okolicy to doskonała alternatywa by połączyć cudowny klimat ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dąbrówka Szczepanowska

Dąbrówka Szczepanowska,małopolskie

324 000 zł100 m² 3 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż. 0% prowizji dla kupującego! Do sprzedaży dom w miejscowości Dąbrówka Szczepanowska z panoramą na Tarty, rzekę Dunajec i przede wszystkim na wieże widokową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Luksusowa Willa z dużym ogrodem / oferta premium english wersion below Opiekun oferty: kamila Offer supervisor - idealny dom dla wymagających klientów Szukasz oryginalnego domu, w którym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą całorocznych domów w nadmorskim Rozewiu. Tylko 650 m od zejścia na plażę! Powierzchnia każdego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 100 000 zł116 m² 9 490,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mierzyn, dom z 2018r. zlokalizowany w cichym miejscu, a jednocześnie w bardzo bliskiej odległości od przystanku komunikacji miejskiej i "mierzynianki". Świetne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna Druga

Jabłonna Druga,lubelskie

1 049 000 zł286 m² 3 666,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o pow. użytkowej 145,44 m2 Na parterze budynku znajduje się: umeblowana kuchnia ze spiżarką, częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Zawodne,mazowieckie

899 000 zł214 m² 4 207,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

899 000 zł | sprzedaż | 213,68 m2 całkowita | 153,73 m2 użytkowa | połówka bliźniaka | Zawodne | gmina Prażmów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzemieślnicza

Obrzycko,wielkopolskie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Oferta zarezerwowana Polecam na sprzedaż dom wolnostojący dwupoziomowy o powierzchni całkowitej około 160 m2 plus garaż przybudowany do budynku o powierzchni około 20 m2. Dom może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł149 m² 4 630,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Makler nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż szeregowy dom, usytuowany w zacisznej uliczce osiedla miedzyń w Bydgoszczy. Dom o powierzchni całkowitej 219 m2, a około 149 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Istebna

Istebna,śląskie

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

oferta na wyłączność Wyjątkowa oferta dla osób szukających wymarzonego domu z niezapomnianym widokiem na góry. Zapraszam do zakupu nowego domu wolnostojącego zlokalizowanego na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bawełniana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

795 000 zł139 m² 5 719,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim. Wewnątrz instalacje: elektryczna Gazowa Rekuperacja Ogrzewanie podłogowe. Okna trzyszybowe okno tarasowe 230x450 Rolety zewnętrzne. Zewnętrznie styropian 20 cm +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kalety

Kalety,śląskie

400 000 zł90 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Oferta tylko W naszym biurze! rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż całoroczny drewniany domek na pięknej, dużej działce przy lesie w Kaletach-Kuczowie. Dom rekreacyjny całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pełczyce

Pełczyce,dolnośląskie

1 700 000 zł316 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam dom wolnostojący z 2009 r. położony w okolicach Bielan Wrocławskich, na nieruchomość składają się dwa budynki mieszkalne. 13 km od południowych granic Wrocławia. 22 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chochołów,małopolskie

3 300 000 zł299 m² 11 036,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 253 m2, który znajduje się na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość wybudowana w 2014 roku, zlokalizowana w Chochołowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Gowarzewo,wielkopolskie

599 000 zł66 m² 9 011,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Jeżeli jesteś miły i sympatyczny, a do tego szukasz solidnego domu w lokalizacji, która jest kompromisem pomiędzy spokojem otoczenia a wygodą korzystania z miasta, to mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 290 000 zł323 m² 3 998,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Komfortowy dom w cichej okolicy 4 sypialnie / 4 łazienki / Rekuperacja / Duża działka / Cicha okolica / Garaż dwustanowiskowy / Okna dwukomorowe / Podgrzewana podłoga / Do wejścia Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błonie

Błonie,mazowieckie

869 900 zł150 m² 5 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży lokale w zabudowie szeregowej w atrakcyjnym rejonie bliskich okolic Błonia. Lokale o powierzchni ok. 152 m2 z działką ok 220 m2 Rozkład Pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wierzawice,podkarpackie

587 000 zł202 m² 2 903,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż zlokalizowany w spokojnej i zacisznej okolicy w Wierzawicach, blisko Leżajska. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łanięta

Łanięta,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 814 m²

Wiosenna promocja, cena została obniżona przez Właściciela o 25 000zł z 475 000 na 450 000zł. Zapraszamy Oferujemy do sprzedaży nieruchomość posiadającą budynek mieszkalny letniskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 498 000 zł116 m² 12 913,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Witam Państwa Oferuję do sprzedaży budynek jednorodzinny parterowy z poddaszem do małej adaptacji. Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych ocieplonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy Dom z antersolą w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy z antresolą, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, ul. Bursztynowa

Radomyśl Wielki,podkarpackie

1 300 000 zł450 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dwa budynki mieszkalne w stanie surowym otwartym położone w Radomyślu Wielkim. W każdym z budynków znajdują się 3 mieszkania o powierzchni od 73m2 do 78m2. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasionów

Jasionów,podkarpackie

260 000 zł79 m² 3 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękny drewniany dom na 15 arowej działce w spokojnej okolicy. Klimatyczne miejsce z drewnianym domem oraz budynkiem gospodarczym. Ten wyjątkowy teren zapewnia spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wadowice

Wadowice,małopolskie

3 200 zł150 m² 21,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony na obrzeżach miasta. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, gminną. Nieruchomość bardzo zadbana, wyremontowana. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

789 000 zł113 m² 6 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ostatnie 2 domy! nova słoneczna to najnowsza propozycja biura. W ramach inwestycji realizowanej przy ul. Słonecznej, w odległości zaledwie 3 km od rynku, powstaje nowoczesne i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ładzyń

Ładzyń,mazowieckie

849 900 zł227 m² 3 744,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż dom z częścią handlową i garażem dwustanowiskowym o powierzchni 190 m2. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 258 m2 w miejscowości Ładzyń (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę zabudowaną domem rekreacyjnym o pow. 70m2, w trakcie budowy, w gminie Stanisławów, oddaloną o 5 km od centrum Stanisławowa. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w super lokalizacji na nowo powstałym osiedlu nad jeziorem Skanda. Cena brutto Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Każdy dom posiada: - niezależny ogród - niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak w stanie developerskim na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Józefowie. Inwestycja składa się z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Połowa bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piła,wielkopolskie

349 000 zł83 m² 4 181,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:413 m²

Rezerwacja! na sprzedaż! bezczynszowe! Parter domu z garażem w świetnej lokalizacji! Piła, os. Górne, ul. Traugutta! Trzy przestronne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopanino

Kopanino,kujawsko-pomorskie

695 000 zł190 m² 3 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o pow. 140 m2 położony na działce o pow. 0,1311 ha w Kopaninie ok. 7 km od Torunia, w spokojnej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

919 000 zł114 m² 8 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji i podatku pcc - zakup od dewelopera Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114m2, położonego na działce 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieśle

Cieśle,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący - parterowy z garażem i dużym ogrodem. Domy gotowe do odbioru W sierpniu Lokalizacja: cieśle zaraz przy Oleśnicy działki połoźone w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Bojano,pomorskie

1 129 000 zł193 m² 5 849,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w otoczeniu zieleni, lasów , jezior - bliskość natury z jednoczesnym sąsiedztwem miasta - jeśli to wizja wymarzonego miejsca na ziemi to oferta skierowana właśnie dla Ciebie. Bojano -.