dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

640 000 zł113 m² 5 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2007 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,mazowieckie

696 000 zł110 m² 6 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 283 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa oferta w Silver Nieruchomości! Na sprzedaż dom w Janowie gm. Młodzieszyn. Powierzchnia ok 110 m2, składaj się z przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słupiec

Słupiec,świętokrzyskie

1 950 000 zł344 m² 5 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Proponujemy Państwu stylową posiadłość położoną na wsi w woj. Świętokrzyskim w miejscowości Łubnice. Na przepięknej 75 a działce znajduje się 200m2 dom, 70 m2 domek gościnny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lusina

Lusina,małopolskie

690 000 zł114 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Przedstawiamy do sprzedania dom wolnostojący o prostej bryle i funkcjonalnym wnętrzu, doskonale usytuowany w przyjaznej okolicy. Oto szczegóły: - lokalizacja: miejscowość Lusina, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 090 000 zł139 m² 7 841,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący, w miejscowości Musuły w otoczeniu luźnej zabudowy. Dom oddany do użytku w roku 2014. Nie wymaga wkładu finansowego jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 070 000 zł160 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Na powierzchnię 160 m składa się parter oraz dwa piętra. Na parterze znajduje się: - korytarz, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Pierwoszyno,pomorskie

1 870 000 zł220 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie*** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim w gminie Kosakowo. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Pyzdry,wielkopolskie

525 000 zł102 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu pięknej nieruchomości w urokliwej lokalizacji Pyzdr, zaledwie kilka kroków od centrum miejscowości. To doskonałe miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

760 000 zł70 m² 10 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przystań Stare Jabłonki - to 10 wyjątkowych domów całorocznych, które powstają na Mazurach we wsi Stare Jabłonki. Każdy o metrażu 69,73m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł231 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom -willa w zabudowie bliźniaczej jak większość pięknych domów w dzielnicy Bielawy.,na pograniczu dzielnicy Leśne. Budynek jest piętrowy z poddaszem-strychem do wykorzystania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł308 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Podstawowe informacje zielona enklawa na Bielanach : dom jednorodzinny, typu bliźniak z 2000 roku : 3 kondygnacje, plus użytkowe poddasze i poziom -1, powierzchnia 308 m2 : działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł220 m² 9 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Wyjątkowy dom / duży ogród / z widokiem na Ślężę Więcej informacji pod numerem: - idealny dom dla wymagających klientów! please scroll down for english Zapraszamy na prezentację wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Promienna

Skórzewo,wielkopolskie

899 000 zł78 m² 11 530,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Brak podatku pcc brak prowizji biura nieruchomości Oszczędność na poziomie około 40 000 zł! Prezentujemy nową realizację domu w zabudowie szeregowej z możliwością zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przemysław

Przemysław,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 865 m²

Nowa cena Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Przemysław. Budynek mieszkalny i zabudowa gospodarcza posadowione na działce o pow. 35 arów, dodatkowo za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł167 m² 9 886,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:342 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w zaciszu osiedla domów jednorodzinnych przy ulicy Hery na Bemowie. Znakomita lokalizacja nieruchomości - ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybna

Rybna,małopolskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w miejscowości Rybna, 20 km od Krakowa. Nieruchomość stanowi połowę bliźniaka wybudowanego w 2008 roku. Do domu należy działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dąbrowskiego

Przasnysz,mazowieckie

1 690 000 zł348 m² 4 856,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Posiadamy na sprzedaż jedną z ciekawszych nieruchomości w samym centrum Przasnysza tuż obok Rynku przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego. Nieruchomość jest dochodowa, wynajmowane są 2 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Proszowice

Proszowice,małopolskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny w centrum Proszowic. Nieruchomość położona na działce o pow. 0,13 ha, objęta mpzp obszaru miasta Proszowice jako teren zabudowy mieszkaniowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Police Mostowe

Police Mostowe,wielkopolskie

369 000 zł180 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność prezentować Państwu dom pow całkowitej 180m2 (wysoki parter) znajdujący się niespełna 10 km od miasta powiatowego Koło oraz 3 km od gminy Brudzew ( gdzie są markety, sklepy, rynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

1 050 000 zł172 m² 6 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzemieślnicza

Trzcianka,wielkopolskie

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Trzciance! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł239 m² 4 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Energooszczędny, nowoczesny Nowy Dom. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy, energooszczędny, nowoczesny Dom - stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok.240 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Dom od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Misztale

Jarosław,podkarpackie

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowo wybudowany dom wolnostojący o powierzchni 105m2 usytuowany na 7,5 arowej działce w Jarosławiu. Informacje: -Ogrzewanie przez piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

720 000 zł126 m² 5 727,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Na dom został udzielony rabat w wysokości 60000zł! Cena domu z przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Źródlana

Sarnów,śląskie

3 500 zł108 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy na wynajem dom w Sarnowie Gmina Psary przy ul. Źródlanej o powierzchni 108m2 na dużej 3000 m2 działce. Dobry zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Jedyna taka okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ławy

Ławy,łódzkie

669 000 zł117 m² 5 737,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Fantastyczna oferta gotowego domu znajdującego się na osiedlu Ławy na przedmieściach Bełchatowa. Nieruchomości jest w pełni wykończona i gotowa do wprowadzona, a klucze można odebrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saperów

Malbork,pomorskie

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta Na sprzedaż dom typu bliźniak w pełni podpiwniczony o powierzchni 170 mkw składający się z 5 pokoi, 2 kuchni oraz 2 łazienek wybudowany na działce o powierzchni 811 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Rezerwacja oferty Dom Rybnik Niedobczyce - niska cena. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym z okresu przedwojennego. Klimatyczny dom z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łódź,łódzkie

590 000 zł87 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:534 m²

NA sprzedaż w bliskiej odległości od ul. Aleja Jana Pawła II i Pasażu Łódzkiego Dom parterowy o powierzchni 87 m2 do kapitalnego remontu, o wymiarach (11 x 8) m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Podpisz umowę do końca lipca, a otrzymasz aranżację ogrodu gratis! Pakiet zawiera, trawę z rolki, nawodnienie trawnika, robot koszący! Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż szeregowiec pod Kórnikiem! gotowe do odbioru piękne szeregowce pod kórnikiem 0% pcc I 0% prowizji Światłowód! jeśli cenisz sobie ciszę I spokój okolicy to ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom z pięknym ogrodem w centrum Pułtuska. Okolica spokojna i zielona. Dom w zabudowie szeregowej, segment narożny z działką 600m2, oranżeria całoroczna oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

1 000 000 zł196 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania domu w spokojnej i zielonej okolicy, szukasz ciszy i spokoju? To mamy specjalnie coś dla Ciebie. Malownicza okolica pełna zieleni. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gajowa

Księginice,dolnośląskie

7 500 zł124 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Agent prowadzący: tel: infomracje podstawe: zachęcam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie wolnostojącej, dostępnego pod wynajem od zaraz. Nieruchomość jest bardzo nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obrońców Westerplatte

Rumia,pomorskie

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi Janowo, przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem położonym w powiecie wejherowskim oraz jednym z miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Gdynia,pomorskie

2 240 001 zł246 m² 9 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu "zielona Dolina" w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość posiada 4 kondygnacje, składa się z piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlnica

Modlnica,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni wolny dom zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zacisze

Chocianów,dolnośląskie

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Domplus Nieruchomości Lubin Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu parterowego o pow. całkowitej około 102 m2. Chocianów powiat Polkowicki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pięciu Pomostów

Czaplinek,zachodniopomorskie

1 950 000 zł265 m² 7 350,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 687 m²

Dom wolnostojący Z 2008 roku wraz Z trzema domkami letniskowymi Z 2011 roku, w atrakcyjnej części miasta. Czaplinek, ul. Pięciu pomostów, blisko jeziora drawskiego. Oferujemy do.