dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

670 000 zł10 600 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nieruchomość położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Niedaleko Ostrowa Lubelskiego, wśród jezior, nieopodal Poleskiego Parku Narodowego. Piękna okolica, czyste powietrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Uwaga! Możliwość zamiany na komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Komfortowy dom z budynkiem usługowym gotowy do zamieszkania, bez nakładów Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w doskonałym stanie technicznym, oddany do użytkowania w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grywałd,małopolskie

3 900 000 zł756 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 133 m²

Budynek Z apartamentami na sprzedaż grywałd, pieniny | nieruchomość inwestycyjna Z widokiem na tatry Na sprzedaż nowoczesny budynek z apartamentami w Grywałdzie, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł141,91 m² 10 499,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom W zabudowie dwulokalowej Z ogródkiem i miejscem parkingowym - Marki, ul. Leopolda Lisa-Kuli Wysoki standard | Spokojna okolica | Blisko Warszawy| dom 141,91m2 | pełna.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł166 m² 5 240,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: wyjątkowo wygodny i nietuzinkowy dom, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce 700 m2., wybudowany w 1972 r. , następnie gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł177,90 m² 9 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z relacją video. |R| Property ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położny w Michałowicach koło Krakowa. Lokalizacja: michałowice to.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł285 m² 17 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z Bala 285m2 z pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł80 m² 3 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dom wolnostojący z gospodarstwem 2,5 ha Jastrząb Prezentuje Aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną w gminie Poraj w miejscowości Jastrząb. O domu: dom Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł90,49 m² 7 724,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowo rozpoczętą inwestycją stanowiącą zespół kameralnych 4 budynków w zabudowie szeregowej, składającej się z 4 domów. Przy zakupie segmentu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł94,49 m² 8 254,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł160 m² 8 418,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Dom na sprzedaż mełgiew | duża działka 1,06 ha | 6 pokoi | piękny ogród Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Mełgiew, łącząca komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29,47 m² 4 580,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Klimatyczny domek letniskowy w sercu natury Giby | las, cisza, plaża w zasięgu spaceru Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten domek to idealna baza na weekendy, wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł94,20 m² 10 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy dom W ofercie! Gliwice, ul. Miodowa | Dom 94 m | 4 pok. | ogród | Fotowoltaika | Wiata Garażowa Przedstawiamy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 94 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł137,90 m² 8 629,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Na sprzedaż przestronny, bezczynszowy segment o powierzchni 137,9 m , położony w Markach przy ul. Błękitnej. To propozycja dla osób, które szukają dużej, wygodnej przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Długołęka k. Wrocławia | 133 m | Garaż, piękna działka 1100 m , wysoki standard! Na sprzedaż , przestronny dom wolnostojący o powierzchni 133 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł215,55 m² 6 726,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 215,55 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka o powierzchni 3902 m2 polożona w Popielowie. Budynki: - budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 160 m2, piętrowy, zbudowany z cegły, kryty dachówką, - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł240 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu modernizmu / nowoczesnego minimalizmu z dużą działką Na sprzedaż nietuzinkowy dom jednorodzinny nawiązujący do modernizmu lat 30., określany.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł160 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 424 m²

Dom na dużej działce pod lasem w Szczepanowie, gmina Środa Śląska Szukasz miejsca, gdzie zrealizujesz swój wymarzony projekt domu z dala od miejskiego zgiełku, ale w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 835 085 zł164,83 m² 11 133,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

164,83 m | 2 księgi wieczyste | 2 niezależne poziomy | Fotowoltaika11 kw | dochód z najmu 4600 zł/m-c! | 4 miejsca postojowe|0% prowizji Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136,02 m² 6 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Beskidzkie zacisze, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu budynek jednorodzinny 5 C: - skrajny segment - garaż w bryle budynku - powierzchnia budynku: 136,02 m2 - powierzchnia działki: 410,83.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący w Pielgrzymowicach o powierzchni około 180 m2. z poddaszem użytkowym. Na działce o powierzchni 4 arów. Do centrum Krakowa dojedziemy w 20 minut. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Maszewo,zachodniopomorskie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta Sprzedaży dom W zabudowie szeregowej w urokliwej lokalizacji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m , z przynależną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł230 m² 2 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam nieruchomość z olbrzymim potencjałem w Pradła na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Pradła gmina Kroczyce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł220 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Nieruchomości Mały Domek prezentuja ofertę bardzo atrakcyjnej ,dużej działki w znanej ,malowniczej pławnej Dom bardzo stary ,do kapitalnego remontu. Wartość nietruchomości stanowi przedewszytkim.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł214 m² 1 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Drozdów, budynek mieszkalny 142 m2, gospodarczy 214 m2, działka 2310 m2, cena 250 000 zł, sprzedam. Do sprzedania nieruchomość składająca się ze stodoły o powierzchni 214 m2. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piłaki Wielkie,warmińsko-mazurskie

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 522 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Dworek Piłacki miejsce, które od pierwszych chwil zachwyca harmonią natury, mazurskim klimatem i niepowtarzalnym urokiem historycznej posiadłości. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Daleszyce,świętokrzyskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom ok. 160 m użytkowej (ok. 180 m całkowitej) Daleszyce, ul. Kościelna Na sprzedaż dom położony w miejscowości Daleszyce, przy ulicy Kościelnej, na działce o powierzchni 776,44.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Jerutki

Jerutki,warmińsko-mazurskie

800 000 zł93,30 m² 8 574,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wprowadzenie Prezentujemy piękny dom letniskowy całoroczny o powierzchni 93,3 m 2, zlokalizowany w malowniczej mazurskiej wsi Jerutki gmina Świętajno. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:634 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z pełnym wyposażeniem w Iwoniczu Zdroju, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Iwonicz Zdrój to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Dom wolnostojący z czterema sypianiami i salonem z aneksem kuchennym oraz garażem. Całość dopełnia przepiękny widok na otaczający las na wzgórzu , co gwarantuje codzienne obcowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł268 m² 7 835,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Biuro Nieruchomości Kurpiel ma przyjemność zaprezentować nieruchomość o charakterze pensjonatu, zlokalizowaną u podnóża wyciągu narciarskiego na Górze Gromadzyć w Ustrzykach Dolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bębło,małopolskie

690 000 zł187 m² 3 689,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom jednorodzinny z garażem - Bębło - okolice Krakowa Stan surowy otwarty - 129,93m2 pow. użytkowa, działka 3,8 a (możliwość powiększenia) Opis nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Jeżeli szukasz niedużego domu do generalnego remontu - ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w Dębieńsku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł185 m² 3 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w cenie mieszkania Milechowy, gm. Chęciny | 150 m | działka 1100 m Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Milechowy (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Pułtusk/borsuki, gm. Zatory Jeżeli od zawsze marzył Ci się domek poza miastem, cenisz sobie spokój i prywatność to jest to oferta skierowana do Ciebie! Domek letniskowy znajduje się we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

998 769 zł227,50 m² 4 390,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Są domy, które mają potencjał i są takie, które mają potencjał, klimatyzację i las za płotem. Ten należy do tej drugiej kategorii - czyli tej lepszej Charakterystyka domu: dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

aaacji: na sprzedaż: wolnostojący dom 150 m na pięknej, dużej działce 2200 m Gryfów Śląski, przy Parku Miejskim Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego.