dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Daniela

Dołuje,zachodniopomorskie

6 000 zł111 m² 54,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia piękny dom w zabudowie bliźniaczej, wykonany ze starannością z markowych materiałów, gotowy do przejęcia już od września, świetne położenie zapewnia doskonały dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Strumyku

Mościska,mazowieckie

1 495 000 zł142 m² 10 492,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Przy Strumyku to kameralna inwestycja 4 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 142 m2 do 158 m2. Osiedle dzięki wysokiej jakości, bliskości zieleni i przyrody, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 350 000 zł148 m² 9 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Do sprzedania położony w cichym miejscu "dom wśród drzew". Parter budynku to otwarty salon połączony z częścią jadalną oraz otwartą kuchnią, łazienka, gabinet (sypialnia), pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

2 499 000 zł318 m² 7 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Turawa

Turawa,opolskie

439 000 zł64 m² 6 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu letniskowego/ całorocznego w zabudowie szeregowej w Turawie. Domek o powierzchni 64m2 składa się z dwóch poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

649 000 zł115 m² 5 663,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podwody-Kolonia

Podwody-Kolonia,łódzkie

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż uroczy dom parterowy o powierzchni około 80 m , położony w spokojnej wsi Podwody-Kolonia. Dodatkowy budynek, który obecnie pełni funkcję kuchni letniej, może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bardzo przyjemny i rodzinny dom na Zawadach przy ulicy Bruzdowej, blisko ulicy Jarej. Umeblowany, 4 sypialnie, 2 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny, prywatny ogród. Dom został optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tanowo,zachodniopomorskie

779 760 zł99 m² 7 886,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: parter -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, piętro -korytarz, -3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wynajem / Bielany Wrocławskie / ul. Jagodowa / 5 pokoi + taras + garaż Świetny dom dla rodziny, kadry menadżerskiej. 3 sypialnie na piętrze, gabinet, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rosanów,łódzkie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczny dom w Rosanowie w bezpośredniej otulinie lasu! Dom całoroczny, w stanie deweloperskim podwyższonym o powierzchni 150 m 2 ulokowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Babice,mazowieckie

2 450 000 zł170 m² 14 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Stare babice to zaciszny i malowniczy obszar, położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Tylko 16 kilometrów od centrum Warszawy, a świat zupełnie inny. Wielkomiejski zgiełk już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł131 m² 8 307,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej w nowopowstającje inwestycji (14 domów/28 lokali) o powierzchni mieszkalnej 131,2 m2 + ogródek (226 m2). Gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dojazd

Plewiska,wielkopolskie

799 000 zł77 m² 10 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 000 zł106 m² 8 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Do sprzedania 2 samodzielne bezczynszowe lokale stanowiące całe piętro kamienicy w centrum Brwinowa. Mieszkania położone na 2. piętrze (ostatnim), powierzchnia całości 106 m2 , dodatkowo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

619 000 zł84 m² 7 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż kameralny domek z ogródkiem, po remoncie wykonanym w 2019 r., usytuowany w centrum Sobótki, ul. Kościuszki (spokojna, zielona uliczka jednokierunkowa w sąsiedztwie rynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

705 000 zł105 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 090 004 zł230 m² 4 738,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

-Dom wolnostojący 230 m2- 6 pokoi Ogród Garaż Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący znajdujący się w Chrząstawie Małej- gm Czernica. Dom zbudowany w 2018 r, składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł141 m² 7 943,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 141 m2 w zabudowie bliźniaczej w północnym Milanówku. Budynki rozsunięte i rozdzielone garażami. Estetyczny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

W ofercie sprzedaży nietuzinkowy dom wolnostojący w Grodzisku Maz. przy cichej asfaltowej ulicy. Budynek z 2000 r. o powierzchni 190 m2 posadowiony jest na działce 944 m2. Rozkład - parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Plac Kasztelański

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł330 m² 8 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa oferta, tylko U nas, dobra cena! Atrakcyjna lokalizacja, skwer w centrum Bemowa a klimat dawnego rynku miasta-ogrodu. Niska zabudowa, dużo zieleni. Obok pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gryfino,zachodniopomorskie

1 289 000 zł259 m² 4 976,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:979 m²

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej i umów się na prezentację! Polecam na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący, położony na Górnym Tarasie w Gryfinie. Oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

909 000 zł122 m² 7 450,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie sprzedaży domy dwulokalowe o powierzchni ok. 122 m2 na osiedlu pod Grodziskim Mazowieckim. Bardzo spokojna i cicha okolica. Parter: wiatrołap 2,9m2, kuchnia 6,3m2, salon 25,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

14 000 zł120 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 120 m2 położony na 8 arowej działce na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cerkwica

Cerkwica,zachodniopomorskie

675 000 zł170 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od Karnic - do plaży nadmorskiej to zaledwie 17 kilometry - cisza i spokój. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Rybniku Orzepowicach. P owierzchni około 220 m2, działka 600 m2. W budynku: rozprowadzona instalacja elektryczna, tynki, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Reja

Zabrze,śląskie

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na Wynajem: dom Szeregowy w Zabrzu na Wysokim Standardzie Szczegóły Nieruchomości: - powierzchnia: 76 m2 - Lokalizacja: zabrze, ul. Mikołaja Reja Pomieszczenia: - kuchnia z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka na samodzielnej działce na osiedlu w Szczęsnem pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony w spokojnej i cichej okolicy blisko szkoły, w ślepej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w przepięknych okolicznościach przyrody, pow. domu ok. 95 m2, działka 4697 m2, domek dla gości i garaże. Gmina Kobyla Góra. Na działce posadowione zostały trzy budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

830 000 zł140 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej w Adamowiźnie pod Grodziskiem Maz. Nowoczesna architektura budynku oraz ciche miejsce nieopodal obiektów użyteczności publicznej. Powierzchnia ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszyce Wielkie,małopolskie

595 000 zł199 m² 2 989,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ciekawa oferta! Dom z działką 15 ar na granicy Tarnowa- koszyce Wielkie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Koszycach Wielkich, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklany

Świerklany,śląskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący położony w atrakcyjnej i spokojnej okolicy w Świerklanach Dolnych. Posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki (wanna, prysznic), 2 hole z klatką schodową, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majkowskich

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

599 000 zł141 m² 4 248,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:924 m²

Dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Wielkopolskim Na sprzedaż dom z doskonałą lokalizacją o pow. użytkowej 138 m2, usytuowany na powierzchni działki 924 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolna

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł190 m² 12 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w Warszawie w dzielnicy Służew - Mokotów, w okolicy ulicy Rolnej ( nie przy ulicy Rolnej!). Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pamiętna

Warszawa,mazowieckie

4 850 000 zł217 m² 22 346,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowe domy w Wilanowie - z prywatnym ogrodem rzeźb Zapraszamy do zapoznania z ofertą nowoczesnych rezydencji o powierzchni od ok 200 do ponad 300m2. Każda z nich otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

880 000 zł155 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

0 % prowizji, brak podatku pcc. Zakup od Dewelopera. Super cena! Jeśli pragniesz spokoju a jednocześnie bliskości pełnej infrastruktury to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Kameralny szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego posadowionego na działce o powierzchni 546 m 2 w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych - "karolinka" w Czerwionce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Milanówek,mazowieckie

1 500 000 zł150 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Uroczy dwupoziomowy bliźniak połączony jedynie garażem , który doskonale wtapia się w piękne otoczenie przyrody. Znajdujący się na powierzchni 150 metrów kwadratowych, ten dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ropczyce,podkarpackie

980 000 zł132 m² 7 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni 132m2, znajdujący się w miejscowości Ropczyce! Dom parterowy z jednym stanowiskiem parkingowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

CO sprzedajemy? Ekskluzywny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 159,7 m2 położony na działce o powierzchni 307,3 m2. w nowopowstającej inwestycji.