dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł193 m² 20 238,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 192,7 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Praga-Południe na Osiedlu Saska Kępa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sojowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

7 000 zł150 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego domu wolnostojącego na olsztyńskich Dajtkach przy ulicy Sojowej. Funkcjonalne wnętrze ok. 150m2., składa się z dwóch kondygnacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bernardyńska

Tarnów,małopolskie

1 990 000 zł380 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kamienica - centrum Tarnowa nieruchomość zlokalizowana jest w jednym z głównych centrów życia kulturalnego i handlowo- usługowego na mapie Tarnowa. Oddalona jest zaledwie 50 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szaniec

Szaniec,świętokrzyskie

400 000 zł136 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w cichej spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja. Opis Dzień dobry. Oferuje do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący w miejscowości Szaniec gm. Busko-Zdrój. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 800 zł101 m² 6 798,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 099 000 zł210 m² 5 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Odkryj nowy wymiar luksusu z Stoprocent Nieruchomości: ekskluzywny dom inteligentny z 2022 roku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej rezydencji o powierzchni 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pątnów Legnicki

Pątnów Legnicki,dolnośląskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Na sprzedaż dom wolnostoǰący w stanie surowym zamkniętym z oknami w miejscowości Pątnów Legnicki usytuowany na działce 1227 m2. Budowany według projektu Alicja N 2g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Kolbuszowa,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom w Kolbuszowej! chcesz mieszkać blisko centrum miasta? Z dobrym dojazdem W każdym kierunku? mamy dom idealny dla ciebie! Nie zastanawiaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stępin

Stępin,dolnośląskie

630 000 zł117 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Słoneczny Zakątek, składającej się z czterech komfortowych lokali mieszkalnych (4 pokoje) , każdy z przestronnym ogródkiem i dedykowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rycerska

Ślęza,dolnośląskie

1 350 000 zł131 m² 10 305,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:264 m²

Uroczy mały domek przy Zamku Topacz. Położony we wsi Ślęza, zaledwie 10 km od centrum Wrocławia, z bardzo dobrym dojazdem do Węzła Bielańskiego. Dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rudnickiego

Szczucin,małopolskie

432 000 zł255 m² 1 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Skrajny szeregowiec z częścią usługową - idealny pod działalność gospodarczą, działka 6 arów!- szczucin Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą połączyć życie prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miękinia,dolnośląskie

709 000 zł135 m² 5 246,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem, blisko natury, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum Wrocławia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Komfortowy dom w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

649 000 zł123 m² 5 276,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

bez prowizji i pcc opis inwestycji: budynki położone w sąsiedztwie nowego osiedla Ziołowe II, dojazd oświetloną drogą asfaltową, wokoło piękne tereny zielone, blisko lasy i staw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Januszowice

Januszowice,małopolskie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 968 m²

Urokliwy dom wolnostojący w Januszowicach idealny dla miłośników natury blisko Krakowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 001 zł131 m² 8 320,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strumykowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

4 700 zł106 m² 44,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Akceptuję dzieci i zwierzęta. W pobliżu sklepy Dino I Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 499 000 zł240 m² 6 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240 m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 900 m 2 w Świdnicy. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **tylko U nas - brak prowizji od kupującego!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jurowce,podlaskie

1 430 000 zł260 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiam Państwu ofertę parterowego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym, który mieści się w Jurowcach. Dom posiada 260 m2 powierzchni i posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

W ofercie dom jednorodzinny 2-lokalowy o powierzchni 154 m2 w Kozerkach obok Grodziska Maz. Budynek o bardzo nowoczesnej architekturze, ekonomicznie i ekologicznie ogrzewany pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł133 m² 9 248,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

766 800 zł99 m² 7 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: parter -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, piętro -korytarz, -3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Łajski,mazowieckie

880 000 zł114 m² 7 699,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji agencji rynek pierwotny - Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) termin oddania do użytkowania: grudzień 2024r. Bezczynszowe Dom bliźniaczy, dwukondygnacyjny 114,5 m2, 5 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubocień

Lubocień,kujawsko-pomorskie

169 000 zł80 m² 2 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Lubocień, gmina Śliwice, powiat tucholski w województwie kujawsko-pomorskim. Powierzchnia działki 542 m2. Teren ogrodzony. Uzbrojony w wodę miejską, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witoszyn

Witoszyn,lubuskie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość położoną w Witoszynie Górnym składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,56 ha. Na pierwszej działce 144/1 o powierzchni 0.25 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 650 000 zł207 m² 12 801,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Niepowtarzalna oferta -coś nowego i coś z historią Oferuje Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną nieruchomość w Karpaczu w okolicy centrum składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szlembark

Szlembark,małopolskie

1 978 851 zł166 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

, luksusowe domy bliźniaki Z widokiem na zalew czorsztyński N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować luksusową inwestycję zlokalizowaną na południu Polski, w górach z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł147 m² 9 863,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu (segment) w zabudowie szeregowej, położonego w zielonej części Łomianek. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buczyna

Buczyna,lubuskie

1 350 000 zł236 m² 5 717,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

W miejscowości Buczyna koło Lubrzy, posiadamy w ofercie na sprzedaż dom wolno stojący położony na skraju lasu. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł135 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

> wyłączność < na sprzedaż bliźniak w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna, zielona część dzielnicy Poniatów. Ogromnym atutem nieruchomości jest duża działka o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Glincz,pomorskie

719 000 zł112 m² 6 448,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

NA sprzedaż Lokal mieszkalny L1 w Glinczu przy ul. Grabowej. Wydanie lokalu: kwiecień 2025 Z przyjemnością prezentuję przestronny i komfortowy lokal mieszkalny, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

784 990 zł230 m² 3 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Oferuję do sprzedania dom w Piechowicach dolnych. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 578 m2. Budynek o powierzchni ok. 230 m2. Na powierzchnie składają się : - parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowa inwestycja Niepołomice Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z opłaty podatku 2% pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 300 000 zł800 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem oferty jest elegancka rezydencja na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 680m2, powierzchni mieszkalnej 425m2. Nieruchomość została przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podmiejska

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

950 000 zł264 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

***** tylko U nas ***** Poszukujesz domu w cichym i spokojnym miejscu a zarazem blisko miasta? - Koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą! ** Na sprzedaż prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł290 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Inteligentny dom W otoczeniu zieleni dane techniczne: przestronny, wolnostojący dom o łącznej powierzchni 290 m2 + garaż na dwa samochody. Dom położony na dużej, przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miła

Święta Katarzyna,dolnośląskie

879 000 zł134 m² 6 559,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłogostowice

Miłogostowice,dolnośląskie

880 000 zł170 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Nowy dom jednorodzinny Z dużą działką zapraszam do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży domu W miłogostowicach. Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 300 zł98 m² 9 074,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowa ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2 położonego na osiedlu Leśny Zakątek w Mławie. Nieruchomość.