dowolna

Domy

46 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Pławniowice,śląskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Prezentujemy nieruchomość położony w Pławniowicach, w oddaleniu 15 km od Gliwic. Na działce o wielkości 1450m2 znajduje się dom jednorodzinny oraz wolnostojący podwójny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sułkowo Polne

Sułkowo Polne,mazowieckie

110 000 zł64 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 909 m²

Oferujemy na sprzedaż niewielki domek wraz z budynkiem gospodarczym znajdującym się na działce o powierzchni niespełna 20ar bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Sułkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przedbórz,podkarpackie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 000 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom wolnostojący do generalnego remontu, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Przedbórz. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 249 900 zł124 m² 10 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

279 000 zł164 m² 1 701,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji udziału w prawie własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym. Suma oszacowania udziału 372 000,00 zł , zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Cena od 499.000,00 zł. Osiedle szmaragdowe to przestronne i prestiżowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej otoczone dużą ilością zieleni w pobliżu lasu. Osiedle usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuzawka

Kuzawka,lubelskie

165 000 zł1 170 m² 141,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Działka idealna na wypoczynek z dala od zgiełku i hałasu miasta - zlokalizowana w miejscowości Kuzawka w gm. Terespol, woj. lubelskie, powiat bialski. Malownicza i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przylasek

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł134 m² 8 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz domu w zielonej i spokojnej okolicy ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorkowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

1 090 000 zł150 m² 7 247,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

NA sprzedaż wolnostojący 5 pokojowy dom jednorodzinny w Woli Kopcowej, przy ul. Jeziorkowej. Dom został zaprojektowany w estetyce modernizmu, z myślą o ponadczasowym designie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

14 000 zł240 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

**english Version Below** Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni całkowitej 250 m , z użytkowym poddaszem o powierzchni 30-40 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kochanowskiego

Sochaczew,mazowieckie

670 000 zł132 m² 5 056,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny, dwupiętrowy dom o powierzchni 132,5 m2 znajdujący się przy ulicy Jana Kochanowskiego w Sochaczewie. Dom jest w stanie deweloperskim z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sopot

Sopot,pomorskie

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny i komfortowy dom do wynajęcia o pow.70m2 w Sopocie Kamiennym Potoku. Dom został całkowicie wyremontowany w 2017r. Składa się z dwóch kondygnacji. Parter-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stanowicka

Marcinkowice,dolnośląskie

699 000 zł109 m² 6 395,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w Marcinkowicach. Kameralne osiedle 16 segmentów na obrzeżu miejscowości. Wokół głównie nowa zabudowa, pełne media miejskie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosynierów Gdyńskich

Łódź,łódzkie

899 999 zł225 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Przedstawiam Państwu 3 kondygnacyjny dom w dzielnicy Łódź Chojny w pobliżu ul. Kosynierów Gdyńskich. Dużą zaletą tej nieruchomości jest jej spokojna lokalizacja, nieopodal Stawów Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiąskie Piaski

Wiąskie Piaski,kujawsko-pomorskie

929 000 zł320 m² 2 903,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 277 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu ze stawem blisko Świecia oraz Grudziądza Powierzchnia domu: 320 m2 Działka ze stawem: 6277 m2 Cena: 929000 zł - do negocjacji Dom o łącznej powierzchni 320 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom jako 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 143 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 460 m2 w malowniczym Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom wykończony (w 2024r) w wysokim standardzie, w rozchwytywanej lokalizacji, na zamkniętym prestiżowym osiedlu, czeka na pierwszego właściciela Przedmiotem sprzedaży bez prowizji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł171 m² 4 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w Milanówku, położonego w doskonałej lokalizacji, blisko stacji wkd. Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 1336.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyskowice

Pyskowice,śląskie

1 499 000 zł128 m² 11 689,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący na działce 1080 m 2 w bezpiecznej i spokojnej części Pyskowic, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ochodze

Ochodze,opolskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom ok.200m2 piętrowy przy prywatnym lesie zlokalizowany w rejonie Ochódz od Opola ok. 15 min. Ogród został zaprojektowany i obsadzony jeszcze przed wzniesieniem budynku, jest plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnik

Świdnik,lubelskie

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Bliźniak z lat 80-tych ubiegłego wieku, w doskonałej lokalizacji w Świdniku! Powierzchnia całkowita wynosi ok. 220m2. Dom składa się z 4 kondygnacji: trzy o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jelenia Góra,dolnośląskie

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Zachęcam do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą. To miejsce, w którym można stworzyć ciepły i przyjemny dom, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skomielna Czarna

Skomielna Czarna,małopolskie

630 000 zł176 m² 35,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Tylko u nas! Zapraszam do obejrzenia domu osoby zainteresowane kupnem oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: 630.000 PLN Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 149,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszewnica Stara

Olszewnica Stara,mazowieckie

1 200 000 zł121 m² 9 906,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Rezerwacja! Na wyłączność w naszym biurze! Oferta Sprzedaży Domu w Uroczym Leśnym Otoczeniu! Z przyjemnością prezentujemy piękny dom położony w malowniczym otoczeniu lasu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Młyńska

Siemonia,śląskie

2 310 600 zł161 m² 14 351,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:33 051 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości 1) Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 480 051 zł186 m² 13 359,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Marzysz o domu , a jednak trudno podjąć decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wichrowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł106 m² 6 151,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

- ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący dwukondygnacyjny o pow. 105,50 m2 oddany do użytku 2009r. - nieruchomość usytuowana jest w Koszalinie na ul. Wichrowej. - dom wybudowany systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magenta

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł250 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dwupiętrowy bliźniak z 2007r., z BAJECZNYM OGRODEM w podwarszawskich Ząbkach, na granicy z Rembertowem. W okolicy lasu, a jednocześnie na osiedlu z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Orzesze,śląskie

884 000 zł97 m² 9 146,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Firma Dom Dla Każdego obecnie oferuje na sprzedaż dom Kuba w stanie deweloperskim wraz z działką w Orzeszu przy ulicy Kilińskiego. Kuba to dom parterowy jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowa

Nowe Grobice,mazowieckie

768 000 zł59 m² 13 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam. Szanowni Państwo mamy do sprzedania Nowy dom w pełni wykończony i wyposażony w Nowych Grobicach. Dom na zgłoszenie do 70 M2 Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sobienie Szlacheckie

Sobienie Szlacheckie,mazowieckie

9 000 zł216 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa okazja wynajmu domu wolnostojącego na jednym z najpopularniejszych pól golfowych pod Warszawą, z prawem przejazdu do lotniska prywatnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

710 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera z ponad 20 letnim doświadczeniem! ostatni dostępny segment Nowe domy w zabudowie szeregowej w Legionowie 700 m2 do pkp Legionowo -przystanek! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Hajnówka,podlaskie

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:957 m²

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość bliźniak znajdujący się w Hajnówce przy ul. Kochanowskiego o powierzchni zabudowy wynoszącej 55 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

950 000 zł134 m² 7 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w centrum miasta przy ulicy Polnej o metrażu 134 m2. Dom Z ogromnym potencjałem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

690 000 zł285 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oryginalna architektura dom inny niż wszystkie pozostałe. Wyróżnia go między innymi duża ilość okien ( balkonowych ) i wysokość salonu która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olszyna

Olszyna,wielkopolskie

1 199 000 zł270 m² 4 440,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Olszyna - Ostrzeszów - gustowny i elegancki dom o pow. 270 m2 + drugi 140 m2 do adaptacji Prezentujemy 2 budynki w Olszynie na obrzeżach Ostrzeszowa 1. Dom o pow. 270 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiełuszki

Radostowice,śląskie

4 000 zł114 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom do wynajęcia. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu mieszkalnego o pow. 114m plus piwnica - garaż dwustanowiskowy 60m. Obiekt znajduje się w centrum Radostowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

W ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się dom z działką położona w spokojnej okolicy Matysówka, zaledwie 8 km od centrum Rzeszowa. Działka o powierzchni 29 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gwarków

Wieliczka,małopolskie

1 100 000 zł245 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:489 m²

Proponujemy Państwu duży, trzykondygnacyjny dom położony na osiedlu Lekarka w Wieliczce. Dom z lat 80-tych w dobrym stanie technicznym, nowy piec gazowy oraz instalacja co, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabraniec,mazowieckie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 746 m²

Szukasz dla Rodziny ciszy, spokoju, zieleni, natury i możliwości oddychania pełną piersią na co dzień? Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Znalazłeś miejsce, gdzie otoczenie działa kojąco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chechło Pierwsze

Chechło Pierwsze,łódzkie

990 000 zł272 m² 3 644,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Projekt domu Homekoncept 28 ( z małymi zmianami ścianek wewnątrz). Dom znajduje się w Chechle drugim na działce o pow.2000 m2. Dom o pow. całkowitej 271.67 m2 a użytkowej.