dowolna

Domy

46 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 868 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 550 000 zł460 m² 3 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu nietuzinkową, świetnie prosperującą nieruchomość inwestycyjną w Jeleniej Górze. Jest to dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł172 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 172 m2 w sąsiedztwie lasu w Częstochowie - dzielnica Grabówka. Nieruchomość usytuowana na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł105 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na ładnej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koczeli

Strzyżów,podkarpackie

749 000 zł200 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Biuro Homever nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wykończonego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Strzyżowie przy ul. Koczeli. Nieruchomość korzystnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 200 zł101 m² 6 791,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł129 m² 8 914,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

/ oferta biura nieruchomości / Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 129,82m2 , użytkowej 96m2 + garaż wolnostojący o powierzchni 30m2 , posadowione na działce 1115m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziecinów

Dziecinów,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w miejscowości Dziecinów, gminie Sobienie - Jeziory w powiecie Otwockim pod Warszawą. Aktualnie jest rezerwacja. Wymarzony dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Źródlana

Wierzbica,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wspaniała działka budowlana blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Przy samym Serocku. 5 minut spacerem od plaży gminnej. Na pięknej prawie 1000 metrowej działce znajduje się domek około 50m2 do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł380 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:854 m²

Przestronny dom na narożnej działce położony W sercu dzielnicy wesoła W bliskim sąsiedztwie lasu rozkład: garaż na 1 samochód z częścią gospodarczą (szafy i półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młynarska

Nasielsk,mazowieckie

990 000 zł330 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz rozkładowego domu z dużymi pokojami i ładną działką, z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu zieleni? to idealna oferta dla ciebie! Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krakusa

Rybnik,śląskie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta na wyłączność naszego biura Wszystkie zdjęcia oferty dostępne na naszej stronie internetowej ogród/ garaż/ fotowoltaika/ klimatyzacja/ odkurzacz centralny Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Augustów,podlaskie

949 000 zł135 m² 7 029,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam Państwu komfortowy dom wolnostojący położony przy ulicy Bystrej w Augustowie. Budynek jest solidny, bezpieczny i nie ma żadnych wad technicznych. Niewątpliwym atutem jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makuszyńskiego

Częstochowa,śląskie

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przestronny dom, niskie koszty, super okolica. Dom Częstochowa - Północ, po remoncie/rozbudowie i dociepleniu. Wyposażony w panele fotowoltaiczne (o mocy 4,13 kw ) oraz magazyn energii (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

963 300 zł169 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Generała Władysława Sikorskiego

Kalisz,wielkopolskie

1 500 000 zł277 m² 5 415,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom wolnostojacy Fotowoltaika Pompa ciepła ucześc z poddaszem uzytkowym 497m Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Kaliszu składającą się z budynku mieszkalnego-Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

600 000 zł224 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:119 m²

Budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym wybudowany metodą tradycyjną. Do budynku prowadzą dwa wejścia. Atrakcyjność nieruchomości podnosi możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strachówka,mazowieckie

199 000 zł50 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Działka 1900 z murowanym domem ( status budynku gospodarczego na zgłoszenie ) w podstawie 35 m. Parter z użytkowym poddaszem. Budynek w stanie po spaleniu (zwarcie instalacji). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni około 160 m , położony na działce o powierzchni około 1200 m . Jest to idealne miejsce zarówno dla dużych rodzin, studentów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Garwolin,mazowieckie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu z pięknym ogrodem, który spełni potrzeby Twojej rodziny! Dom znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych otoczonych zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

3 190 000 zł910 m² 3 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91,45 m2 na sprzedaż, położone w Mogilanach przy ul. Świątnickiej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bieniewo

Bieniewo,warmińsko-mazurskie

291 333 zł905 m² 321,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 699 m²

Opis nieruchomości: działka 115 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 205,90 m2 oraz siedmioma budynkami gospodarczymi o pwoierzchniach odpowiednio: 180 m2; 115 m2; 107.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

5 400 000 zł190 m² 28 421,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Bardzo nowoczesny parterowy wolno stojący dom w Komorowie. Cudowna zielona, spokojna i willowa okolica, przepiękny, zadbany ogród i własny basen daje poczucie spełnienia i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

978 000 zł163 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Gotowe do zakupu- po odbiorach pompa ciepła działka 613 m2 kominek światłowód balkony wykończone W plytkach Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

apraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Łabędzia

Legnica,dolnośląskie

950 000 zł108 m² 8 805,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego przy ulicy Łabędziej w Legnicy. Dom został wybudowany w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

749 000 zł138 m² 5 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie Bliźniaczej ( działka 338 m2) Powierzchnia użytkowa- 137,57m2 dom W stanie surowym zamkniętym - podjazd wybrukowany ( do końca Września) ( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stalowa

Radom,mazowieckie

374 000 zł85 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Sprzedam dom wolnostojący, jednorodzinny o pow. zabudowy 85 m2, posadowiony na działce o pow. 1522 m2. Radom ul. Stalowa. Budynek murowany, ocieplony, dach jednospadowy, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Osada głębce zbudowana jest w Wiśle, w malowniczej dzielnicy Głębce, przy ul. Krętej, w bezpośrednim sąsiedztwie gęstego lasu i rozległych łąk, na wysokości 600 m n.p.m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w standardzie deweloperskim, usytuowany w centrum Brwinowa. Budynek położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący ( Majka Twist ) położony na działce o powierzchni 1200 m2 przy ulicy Spacerowej w miejscowości Golczewo, tylko 50 m od jeziora, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tczew

Tczew,pomorskie

4 800 zł222 m² 21,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Kociewskie Nieruchomości oferują Państwu do wynajmu wyjątkowy dom położony w Godziszewie przy ul. Osiedlowa. Odległość do Tczewa 15,50 km dojazd 20 minut, do Starogardu Gdańskiego (19,50 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Twardowice,śląskie

609 000 zł120 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w Twardowicach przy ul. Wolności, stan deweloperski, budowane na podstawie projektu Dom w Kosaćcach firmy Archon. Dom oddawany w stanie deweloperskim Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 590 000 zł100 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Urokliwy dom w idealnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubeckiego

Poznań,wielkopolskie

2 980 000 zł331 m² 9 007,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:569 m²

Niepowtarzalna oferta! Stary Grunwald, ul. Lubeckiego. Budynek jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, pow. 330,85 m2, na zagospodarowanej działce o pow. 569 m2. Wszystkie media : pwgk, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej (lewa strona) o powierzchni 130m2 w Siedliskach (trzy domy wcześniej należą jeszcze do Rzeszowa) Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zaogrodzie

Kraków,małopolskie

18 000 zł420 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

English version below Infinity Estate zaprasza do wynajęcia wyjątkowej, luksusowej willi położonej w samym sercu malowniczych Bielan, przy ulicy Zaogrodzie 7 w Krakowie. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasna

Krasna,podkarpackie

570 000 zł149 m² 3 822,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krasna, gmina Korczyna, powiat krośnieński na podkarpaciu. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 72 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wilczycka

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 663,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

- ekspert ds. Nieruchomości we Wrocławiu Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto ze mną współpracować? Bez prowizji dla kupujących: współpraca ze mną to brak dodatkowych kosztów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 300 000 zł610 m² 2 131,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 517 m²

Do sprzedaży obiekt mieszkalno-pensjonatowo-restauracyjny o łącznej powierzchni 610 m2, składający się on z dwóch budynków wolnostojących, wiaty oraz garażu. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strużańska

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Kto: totu Nieruchomości Co: domek 60 m, na działce 530 m Gdzie: stanisławów Pierwszy, strużańska, uroczysko II Za ile: 439 000 zł - Jest możliwość zameldowania - Gotowy do zamieszkania - Nie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij