dowolna

Domy

46 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Południowa

Żychlin,wielkopolskie

598 927 zł283 m² 2 116,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 608 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 699 001 zł140 m² 12 135,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 252 m²

Ostatnia tak duża i pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 42 arów, w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Puławskiej, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lakiernicza

Wrocław,dolnośląskie

2 401 265 zł314 m² 7 647,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:669 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka] zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

458 574 zł284 m² 1 614,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:586 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Załakowo

Załakowo,pomorskie

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz miejsca do odpoczynku, a jednocześnie pewnej inwestycji? Świetnie trafiłeś! Z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu prawdziwą perełkę wśród nieruchomości! atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaczory

Kaczory,wielkopolskie

849 000 zł184 m² 4 614,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 135,4m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ratowice,dolnośląskie

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Jeżeli szukasz inwestycji z ogromnymi możliwościami aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racław

Racław,lubuskie

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas dom w cenie Mieszkania! Obrzeża miast to, idealne miejsce, aby po ciężkim dniu w pracy wrócić w miejsce oddalone od miejskiego hałasu. Do miejsca, w którym czujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Męczenników Oświęcimia

Radzionków,śląskie

1 200 000 zł495 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:522 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł142 m² 5 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna Droga

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 199 000 zł138 m² 8 688,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Został ostatni bliźniak! Na sprzedaż bliźniaczy dom dwulokalowy położony w spokojnej części Łomianek Dolnych. Murowany metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego. Nieruchomość wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

1 950 000 zł320 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma do zaoferowania Dom mieszkalno-usługowy spełniający funkcję Domu Opieki -placówki opiekuńczej osób starszych całodobowo. Dom mieszkalno - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przedwiośnia

Poznań,wielkopolskie

1 740 000 zł154 m² 11 289,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Miejsce w którym komfort i nowoczesność podane zostały w niezwykle wyjątkowy sposób. Zapoznaj się z ofertą sprzedaży nowszego, nowoczesnego, wybudowanego i wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słubice

Słubice,mazowieckie

699 000 zł340 m² 2 055,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

! tylko u nas! Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym wraz ze stawem, położona w gminie Słubice, na końcu Kampinoskiego Parku Narodowego, w obszarze Natura 2000, 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mierzwice-Kolonia

Mierzwice-Kolonia,mazowieckie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam do zakupu dom położony w miejscowości Mierzwice-Kolonia, gm. Sarnaki. Dom drewniany o powierzchni zabudowy ok. 120m2 Działka 2300 m2 składa się z dwóch numerów geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Syców,dolnośląskie

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Dom w zabudowie szeregowej z lokalem handlowo-usługowym to gratka w tej okolicy. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępy

Kępy,dolnośląskie

5 000 zł137 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja Na wynajem dom zlokalizowany w Wądrożu Wielkim - Kępy. Świetna lokalizacja! Dobry dojazd do każdej części miasta w 20 min. Opis nieruchomości Oferujemy Państwu do wynajęcia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

549 000 zł132 m² 4 166,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:132 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni zlokalizowane tuż obok Serockiej starówki. Nieruchomość znajduję się na 1 i 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jasin

Jasin,wielkopolskie

570 000 zł83 m² 6 853,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Promocja Z ostatniej chwili! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży szeregowiec Z ogrodem bez prowizji I pcc Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 650 000 zł223 m² 11 883,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w malowniczym Osowcu z projektu 'homekoncept-34' Lokalizacja: osowiec Powierzchnia działki: 1612 m Powierzchnia całkowita domu: 222,6 m plus 70m2 tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Borek Wielkopolski,wielkopolskie

50 732 zł97 m² 523,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości zabudowanej, położonej przy ul. Dworcowej 48, borek Wielkopolski. Opis nieruchomości: działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ryczywół,wielkopolskie

550 000 zł201 m² 2 741,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! świetna oferta! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł144 m² 6 619,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferowany dom jest szeregiem środkowym, trzypoziomowym, dwupiętrowym z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2) i nocną na 1 piętrze (58,7m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułki

Wioska,dolnośląskie

549 000 zł207 m² 2 648,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Duży dom wolnostojący w miejscowości Wioska na granicy Sycowa przy drodze asfaltowej, do wykończenia wg. projektu "willa parkowa 6" pracowni mg projekt. Piękna duża działka w otulinie drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 790 000 zł158 m² 11 329,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam do wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na spokojnym i świetnie rozwijającym się poznańskim Morasku. Ta nowoczesna, minimalistycznie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzeszowice,małopolskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Dom - 62 mkw - działka - 11 ar, do remontu, dach wymieniony w 2017 r. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Teren ogrodzony. Zapraszamy do zakupu domu położonego przy ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polanka

Polanka,małopolskie

649 000 zł137 m² 4 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Została tylko prawa połowa bliźniaka. Szanowni Państwo, z radością pragniemy Państwu przedstawić wyjątkową ofertę, która z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. W naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lachowice

Lachowice,małopolskie

1 050 000 zł224 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam piękną działkę 30 arów z nowoczesnym domem z basenem, garażami, sauną- w trakcie budowy (stan surowy otwarty) w górskiej miejscowości Lachowice gm. Stryszawa woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

670 000 zł154 m² 4 355,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przedstawiamy komfortowy i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 153,84m2 położony na działce 258m2. Budynek zlokalizowany w Starych Bielicach, na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

819 000 zł160 m² 3 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W ofercie dopiero oddany dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 214m2, użytkowej 160m2. Znajduje się on na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Górno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łukta

Łukta,warmińsko-mazurskie

599 000 zł108 m² 5 522,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Połowa bliźniaka niedaleko Łukty otoczenie Nieruchomość znajduje się w gminie Łukta w miejscowości Ględy nr bud. 1. Z Ględ do Łukty jest około 8,5 km, do centrum Ostródy około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogonowskiego

Warszawa,mazowieckie

9 999 999 zł509 m² 19 646,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:722 m²

Kamienica z 1937 roku, usytuowana w sercu prestiżowego Starego Żoliborza przy ulicy Pogonowskiego, stanowi wyjątkową okazję do realizacji architektonicznych marzeń. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mogilany

Mogilany,małopolskie

2 990 000 zł345 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: 2 balkony, taras; w pobliżu: usługi, sklepy; rozkład: czterostronny; standard mieszkania: w dobrym stanie; ogrzewanie: gazowe; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rejowiecka

Chełm,lubelskie

590 000 zł127 m² 4 645,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

590 000 zł Możliwość rozłożenia płatności! Villa Park Chełm to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położone przy ulicy Rejowieckiej 158 w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / uroczy lux dom W zabudowie bliźniczej 130 M2 / działka 600 M2 dom Z dużą działką - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

749 000 zł255 m² 2 937,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący Domek na Osiedlu Sienkiewicza. Całkowita powierzchnia wynosi 255m2 Powierzchnia mieszkalna 170m2 Domek w stanie technicznym dobrym,elewacja po remoncie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

970 000 zł101 m² 9 643,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,59 m , położony w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Chmielowice. Nieruchomość oferuje przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 800m2, w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała Kolonia

Lubliniec,śląskie

1 498 000 zł360 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Duży dom wolnostojący z kominkiem w leśnej dzielnicy Lublińca przy ul. Biała Kolonia- 30 m do pięknego wysokiego lasu. Oferta prywatna, bez pośredników. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Warszawska

Lublin,lubelskie

777 000 zł78 m² 9 974,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom w Lublinie przy Al. Warszawskiej, bez podatku pcc, segment bezczynszowy, na gwarancji hygge house to spokojne, osiedle 8 segmentów znajdujących się w drugiej linii zabudowy, z pełna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij