dowolna

Domy

46 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 840 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzegi Dolne

Brzegi Dolne,podkarpackie

340 000 zł157 m² 21,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom wolnostojący | 7 pokoi | 157.30m2 | Działka 9,11 arów | Brzegi Dolne | Bieszczady Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Brzegi Dolne w dolinie Strwiąża, w gminie Ustrzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

415 000 zł185 m² 2 243,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Rezerwacja! dom na sprzedaż W czerwionce leszczynach, obręb - czuchów wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wzniesionego metodą tradycyjną - murowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Kowale,pomorskie

1 980 000 zł252 m² 7 872,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej podzielony na dwa lokale mieszkalne z działkami o powierzchni 450m2. Każdy z lokali o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta domu od dewelopera, jesteśmy jego oficjalnym przedstawicielem. Prowizja 0% Kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Podana cena zawiera podatek vat Oferujemy Państwu cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

797 000 zł125 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki-kolonia! Prestiżowe mini osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu na sprzedaż o powierzchni 85 m2, zlokalizowanego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - ul. Łanowa. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Grobla,małopolskie

530 000 zł250 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 846 m²

Grobla - gmina drwinia - powiat bocheński - województwo małopolskie Dom wolnostojący + budynek gospodarczy / stodoła na dużej prawie 39-arowej, zagospodarowanej działce, położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ustanów

Ustanów,mazowieckie

880 000 zł123 m² 7 183,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez podatku pcc % Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą fantastycznego bliźniaka w Ustanowie, zbudowanego według projektu Dom w Klematisach! Dom ma powierzchnię 122 m2, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Banino,pomorskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Banino: dom z pięknym ogrodem gotowy do wynajęcia od zaraz. Ldk nieruchomości prezentuje w swojej ofercie na wyłączność dom w Baninie. 5.000 zł + opłaty ok 1000 zł Kaucja 6.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

960 000 zł130 m² 7 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borek Wielkopolski

Borek Wielkopolski,wielkopolskie

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Budynek mieszkalny usytuowanej w centrum miasteczka , przy ulicy Zielonej w Borku Wlkp. Nieruchomość z dużym potencjałem oraz możliwościami inwestycyjnymi. Dom można podzielić na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

678 900 zł87 m² 7 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na działce ok.200m2. lokal nr.2 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

899 156 zł120 m² 7 492,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w kameralnej inwestycji z dala od ruchliwej ulicy! Dzięki przemyślanemu rozkładowi, jaki zapewnia inwestycja na Zapolskiej, możecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 250 000 zł330 m² 15 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

5 250 000 zł | sprzedaż | 330 m2 | dom wolnostojący | konstancin-jeziorna Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom w stanie deweloperskim o pow. 330,09 m2 z działką o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

750 000 zł126 m² 5 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami w miejscowości Kolonia Prawiedniki o powierzchni ok. 125,7 mkw. nr budynku 1 Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferujemy państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 900 000 zł330 m² 17 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu ofertę domu na sprzedaż na kameralnym osiedlu składającym się z zaledwie 4 domów. Zielona i cicha okolica, piękne stare drzewa. W najbliższej okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

999 000 zł116 m² 8 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nowy Dom ok. 116 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok.116 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł260 m² 5 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na zielonych Stabłowicach. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Kiączyn,wielkopolskie

749 000 zł222 m² 3 379,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

0% prowizji/ Dom 221,6 m2 wolnostojący/działka 1181 m2/7 pokoi/6 sypialń/kiączyn Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronny dom 7 pokojowy na dużej działce znajdującej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jurowce,podlaskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Polecam wygodny dom w spokojnym miejscu z doskonałym dojazdem w tym też komunikacją miejską (przystanek mpk ok. 200m). Jurowce to mała miejscowość na granicy Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Krępice,dolnośląskie

650 000 zł98 m² 6 610,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Specjalna oferta bezpośrednio od dewelopera - bez pośredników. Inwestycja Krępice Leśne Zacisze. Dom w zabudowie szeregowej - w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

1 190 000 zł115 m² 10 347,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam dom wolno stojący z garażem o powierzchni 115 m2, położony w miejscowości Krzyków, gmina Czernica. Działka o powierzchni 500m2. Budynek został wybudowany w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Czeczewo,pomorskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Ta ekskluzywna połowa bliźniaka to kwintesencja luksusu i doskonałości architektonicznej. Zlokalizowana na działce nr 138/33, oferuje najwyższy standard mieszkalny w prestiżowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

899 999 zł70 m² 12 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowy, nowoczesny dom w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Chojno

Chojno,kujawsko-pomorskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Przedmiotem oferty jest dom z budynkami gospodarczymi i własnym lasem usytuowany w miejscowości Chojno. Dom 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 100 m2, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Michałki

Michałowice,małopolskie

1 294 000 zł200 m² 6 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dzień dobry Sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 170 mkw, na działce o powierzchni 632 mkw (6,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

567 000 zł91 m² 6 261,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosławy

Somonino,pomorskie

699 000 zł227 m² 3 083,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom wolnostojący w Somoninie. Dostępny od zaraz. Atuty: * Dom częściowo wykończony, * Przestronny i słoneczny, * Spokojna okolica wśród przyrody * Zaledwie 35km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

649 000 zł128 m² 5 070,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz przestronnego, nowoczesnego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Granatowa

Gdynia,pomorskie

1 349 000 zł187 m² 7 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Oferta wyłącznie W mio casa! Dom w Gdyni Oksywiu z dużymi możliwościami adaptacyjnymi, w nim dwa niezależnie mieszkania każde po 93m2 z niezależnymi wejściami, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

1 029 000 zł147 m² 7 021,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Posiadamy w swojej ofercie bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, którą niewątpliwie jest dzielnica Sławin. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 022,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowy 5-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Warzno,pomorskie

2 750 000 zł320 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 320 m2 z widokiem na jezioro Tuchomskie i gwarancją niezakłóconej panoramy. Nieruchomość jest położona zaledwie 150 metrów od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mroszczaka

Nowy Targ,małopolskie

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu. Zlokalizowanego na osiedlu spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 779 000 zł164 m² 10 879,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szanowni Państwo! Mam zaszczyt przedstawić Państwu świetnie rozplanowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z 5-ciu pokoi, oddzielnej łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

860 000 zł151 m² 5 685,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez podatku pcc! Dostępna prawa połówka. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w trakcie budowy z dużym ogrodem w spokojnej okolicy Brzeziny. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 499 000 zł267 m² 9 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na Osiedlu Koszyckim w Tarnowie o powierzchni 267 m2 położony na 15-arowej działce wraz z garażem o powierzchni 56 m2. ogrzewanie gazowe ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom nad morzem w cenie apartamentu jastrzębia góra od plaży jedyne 800 metrów wprowadź się już dziś! Zespół trzech domów sześć połówek bliźniaka Dwa poziomy każdy Wydzielona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 070 000 zł136 m² 7 894,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Tyńcu Małym+duży ogród/bielany/ślęza! Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Możliwość wykończenia pod klucz w cenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł181 m² 12 430,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Tylko U nas nietuzinkowy dom W zielonce dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w Zielonce o powierzchni całkowitej 160m, a użytkowej 130m. Nieruchomość.