dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł336 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Rozkład Parter - salon z jadalnią, kuchnia, schowek, pod schodami, toaleta, garderoba. I piętro - pralnia, łazienka, trzy sypialnie, w tym dwie oddzielne oraz sypialnia główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 250 001 zł277 m² 8 122,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Polecam I serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 Dom w Smolcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł75 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem mieszkanie z trzema pokojami sypialnianymi oraz dużym salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie świeżo wykończone, do zamieszkania, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karwety

Miszewko,pomorskie

789 000 zł145 m² 5 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W miszewku Z dobrym dojazdem do trójmiasta dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2018 r o powierzchni użytkowej 125,10 m2 zaś całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pszczyńska

Mikołów,śląskie

420 000 zł244 m² 1 722,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Burmistrz mikołowa ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, położonej w Mikołowie przy ul. Pszczyńskiej 13, składającej się z dział ki nr 2777/18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rataja

Rząśnik,mazowieckie

492 666 zł172 m² 2 864,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Rataja 24a gm. Rząśnik, 07-205 Rząśnik Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 520.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Kęty,małopolskie

679 000 zł174 m² 3 902,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Duży przestronny 5-pokojowy dom w Kętach budynek Dom o powierzchni całkowitej - 174 m 2 parter - salon z wyjściem bezpośrednio do drugiego pokoju zlokalizowanego tuż obok - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

1 240 000 zł203 m² 6 107,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu dom wolnostojący z garażem położony na dużej działce w Kębłowie, gm. Luzino! blisko trasy S6! Zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tulce,wielkopolskie

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Kontakt: tel. Uwaga! Ciekawa oferta sprzedaży. Budynek w stanie deweloperskim mieści lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia cichej działalności gospodarczej. W budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

2 390 000 zł170 m² 14 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Video z prezentacji znajdziesz poniżej! Zobacz bo warto! Dom wolnostojący o powierzchni 170m2 + budynek 30m2 Styl rustykalny charakteryzuje się ciepłą i przytulną atmosferą. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Międzylesie,dolnośląskie

209 000 zł483 m² 432,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem byłej szwalni. Składa się on z parteru i dwóch pięter i piwnicy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Kiełczów,dolnośląskie

975 000 zł101 m² 9 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 100,68 m2 w zabudowie szeregowej zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w Kiełczowie. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 049 000 zł107 m² 9 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Parterowy dom na kształtnej, prostokątnej działce o powierzchni 1247 m2. Nieruchomość położona w otulinie rezerwatu. Spokojna, leśna okolica. Wokół tereny spacerowe. Logiczny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prusice

Prusice,dolnośląskie

1 099 990 zł261 m² 4 214,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny i piękny dom położony 6 km od Obornik Śl oraz oddalony od Wrocławia około 30km. Dom wolnostojący o powierzchni 340m2 położony na działce 1700m2. Cudowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na górnym Sobiecinie ul. Hercena. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczółtowice

Paczółtowice,małopolskie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nietypowej nieruchomości składającej się z działki o powierzchni 700m2 oraz posadowionego na niej budynku mieszkalnego, wybudowanego w latach 60' oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzegnowo

Rzegnowo,wielkopolskie

409 000 zł90 m² 4 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość, którą stanowią: budynek mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze przeznaczone do rozbiórki; budynki posadowione na działce o pow. 0,4900 ha w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.135 m2 usytuowany na działce 900m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Antonowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

899 000 zł120 m² 7 519,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zastanawiasz się nad kupnem domu ? Zapraszam do przeczytania ogłoszenia. Biuro 3a Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwa ostatnie segmenty domów w zabudowie szeregowej Osiedla Zaciszne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Brak prowizji I pełnę wsparcie przy przeprowadzaniu transakcji. Pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego. *Ми говоримо українською *мы говорим на русском.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśnych Skrzatów

Dopiewiec,wielkopolskie

1 025 000 zł110 m² 9 331,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krasne,podkarpackie

1 049 000 zł116 m² 9 043,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku o powierzchni 115,79 m2 znajdujący się w miejscowości Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorowo Żuławskie

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

599 000 zł204 m² 2 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz wolnostojącego domu w cichej i spokojnej okolicy? Chcesz zaaranżować sam wnętrze i stworzyć miejsce, gdzie zamieszkasz razem z rodziną?ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne apartamenty w zabudowie bliźniaczej - dwupoziomowe, usytuowane na widokowej działce w Starych Tarnowicach, przy Parku Repeckim. Kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedania komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 000 zł424 m² 11 792,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:172 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kamienica w centrum miasta. Parter-82 m2 /pomieszczenie handlowe, socjalne, wc, biurowe/ Piwnica-magazyn, pomieszczenie socjalne, kuchnia, wc. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

827 000 zł128 m² 6 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu lewą połówkę bliźniaka w Kiełpinie - wykończona w bardzo wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 089 900 zł130 m² 8 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. lokal 2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130m, posadowiony na pięknej, działce ok. 440m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Panoramiczna

Sandomierz,świętokrzyskie

519 000 zł77 m² 6 715,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 77,28 m2 zlokalizowany w spokojnej okolicy Sandomierza, przy ulicy Panoramicznej. Dom wykonany według projektu firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł88 m² 11 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Białystok,podlaskie

1 490 000 zł247 m² 6 032,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:503 m²

Masz tu wszystko, wszędzie blisko! Prezentuję Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 247m2, a 193m2 mieszkalnej. Usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzędzice,zachodniopomorskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym! Projekt domu Viking 4 po niewielkiej modyfikacji zwiększona została: powierzchnia garażu o 10m2 oraz podniesiona ścianka kolankowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

*Marzenie o idealnym domu staje się rzeczywistością!* Sprzedajemy nowoczesny, premium dom w stanie deweloperskim, który zachwyca nie tylko swoją architekturą, ale również niezrównanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czyżowice

Czyżowice,śląskie

270 000 zł106 m² 2 559,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom Z ogrodem W pięknej lokalizacji *** rezerwacja *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Czyżowicach, powiat Wodzisławski. Nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rodaki

Rodaki,małopolskie

549 000 zł146 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w miejscowości Rodaki gmina Klucze. Dom o powierzchni około 180m2 składający się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajdziemy: - jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

4 800 zł185 m² 25,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

DO wynajęcia dom W centrum tarnowskich gór! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185 m2 (125 m2 + 60 m2 poddasze), usytuowany na działce około 166 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białka

Białka,małopolskie

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy na wynajem dom o powierzchni ok. 130 m2. Lokalizacja Miejscowość Białka znajduje się w powiecie Suskim. Dom położony jest tylko godzinę drogi od centrum Krakowa. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Zapraszam do zakupu nieruchomości w przedsprzedaży III etapu! domy W zabudowie bliźniaczej O powierzchni 83 m2 - w opcji 3 sypialni na 1 piętrze i salonu z kuchnią na.