dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajmu dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż za Psim Polem (kiełczów-Wilczyce). Komunikacja miejska. Budynek ma 2 kondygnacje. Na parterze jest salon z wyjściem na taras, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Michałowskie

Budy Michałowskie,mazowieckie

1 149 900 zł93 m² 12 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy piękny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 93 m2 w stylu stodoły Dom zbudowany na przepięknej działce o pow.1000m2 w sąsiedztwie lasów. Z każdego okna widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jasna

Nowy Sącz,małopolskie

720 000 zł125 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiamy Państwu nowoczesne domy na sprzedaż w stanie deweloperskim. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Jasnej w Nowym Sączu Budynki powstały w kameralnej inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,72m2, garaż na dwa samochody zabudowany, ogródek skrajny 400m2, cicha spokojna okolica, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

670 000 zł83 m² 8 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Polecamy na sprzedaż jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Kostrzynie pod Poznaniem. Przedmiotem sprzedaży jest lewy lub prawy segment oddawany w stanie deweloperskim. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prace Małe

Prace Małe,mazowieckie

890 000 zł112 m² 7 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu Kameralne Osiedle Domów jednorodzinnych k. Tarczyna. 5-pokojowe domy o powierzchni mieszkalnej 112 m2 + 33 m2 poddasza z własną działką 1000 m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

2 800 000 zł270 m² 10 370,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działający budynek z nie zależnymi apartamentami do wynajmu. Budynek znajdujący się w ścisłym centrum Wisły - lokalizacja gwarantująca rezerwacje przez cały rok. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

E1 Dom w cenie mieszkania w Mogilanach - 90m2 za 799 tys. , ogródek 28m2. Nie płacisz pcc 2%! nie płacisz prowizji za pośrednictwo! 2 poziomowy segment z ogródkiem/ tarasem. Promocja! 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mnich,śląskie

2 200 zł79 m² 27,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na wynajem wolnostojący budynek mieszkalny położony w Mnichu, 1,5 km od centrum Chybia. Do swojej wyłącznej dyspozycji najemcy będą mieli również urządzoną i zagospodarowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 629 000 zł172 m² 9 486,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta na wyłączność - Klucze w burze oferta sprzedaży komfortowego domu W zabudowie bliźniaczej położonego W doskonałej lokalizacji. Początek dzielnicy szczecin - bezrzecze (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Występ

Występ,kujawsko-pomorskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wygodny, przestronny, słoneczny dom dla Twojej rodziny! Zamieszkaj w oazie ciszy i spokoju - wolnostojący, całkowicie ogrodzony, w całości podpiwniczony dom jednorodzinn y położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 095 000 zł134 m² 8 171,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

0% prowizji I 0% pcc Oferta to wolnostojący dom w malowniczej części podkrakowskich Wołowic, wykończony w wysokim standardzie deweloperskim z dbałością o wszelkie szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórna

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

890 000 zł220 m² 4 052,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:65 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Starego Miasta - Lidzbark - powiat działdowski. Budynek o powierzchni użytkowej 173,65 m2 składa się z : - lokalu usługowego, na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zimowa

Rusiec,mazowieckie

1 650 000 zł206 m² 8 009,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo zadbany dom wolnostojący posadowiony na działce 1000 m2 w niezwykle zielonej części okolic Warszawy - Rusiec. Nowoczesny wolnostojący dom w z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom w Sosnowcu (dzielnicy sielec) o wyjątkowym potencjale, który świetnie sprawdzi się zarówno jako wygodne miejsce do życia, jak i lokal na działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łódź,łódzkie

1 299 000 zł93 m² 13 967,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:682 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej na ul. Brzezińskiej Możliwe odkrycie jego piękna w sobotę 07.12 na Dniu Otwartym. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 689 000 zł250 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

- oferta na wyłączność - oferta sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego Z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowa W dołujach (ok. 14km od centrum Szczecina i ok. 4km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł147 m² 7 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ratowice,dolnośląskie

685 000 zł125 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłączna oferta - pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Inwestycja Rodzinna Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 785 000 zł191 m² 9 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Przestronny dom z zadbaną działką. Przedstawiamy do sprzedaży piękny wolnostojący Dom o powierzchni 190 m2, posadowiony na przestronnej działce ok.1500 m2, zlokalizowany w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milicz

Milicz,dolnośląskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:959 m²

Piękny dom w malowniczej Dolinie Baryczy! Cicha i spokojna okolica! W sąsiedztwie pola oraz nowe domy jednorodzinne! Wymarzony dla fanów przyrody i miłośników slowlife! *** panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Borowe

Zalesie Borowe,mazowieckie

4 490 000 zł393 m² 11 419,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:18 700 m²

Sprzedam dom wolnostojący 232 m2 z garażem 180 m2 na 8 stanowisk na działce 1,89 ha w Zalesiu Borowym koło Serocka. Cena - 4 490 000,00 zł - cztery miliony czterysta dziewięćdziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionna

Kamionna,mazowieckie

400 000 zł112 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu nieduży dom w malowniczej okolicy, na skraju lasu, gdzie chodziłem na grzyby. W pobliżu jest jedna z najczyściejszych rzek w Polsce, jaką jest Liwiec. Można tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni ponad 210 m na osiedlu Zalesie w Rzeszowie idealna oferta dla tych, którzy szukają przestrzeni i komfortu w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Będzin,śląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z 1960 roku, to klasyczna, piętrowa konstrukcja wzniesiona w technologiitradycyjnej, z solidnych, murowanych ścian. Budynek posiada przestronne podpiwniczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrawki

Dobra,zachodniopomorskie

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Rynek pierwotny. Kupujący zwolniony z opłaty pcc 2% do Urzędu Skarbowego. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby omówić szczegóły. Wyłączne biuro sprzedaży. Nowe Bliźniaki na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Grodków

Stary Grodków,opolskie

350 000 zł125 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 86,2m2 położony w miejscowości Stary Grodków, 4 km od Grodkowa w woj. opolskim. Dom położony na działce 7 arów. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostrowina,dolnośląskie

829 000 zł130 m² 6 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom parterowy w malowniczej miejscowości Ostrowina, gm. Oleśnica! Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny? Mamy idealną ofertę! - Powierzchnia domu: 130 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalinowice

Kalinowice,opolskie

309 000 zł140 m² 2 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Szukasz może domu pośród drzew? Marzysz o werandzie z widokiem na las? Z przestronną działką do zagospodarowania? W naszej ofercie posiadamy parterowy dom z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Mikołaja Reja 18 w Żukowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom o powierzchni 233,95 m w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

669 000 zł100 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż parterowy dom w Ropczycach przy ul. Kolonia - nieruchomość, którą warto zobaczyć! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom jednorodzinny na sprzedaż w Ropczycach. Opis domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radlin

Radlin,śląskie

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Rezerwacja Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1932 m2 zabudowaną domem z lat 40-tych. Dom w całości podpiwniczony, na dachu papa termozgrzewalna, okna pcv. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybna

Rybna,małopolskie

799 000 zł210 m² 3 802,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

English below Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122m2, położony niedaleko Krakowa, w miejscowości Rybna, gmina Czernichów, powiat krakowski. Rybna jest oddalona 18 km od Salwatora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ustroń,śląskie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Dom Wysoki Standard, z całorocznym basenem. Na wzgórzu z panoramicznym widokiem! Oferujemy Państwu dom w przepięknej okolicy uzdrowiska Ustroń, na wzgórzu Małej Czantorii, na Poniwcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kurpińskiego

Radom,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Działka z domkiem na osiedlu Pruszaków. Budynek przeszedł remont w 2016r obejmujący wymianę dachu, okien, parapetów, elewacji oraz rynien. Działka jest ogrodzona z dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stokrotki

Otrębusy,mazowieckie

1 420 000 zł120 m² 11 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bezpośrednio przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2, usytuowany na działce o powierzchni 300m2 w Otrębusach, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

909 000 zł130 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Złóż ofertę , porozmawiamy o cenie :) Nie musisz martwić się o ekipę, nadzorować prac budowlanych, ten dom jest już wykończony w standardzie premium i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pozowice

Pozowice,małopolskie

1 200 000 zł136 m² 8 791,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia dom jednorodzinny w odległości 11 km od Krakowa, w zielonej nadwiślańskiej okolicy, gmina Skawina - miejscowość Pozowice dom i ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Zielona Góra,lubuskie

1 500 000 zł289 m² 5 183,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu, z przeznaczeniem mieszkalno-biurowym) o powierzchni użytkowej 198,60 m2 mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł126 m² 10 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Łomianki dąbrowa. Ostatni segment. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Łomiankach Dąbrowie. Prestiżowa okolica z pięknymi rezydencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 890 000 zł262 m² 7 213,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż piękny dom wolnostojący w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 262m2. W skład nieruchomości wchodzi: parter: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij