dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Graniczna Wieś

Graniczna Wieś,pomorskie

2 850 000 zł430 m² 6 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą tego urokliwego domu położonego w malowniczej miejscowości Graniczna Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

979 000 zł146 m² 6 698,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Stan deweloperski - ostatni gotowy dom z odbiorami! Bez prowizji dla pośrednika! Lokalizacja: święta Katarzyna - 30 min do Centrum Wrocławia Cicha i spokojna okolica z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł230 m² 9 129,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Eurovilla prezentuje kameralny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż na Sadybie. 5 sypialni, 4 łazienki i salon o wysokości ponad 3 m, dom do własnej aranżacji! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 480 000 zł180 m² 8 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Gotowy do Zamieszkania Dom wolnostojący, parterowy w Pięknej Okolicy. Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 180 m2, usytuowany na dużej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 570 000 zł417 m² 3 761,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę o powierzchni 417,37m2 3 kondygnacje-6 mieszkań-łącznie 16 pokoi-w tym 2 mieszkania dwupoziomowe. Wszystkie lokale są w tej chwili wynajmowane. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

629 900 zł100 m² 6 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom w Zawierciu, w dzielnicy Zuzanka, o powierzchni użytkowej 100 m , który spełni oczekiwania osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Dybów

Stary Dybów,mazowieckie

949 000 zł140 m² 6 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do zakupu nieruchomość zabudowaną położoną w miejscowości Stary dybów/radzymin (20 kilometrów od Warszawy), cicha spokojna okolica wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Darasza

Kraków,małopolskie

2 150 000 zł264 m² 8 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Do sprzedania wyjątkowy dom wolnostojący, który 2 lata temu został gruntownie wyremontowany. Do nieruchomości można dokupić przylegającą działkę o pow 8.6ar na której znajduje się hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

3 500 000 zł420 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:616 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Całą kamienicę w centrum miasta przy ulicy Zagórskiej o imponujących metrażu 420 m2. Dom Z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rasząg

Rasząg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł114 m² 5 254,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Kancelaria Nieruchomości Olsztyn prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej wraz z działka numer 19 w miejscowości Rasząg koło Biskupca. Jedna cześć domu przeszła remont, natomiast druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

W ofercie sprzedaży nietuzinkowy dom wolnostojący w Grodzisku Maz. przy cichej asfaltowej ulicy. Budynek z 2000 r. o powierzchni 190 m2 posadowiony jest na działce 944 m2. Rozkład - parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

980 000 zł89 m² 10 963,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż: dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia (89,39 m na działce 350 m ) Jeśli szukasz domu, który jest nie tylko piękny, ale też wygodny, funkcjonalny, słoneczny i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł126 m² 5 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 126 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczekociny

Szczekociny,śląskie

699 999 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania dużego domu w miejscowości Szczekociny. Powieżchnia 300m2 - idealny dla dużej rodziny lub pod działalność gospodarczą. Usytułowany w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 070 001 zł136 m² 7 893,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Tyńcu Małym+duży ogród/bielany/ślęza Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Możliwość wykończenia pod klucz w cenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,małopolskie

830 000 zł197 m² 4 215,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Smart Property prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 145,45 mkw. Budynek powstał według projektu Archon (dom w Klematisach 29), usytuowany na działce 5,86 ar. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

890 000 zł138 m² 6 463,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Wyjątkowy dom usytuowany w miejscowości Słońsko, ok. 8 km od Inowrocławia. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje piękny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kampinoska

Brwinów,mazowieckie

879 000 zł240 m² 3 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 99m. Budynek został wzniesiony w latach 70-tych na działce o powierzchni 700m. Jest w całości podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Macierzysz

Macierzysz,mazowieckie

1 690 000 zł188 m² 8 966,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 123,85 m2 (pow. całkowitej 188,48 m2), z tarasem 12,5 m2 i ogrodem ok. 380 m2, w budynku mieszkalnym, dwulokalowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 900 000 zł246 m² 7 707,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z oferta domu na Warszawskim Wawrze - Aleksandrów. Dom jest w stanie developerskim przy czym sukcesywnie właściciel wykańcza go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

699 900 zł180 m² 3 888 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni około 180 m, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Jaktorów. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł275 m² 10 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Chcesz mieszkać w ciszy i spokoju w prestiżowej dzielnicy Warszawy - ten piękny dom jest dla Ciebie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołobrzeska

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł206 m² 14 563,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom na sprzedaż położony na warszawskiej Sadybie. Jego powierzchnia wynosi 206m2. Niewątpliwym jego atutem jest południowo-zachodni salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 500 zł132 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - Feel free to contact me for assistance in English. Przestronny 5-pokojowy dom szeregowy z ogrodem, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa

Górsk,kujawsko-pomorskie

899 000 zł246 m² 3 658,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny dom usytuowany na działce o powierzchni 1076 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu gdzie dojazd do Torunia zajmuje zaledwie 12 min! To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 099 000 zł175 m² 6 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł180 m² 11 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Sprzedaż | Konstancin - Jeziorna | dom 182m2 | działka 1341m2 | 1 990 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy Konstancina-Jeziorny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepołomska

Wieliczka,małopolskie

998 000 zł167 m² 5 968,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mamy Przyjemność zaoferować Państwu energooszczędny dom w zabudowie szeregowej położony w Wieliczce przy ul. Niepołomskiej, skrajny segment z garażem oraz ogródkiem. Rok budowy 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy środkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepła! Z tarasu bezpośrednie wyjście do lasu. Gwarantowana prywatność i spokój. Nowa inwestycja 2 domów wolnostojących w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazany

Łazany,małopolskie

2 049 999 zł265 m² 8 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 450 m²

Biuro nieruchomości Emmerson prezentuje do sprzedaży wolnostojący dom, wzniesiony metodą tradycyjną, wybudowany z cegły oddany do użytku w 1960 roku. Nieruchomość położona na dużej 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suwałki,podlaskie

298 000 zł80 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:602 m²

Kup nieruchomość W centrum miasta! Ofertę sprzedaży stanowi unikalna działka zabudowana drewnianym domem, położona przy ul. Wesołej w Suwałkach. Przeznaczenie w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karakule

Karakule,podlaskie

829 000 zł188 m² 4 409,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137,3 m , usytuowanego w malowniczej miejscowości Karakule, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 450 000 zł312 m² 7 852,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:594 m²

Bardzo ciekawa propozycja! Oferta może być rozpatrywana wielowiariantowo, jako: dom dla dużej rodziny - wielopokoleniowy ( zawiera 3 mieszkania ) dom w modelu biznesowym pod wynajem dom w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

669 000 zł100 m² 6 688,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

S p R Z E D A Ż > gotowy dom do urządzenia > atrakcyjna lokalizacja > piękna działka > nowoczesny design - Unikalny i bardzo przestronny dom - Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

949 000 zł122 m² 7 756,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom o wysokim standardzie. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom o pow. użytkowej 122,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

800 000 zł132 m² 6 045,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, w Kiełczowie, gmina Długołęka. Trzy sypialnie I ogródek I dostęp do infrastruktury I malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, których jest niewiele na rynku! :) Dom premium w Wagowie znajdujący się blisko drogi S5 z widokiem na las.