dowolna

Domy

46 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Poznań,wielkopolskie

1 980 000 zł183 m² 10 819,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Dzień dobry, tutaj , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cmentarna

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł186 m² 13 924,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta sprzedaży domu (skrajnego segmentu) położonego w Warszawie, w dzielnicy Targówek, w okolicy ulic Świętego Wincentego i ulicy Cmentarnej. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Głosków

Głosków,mazowieckie

1 150 000 zł122 m² 9 412,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej, mieszczącego się na kameralnym osiedlu w Głoskowie koło Piaseczna! Nieruchomość można nabyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

2 300 000 zł173 m² 13 294,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom, położony w atrakcyjniej części Dziwiszowa z niepowtarzalnym widokiem na góry. Spokojna i zielona okolica, doskonale nadająca się do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tuwima

Myślibórz,zachodniopomorskie

749 900 zł160 m² 4 686,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Rezerwacja! Nowa niższa cena 749 900 zł uwaga: możliwość zamiany na mieszkanie (z dopłatą) lub nieruchomość gruntową Z bezpośrednim dostępem do jeziora. Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

880 000 zł129 m² 6 821,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Bojków. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu położonego na dużej działce o powierzchni 2900 m2 w kształcie trapezu prostokątnego. Nieruchomość położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piaseczno,mazowieckie

848 736 zł78 m² 10 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Bez pcc I prowizji gotowy do odbioru Sprzedam 3-pokojowy dom o powierzchni całkowitej 77,83 m2 w zabudowie dwulokalowej na działce 517,2 m2 na południe od Warszawy pod Piasecznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwaczała

Kwaczała,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 871,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Dom Kwaczała. Przedmiotem sprzedaży jest dom parterowy wraz z użytkowym poddaszem położony w Kwaczale , gminna Alwernia. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Wronki,wielkopolskie

536 000 zł160 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

160 m Twojej przyszłości! Przestronny dom we Wronkach z potencjałem na wymarzoną aranżację. Blisko natury, idealny dla rodziny lub inwestora. Zainwestuj, wyremontuj i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Świętoszyn

Świętoszyn,dolnośląskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszam do zapoznania się ze stylowym budynkiem z części folwarku, w miejscowości Świętoszyn- wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie milickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł102 m² 7 329,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc Osiedle Zielone Wzgórze - zielona dzielnica domów jednorodzinnych. 4 dwukondygnacyjne budynki mieszkalne jednorodzinne W zabudowie szeregowej O pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 489 000 zł245 m² 10 159,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w cichej i spokojnej okolicy Świnoujścia na działce 2354 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie przystani wodnej Łunowo/ok 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Biskupice,śląskie

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Jeżeli szukasz parterowego, wolnostojącego domu, wykonanego z najwyższej jakości materiałów w cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem, to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł323 m² 7 739,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący, w przyjemnej części Ursynowa. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 323 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipowa

Lipowa,śląskie

3 100 000 zł338 m² 9 171,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze prezentujemy przepięknie polożony dom położony W malowniczej lipowej. Kaskadowe zaaranżowanie działki oraz taras z panoramicznym widokiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Białka Tatrzańska,małopolskie

2 290 000 zł267 m² 8 576,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:766 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż pensjonat o powierzchni użytkowej 223 m2 oraz całkowitej 267m2 znajdujący się w urokliwej turystycznej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Osiny,mazowieckie

1 025 430 zł146 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:689 m²

Przedstawiamy Państwu dom 146,49 m2 z przepiękną działką zagospodarowaną pod ogród z tarasem o powierzchni 689 m2. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudzica,wielkopolskie

1 090 000 zł285 m² 3 829,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Rudzicy, gmina Kramsk. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, garażem i kotłownią w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł138 m² 9 037,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nie masz czasu zapoznać się z ofertą? zadzwoń plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za dom Jestem dostępny pod numerem telefonu: - zalety Inwestycji: charakterystyka Domów: -Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Armii Krajowej

Sulejówek,mazowieckie

849 000 zł102 m² 8 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Inwestycja : Sulejówek, ul. Armii Krajowej - super lokalizacja! Zaledwie kilka minut od granic Warszawy. Wolny Segment narożny budynek 2 lok.2 oraz budynek 4 lok.1 każdy jest trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 499 900 zł162 m² 21 604,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław śródmiescie, park biskupiński okokica, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 sedecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słoneczna

Kleszczewo,wielkopolskie

610 000 zł101 m² 6 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 101,26m2, oferowany w ramach kolejnego, VI etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Kleszczewo/koło Poznania. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdy

Majdy,warmińsko-mazurskie

1 580 000 zł271 m² 5 830,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

BB Nieruchomości oferuje duży dom parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 271 m2 użytkowej 212 m2 położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipowa

Lipowa,opolskie

645 000 zł250 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o łącznej powierzchni użytkowej 200 m , usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni 3300 m . Wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Patryki

Patryki,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

BB Nieruchomości oferuje na sprzedaż ładny i funkcjonalny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 250 m2 , użytkowej 154 m2 położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łagów

Łagów,lubuskie

1 335 520 zł98 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa inwestycja w standardzie premium przy jeziorze w Łagowie. Atrakcyjna cena w przedsprzedaży! Rynek pierwotny / Zwolnienie z podatku Vat 23% / 0% prowizji od Kupującego Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielbark

Wielbark,warmińsko-mazurskie

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 851 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 220 m2 użytkowej 170 m2 położony o ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia ładny, świeżo wykończony bliźniak na Mierzynie. Budynek usytuowany na wzniesieniu z działką około 300 m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi. Parter stanowi duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

850 000 zł118 m² 7 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Więcej informacji: jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Petrykiewicza

Lublin,lubelskie

1 249 000 zł183 m² 6 828,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż duży dom o trzech kondygnacjach położony w Lublinie przy ulicy Petrykiewicza 9. Nieruchomość to gotowy do sprzedaży miejsc noclegowych obiekt, który w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

1 295 000 zł160 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Borównie w bardzo dobrej lokalizacji.Tereny spacerowe, wypoczynkowe, jezioro w bardzo bliskiej odległości co sprawia że czujemy się cały rok jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

579 000 zł180 m² 3 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 180 m2, posadowionego na działce o pow. 685 m2. Na parterze domu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cyprysowa

Kiełpino,pomorskie

4 000 zł125 m² 31,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Stylowy dom z 2 garażami i pomieszczeniem gospodarczym. Na wynajem oferujemy stylowy, wolnostojący dom z dwoma garażami i pomieszczeniem gospodarczym, idealny do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

4 990 000 zł400 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 400m2 || zadbany ogród || 5 sypialni || 4 łazienki || Taras || Wysoki standard wykończenia || Wspaniale położony dom wolnostojący na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Konstancja, tuż przy American.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wywła

Wywła,świętokrzyskie

1 099 000 zł190 m² 5 782,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na dużej 31 arowej działce w miejscowości Wywła na pograniczu województwa świętokrzyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kup

Kup,opolskie

420 000 zł78 m² 5 401,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:864 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu z możliwością adaptacji poddasza, położonego w spokojnej miejscowości nieopodal Opola. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołów

Wołów,dolnośląskie

1 380 000 zł230 m² 6 002,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom w mieście stojącym murem Perfekcyjny dojazd do Wrocławia / Dom na uboczu Dom energooszczędny / Technologiczna perła Spokój i cisza / Południowo-Zachodnie stoki Wzgórz Trzebnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraszewskiego

Pelplin,pomorskie

759 999 zł184 m² 4 139,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kociewskie nieruchomości prezentują: dom bliźniak, zlokalizowany w Pelplinie. Powierzchnia domu 183 m2 + poddasze. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, murowany, całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Mędłów,dolnośląskie

1 499 000 zł285 m² 5 259,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Zapraszam do składania ofert dotyczących pięknego i przestronnego domu w Mędłowie (gm. Żórawina). Dom ma powierzchnię 285 m2 i posadowiony jest na działce 981 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieprz,śląskie

990 000 zł460 m² 2 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wieprz k/żywca Dom i firma w jednym pow. 460 m2 Działka 2 500 m2 Garaż Poddasze użytkowe Świetna komunikacja Cena 990 000 zł Dom z wzniesiony w 2000 roku z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 149 999 zł137 m² 8 394,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży urokliwy i niepowtarzalny dom wolnostojący, wybudowany w 2020 r, położony w sercu Karkonoszy. Dom znajduje się w otulinie drzew, tuż przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij