dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 950 000 zł240 m² 8 126,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący w spokojnej okolicy Mikołowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 330 036 zł150 m² 8 838,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej | kameralne osiedle | bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | wawer falenica osiedle: ogrody Pelargonii to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

719 000 zł126 m² 5 687,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Zachęcam do zakupu domku w zabudowie bliźniaka w spokojnych Miłoszycach. Nieruchomość z prywatnym garażem będzie gotowa już w na na początku przyszłego roku! bez skosów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

419 000 zł172 m² 2 029,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Zakładam, że skoro szukacie Państwo nieruchomości oddalonej od miasta zależy Wam na domu, w którym złapiecie dystans od codzienności. Wasz dom powinien być oazą spokoju, w której nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 450 000 zł166 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Piękny Przestronny Dom Osiedle Zamknięte. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom - segment o powierzchni ok.166 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o pow. ok. 250m2. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chodkiewicza

Iława,warmińsko-mazurskie

2 767 500 zł361 m² 7 666,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:634 m²

Piękny, praktyczny dom blisko jeziora do wejścia! Dom przy ul. Karola Chodkiewicza w Iławie. Nieruchomość tuż przy malowniczym Jeziorze Jeziorak. To miejsce idealne dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Krajnie Drugim gotowy do zamieszkania, z potencjałem rozwojowym! homelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

999 000 zł257 m² 3 886,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego i zaawansowanego technologicznie domu piętrowego, podpiwniczonego, położonego w spokojnej okolicy miejscowości Łabiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

13 000 zł202 m² 64,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Strzeżone osiedle | portiernia | przestrzenny dom 5 pokojowy Do wynajęcia elegancki dom o pow. ok. 202 m 2 , położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Wycieczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 389 998 zł119 m² 11 670,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Okolice Pl. Grunwaldzkiego / zielona okolica Dom w otoczeniu zieleni i terenów spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sielanki

Sadowa,mazowieckie

1 480 000 zł125 m² 11 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej sadowa/łomianki Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni użytkowej 125 m , zrealizowanego według projektu firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja! Szukasz dla Rodziny ciszy, spokoju, zieleni i możliwości oddychania pełną piersią na co dzień? Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Znalazłeś miejsce, gdzie otoczenie działa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 590 000 zł157 m² 10 127,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Ten nowoczesny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest na os. Dojlidy Górne. Budynek usytuowany jest na spokojnym, zamkniętym osiedlu wśród zabudowy jednorodzinnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Umieszcz

Umieszcz,podkarpackie

158 900 zł72 m² 2 206,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom z dużą działką budowlaną 18a w miejscowości Umieszcz województwo Podkarpackie. Jeżeli szukasz domu do własnej rozbudowy oraz aranżacji blisko Jasła, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komarno

Komarno,dolnośląskie

1 394 820 zł107 m² 13 035,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Prezentujemy ekskluzywny dom na cichym osiedlu w miejscowości Komarno, z pięknym widokiem na góry oraz las. Całe osiedle będzie składało się z 12 kameralnych domków (pozostało już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Paderewskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 485 000 zł552 m² 2 691,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:306 m²

NA sprzedaż Kamienica w Centrum Inowrocławia. Ulica Ignacego Paderewskiego. Lokale wynajęte. Kamienica generuje stały przychód. Powierzchnia użytkowa: 551,74m2: - powierzchnia mieszkalna: 351.53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 900 zł110 m² 6 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom o powierzchni 250 m2 oferowany jest na sprzedaż z całym wyposażeniem oraz pomieszczeniami gospodarczymi o pow. 160 m2. Znajduje się on na końcu "ślepej" uliczki, około 1,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

899 900 zł131 m² 6 862,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu urokliwego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Opola -chmielowicach, co zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

300 000 zł138 m² 2 178,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż uroczy dom na wsi. Dwie kondygnacje dają możliwość zamieszkania przez dwie rodziny. Istnieje też opcja prowadzenia działalności, gdyż do jednego pomieszczenia są osobne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący wybudowany z belitu, pokryty dachówką ceramiczną, wykończony w wysokim standardzie: okna pcv białe, na podłogach panele, drewno, granit. Nieruchomość oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 090 000 zł130 m² 8 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. lokal 2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130m, posadowiony na pięknej, działce ok. 440m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu dostaniesz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mochty-Smok

Mochty-Smok,mazowieckie

649 000 zł137 m² 4 738,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Szukasz spokojnego i przestronnego miejsca w otoczeniu zieleni? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Dom o powierzchni 133 m zlokalizowany w malowniczej miejscowości Mochty- smok to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferujemy do wynajęcia piętro w domu wolnostojącym 5 - pokojowe na obrzeżach Kielc przy ul. Kruszelnickiego. Całkowita powierzchnia do wynajęcia wynosi 110 m2. Mieszkanie nadaje się na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Martiany

Martiany,warmińsko-mazurskie

749 000 zł238 m² 3 140,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Solidny murowany dom całoroczny nad jeziorem. Piękny dom w pięknej okolicy. Jedno z najczystszych jezior w Polsce. Klasa czystości nr.1, świetne miejsce na wypoczynek dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

997 000 zł233 m² 4 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli zdecydujecie się Państwo mieszkać w pięknym i niezwykle ekonomicznym domu i w pięknym miejscu przy niezwykle niskich opłatach eksploatacyjnych - to ta oferta spełnia Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

689 000 zł138 m² 4 992,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej z garażem w bryle budynku o powierzchni 138m. Lokalizacja idealna tereny spacerowe wypoczynkowe, szkoła w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

830 000 zł109 m² 7 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.109 m ,na kształtnej działce o powierzchni ok.750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny, o podwyższonym standardzie wykończenia, położony we wsi Binowo pod Szczecinem, 600 metrów do pola golfowego Binowo Park gc. Bardzo niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinik

Glinik,podkarpackie

639 000 zł165 m² 3 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Gliniku: wykończony i energooszczędny dom jednorodzinny położony z bardzo dobrym dojazdem. Dom z panelami fotowoltaicznymi Duży garaż na posesji Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tytoniowa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom w Marysinie Wawerskim - Idealne Połączenie Spokoju i Bliskości Centrum Warszawy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 170 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

479 900 zł62 m² 7 803 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy, o powierzchni ok. 61 m z ogrodem ok. 50m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojacy. Powierzchnia całkowita domu to 142m2. Powierzchnia działki 2300 m2 pozwoliła na wygospodarowanie parkingu przed domem, osobnego małego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Chomęcice,wielkopolskie

1 249 000 zł211 m² 5 916,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

Kupujacy nie płaci prowizji Szukasz domu w wysokiej jakości wykończenia? Ważne jest dla Ciebie atrakcyjne otoczenie, dobry dojazd i bliskość natury? To miejsce wymarzone na relaks po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł130 m² 6 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Mąkowarsko,kujawsko-pomorskie

415 000 zł136 m² 3 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 766 m²

Rezerwacja! oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż duży dom wolno-stojący piętrowy o powierzchni użytkowej ok.145m2 znajdujący się przy ul.Kościelnej w Mąkowarsku gmina Koronowo.

Szczegóły ogłoszenia