dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Pszów,śląskie

830 000 zł279 m² 2 974,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Marzysz o własnym, gotowym do zamieszkania domu, w sercu Pszowa, z wygodnym dostępem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Skawina,małopolskie

1 800 000 zł288 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w centrum Skawiny. English version below lokalizacja Miejsce: skawina centrum Ulica: sikorskiego W pobliżu: rynek w Skawinie, kolej ska, skawina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zabłudów-Kolonia,podlaskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Urokliwy obiekt z ogromnym potencjałem rozwoju! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego siedliska na sprzedaż, ukrytego w urokliwej miejscowości Zabłudów Kolonia, niespełna 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

649 900 zł156 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 156m2, w tym garaż ok. 18m2, usytuowane na ładnej działce pow. 500 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Uroczy domek rekreacyjny nad miastem do wykończenia wg własnego uznania Budynek znajduje się w wysoko na wzniesieniu w obrębie miasta strzyżów skąd rozciąga się fantastyczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł95 m² 10 186,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej o harmonijnej architekturze Inwestycja zlokalizowana przy ul. Strażackiej, w wyjątkowym miejscu o kameralnym charakterze, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

2 431 000 zł374 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Brief Dom jednorodzinny | Nowa Wola | Gmina Lesznowola | Powierzchnia użytkowa 361 m2 | Działka 1200 m2 | 3 poziomy | przestronny salon połączony z otwartą kuchnią, 5 pokoi, bilard, 3 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcino

Barcino,pomorskie

498 000 zł161 m² 3 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Nieruchomość zabudowana domem oraz wolnostojącym budynkiem usługowym Barcino (ok. 20km od Słupska) Do sprzedaży oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem rozwojowym. Dwa oddzielne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł210 m² 7 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Uwaga. Tylko do końca roku promocyjna cena - 70 tyś zł. Do sprzedaży dom w Międzylesiu położony przy ul. Zwoleńskiej, o powierzchni całkowitej 210m2, na działce 376 m2. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miła

Święta Katarzyna,dolnośląskie

879 000 zł134 m² 6 559,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Ustka,pomorskie

2 970 000 zł296 m² 10 033,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom zlokalizowany w Ustce ul. Brzozowa (strona wschodnia), do morza ok. 1000 m. Nieruchomość zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej z wydzieloną częścią pensjonatowo - mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

619 900 zł131 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż Dom o nowoczesnej konstrukcji z projektu Edrol House 3, wykonany z wysokiej jakości prefabrykatów. Dom znajduje się na przestronnej działce o powierzchni ok. 1200 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śrem

Śrem,wielkopolskie

899 000 zł292 m² 3 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Niepowtarzalna willa nad zalewem W skrócie: niepowtarzalna willa nad zalewem z ogrodem zimowym. Klimatyczne, ciepłe, dające poczucie bezpieczeństwa i ukojenia prawie 300 m2. Widok na zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień

Rąbień,łódzkie

949 261 zł136 m² 6 979,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Solidny i przestronny dom z garażem o ekspozycji zachodniej. Wysokość pomieszczeń to 3,10 m! Leśna okolica i niska zabudowa pozwala zapomnieć o tym jak blisko Łodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Ładny dom. Cicha spokojna okolica, dobre sąsiedztwo. Piekna działka. W pobliżu tereny zielone, las. Budynek parterowy, podpiwniczony, duży strych do ewentualnej adaptacji na mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślachowice

Myślachowice,małopolskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Ładny dom do remontu. Budynek parterowy, podpiwniczony ze strychem. Strych wysoki możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkalne. Garaż w bryle budynku. W domu są 4 pokoje, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dominów

Dominów,lubelskie

950 000 zł149 m² 6 367,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 128,9m2 w Dominowie na działce o pow. ok. 500m2. Garaż jednostanowiskowy 17,7m2 w bryle budynku. Dom składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Zawodne,mazowieckie

890 000 zł214 m² 4 165,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

890 000 zł | sprzedaż | 142,10 m2 użytkowa | połówka bliźniaka | Zawodne | gmina Prażmów 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzechowo

Borzechowo,pomorskie

399 000 zł105 m² 3 782,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować okazję zakupu budynku mieszkalnego będącego w stanie surowym zamkniętym, zaadaptowanego na podstawie projektu domu jednorodzinnego Sabotek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł178 m² 5 337,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Spacerowej. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Zabrze,śląskie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa willa/pół willi w samym sercu Zabrza. W cichej, spokojnej, zielonej dzielnicy. Szukasz idealnego miejsca do życia? Oto oferta, która z pewnością Cię zainteresuje! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Na sprzedaż elegancki 102-metrowy dom w Zgorzale (powiat piaseczyński) - idealny dla osób ceniących komfort, spokój oraz dobrze skomunikowaną lokalizację. Dom Dom w segmencie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł147 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom nr 3 Nowoczesny dom z dala od zgiełku miasta z doskonałą komunikacją z centrum! Opis: oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, którą charakteryzuje harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

910 000 zł140 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy Trzebiatowa. Zaledwie 10 minut jazdy od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numeremklucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 319 900 zł157 m² 8 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pod Lasem

Łuczyce,małopolskie

890 000 zł186 m² 4 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż odebrany dom, z przyłączem wszystkich mediów, zlokalizaowany pod Krakowem, w Łuczycach. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

1 295 000 zł168 m² 7 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas okazyjnie niska cena do dużej negocjacji -dom lub 2 mieszkania z osobnymi wejściami możliwość zakupu na kredyt a także rozłożenie płatności w czasie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Milejewo,warmińsko-mazurskie

1 560 000 zł300 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z udogodnień jakie oferuje miasto? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom wybudowany w 2008 roku położony w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 490 000 zł190 m² 13 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Nowa oferta sprzedaży luksusowego, oryginalnie zaprojektowanego domu wolnostojącego z segmentu Premium. Przeźmierowo przyzwyczaiło się już do budynków marki Villa Fiore, która świetnie się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rynkowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dochodowa nieruchomość na sprzedaż Przeźmierowo, ul. Rynkowa, 900 m 1 590 000 pln Na sprzedaż doskonale prosperująca nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej lokalizacji Przeźmierowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 399 000 zł132 m² 10 638,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Ofertą sprzedaży jest nowy dom wolnostojący z 2021 r o pow 131,5 mkw, posadowiony na działce o pow 428 m, w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Częstochowy- parkitka. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bema

Oleśnica,dolnośląskie

719 500 zł220 m² 3 270,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Wyjątkowy, sielankowy dom wolnostojący o pow. 220m2 zlokalizowany bezpośrednio w Oleśnicy! Nietuzinkowa nieruchomość z wieloma możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łochowska

Pogorzelec,mazowieckie

990 000 zł194 m² 5 111,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Dom całoroczny > powierzchnia działki 1 617 m2, domu po podłodze 193,67 m2 > duży zadaszony taras 36 m2 > wysoki standard wykończenia > światłowód > główna sypialnia z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławkowice

Sławkowice,małopolskie

690 000 zł213 m² 3 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować dwulokalowy budynek mieszkalny na sprzedaż o powierzchni użytkowej 157,64 m, powierzchnia całkowita 212,56 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

1 186 000 zł108 m² 10 957,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przedstawiam wyjątkowy segment zlokalizowany w kameralnej części Ząbek (0% prowizji, bez podatku pcc w stanie deweloperskim). Całe dom ma powierzchnię 108 m , posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojciecha

Jaworzno,śląskie

343 000 zł170 m² 2 017,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Dom do generalnego remontu O powierzchni ok. 180m 2 - jaworzno - centrum ul. Św. Wojciecha 39 rezerwacja Do sprzedania dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej ok. 180m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczemki

Karczemki,pomorskie

1 600 000 zł144 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu w środku lasu nad Jeziorem Tuchomskim? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -widok na staw, -dobrze skomunikowane, -obszerne tereny zielone wokół oraz las, -odświeżony. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 179 000 zł138 m² 8 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Dobrej. Ten elegancki dom z garażem oferuje wysoki standard wykończenia oraz wyjątkowy.