dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

2 950 000 zł422 m² 6 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Grabiszynek Przestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Wyjątkowy dom W nowinkach - gmina mosina! Szukasz domu, który został zbudowany dla siebie z dużą dbałością o jakość wykonania? Zapraszamy do Nowinek - 4 km od Mosiny, gdzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

859 000 zł119,50 m² 7 188,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedaży ofertę domów wolno-stojących, powstających w niezwykle malowniczej części Kielc-Ostrej Górce. W skład budynku wchodzi : parter.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł106,01 m² 5 650,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego domu w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja w pełni nowoczesna, z pompą ciepła i rozbudowaną siecią elektryczną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131,20 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu dwulokalowym w istniejącej inwestycji (9 domów/18 lokali) oraz w nowopowstającej inwestycji (14 domów/28 lokali) o powierzchni mieszkalnej 131,2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż dom o powierzchni około 120 m w miejscowości Dzierżążno, gmina Kartuzy. To nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł324,17 m² 4 133,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej części Zgierza, na osiedlu budynków mieszkalnych jednorodzinnych - dzielnica Krzywie. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł150 m² 6 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Sobuczyna. Dom o powierzchni 150 m2 usytuowany na działce o powierzchni 900 m2. Dom wykonany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł201,96 m² 22 776,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 363 m²

Wyjątkowy dom premium W otoczeniu natury Nowoczesna rezydencja | 3 kondygnacje | działka 3362 m | Orzesze - Zgoń Jeśli szukasz nieruchomości bez kompromisów - miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Doradca klienta Jacek Mamiński licencja pfrn nr 30802 tel.   Wyłącznie w sdp Nieruchomości Dom wolnostojący na działce o powierzchni 1450 m2, położony wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

4 194 000 zł440 m² 9 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Domki, które sprzedają się same 8 gotowych, w pełni wynajmowanych domków 50 m każdy | taras | ogród | pełne wyposażenie pod klucz To nie wizja. To działający biznes: 5 sezonów pełne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- lokalizacja -ścisłe centrum Nowego Sącza - Dwie kondygnacje po ok. 60 m + piwnica + poddasze - Działka ok. 4 ar - Duży potencjał inwestycyjny - Możliwość wydzielenia kilku lokali pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł150 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tylko u Nas! Rodzinny dom z potencjałem i dużym ogrodem - Słupsk, ul. Krzywa Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, prywatność i własny kawałek zieleni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 000 zł195 m² 13 738,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Są takie nieruchomości, które od pierwszych chwil dają poczucie, że to jest "to" miejsce, z którego nie chce się wychodzić i do którego chce się wracać. Ten dom w Walendowie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł129 m² 15 426,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Luzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

1 420 000 zł163,05 m² 8 708,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowy I parterowy I gotowy do zamieszkania I wolnostojący I komfortowy I rok budowy 2024 I 3 sypialnie I 2 łazienki I 3 tarasy I garaż I działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł119 m² 12 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 119 mkw. położony na 20 arowej działce, w miejscowości Berezka, w gminie Polańczyk, w powiecie leskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł127,10 m² 10 149,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szukasz domu, który wyróżnia się na tle nudnych, powtarzalnych osiedli? Oto oferta dla osób, które cenią architekturę jutra, minimalistyczny design i lokalizację, która jest synonimem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł173,86 m² 37,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Ofertą wynajmu jest nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 173 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1195 m w zielonej, prestiżowej części Chwalęcic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom będzie dostępny od lipca 2026 Wilanów - Zawady, połowa bliźniaka, 5 pokoi, 140 m2. : dla kogo? Dla rodziny z dziećmi. Dla szukających domu z ogrodem, posiadającego klasyczną formę. :.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Do wynajęcia segment środkowy , przy ul. Wiejskiej, na pograniczu Mysiadła i Józefosławia. W cenie dwa zewnętrzne prywatne miejsca parkingowe, bezpośrednio przed segmentem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł90 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Chojnowie (gmina Piaseczno) przy ul. Klonowej w sercu natury, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy i Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł201 m² 7 213,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nowa inwestycja na Białołęce! brak pcc i prowizji od Kupujących! Zamieszkaj na osiedlu zielona białołęka. Nowe osiedle to 4 budynki 2-lokalowe z dostępem do parkingu oraz prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł150 m² 3 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 1,85 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. Około 17 arów to tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 584 000 zł172,32 m² 14 995,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Opiekun oferty: mateusz Porada tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł139,35 m² 5 123,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Bliźniak_garaż_pompa ciepła_rekuperacja_fotowoltaika_światłowód_obok Wrocławia (ligota Mała) Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem oraz garażem w miejscowości Ligota.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł162 m² 10 432,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z dużą działką - Kliniska Wielkie Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej ok. 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł330 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 330m z dużym ogrodem Stary Wilanów Do wynajęcia elegancki i wygodny dom wolnostojący o powierzchni 330 m , położony w prestiżowej części Starego Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł131 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy z użytkowym poddaszem dom o powierzchni użytkowej wynoszącej około 131 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł60,73 m² 8 875,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Domy nad jeziorem żarnowieckim i tylko 6 km od morza gotowe od zaraz! Sezon czas zacząć - fajni lokalizacji Dębki, władysławowo, jastarnia, jurata, hel, nadole - zapraszamy! Kameralna inwestycja |.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł182 m² 8 241,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferta dostępna wyłącznie W gross nieruchomości działka budowlana ok. 37 arów ( ok.3700 m2) DOM WOLNOSTOJĄCY z 2010r. Taras 40m2 dojazd nową asfaltową drogą otoczenie nowych, zadbanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł177,22 m² 7 047,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowane w wysokim standardzie jednopiętrowe domy o powierzchni 177,22m2. To kameralne osiedle składa się z 4 przestronnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Domachowo (gmina Trąbki Wielkie) na Osiedlu Nowy Straszyn. Budynek usytuowany jest w ostatniej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł94,19 m² 9 395,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

| n O W A | N I Ż S Z A | C E N A | szybki termin przekazania (szczegóły przy prezentacji) na sprzedaż dom W zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu bermudy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 150 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale - dom mieszkalny 120 m po generalnym remoncie wraz z rozbudowanym zapleczem gospodarczym: magazynami o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł402 m² 4 676,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

NA sprzedaż piękny dom ze stawem na dużej działce. Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł69,40 m² 8 198,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym, energooszczędnym domu o powierzchni 69,4 m , położonym na Osiedlu Błękitnym w Środzie Wielkopolskiej. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Redliny

Redliny,zachodniopomorskie

1 380 000 zł151,33 m² 9 119,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiamy energooszczędny, nowoczesny i doinwestowany dom parterowy z garażem dwustanowiskowym blisko morza położny w miejscowości Redliny - 6 km od nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Wyjątkowa rezydencja z klimatem w sercu Milanówka | ok.300 m | piękny ogród | doskonała lokalizacja. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej.