dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

829 000 zł128 m² 6 476,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 120 m z niewielkim ogródkiem, który można przekształcić w dodatkowy parking lub zagospodarować według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

721 000 zł105 m² 6 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 737 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości (okolice Dobrej Nowogardzkiej). Nieruchomość utrzymana w sielskim klimacie. Powierzchnia nieruchomości użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł115 m² 8 252,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania działka z domem w Brochocinie - okolice ul. Malinowej (działka zabudowana nr 133/16) oraz druga działka obok z budynkiem (działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł225 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Dom Z duszą. Dla tych, którzy widzą więcej niż ściany. Są domy nowe, idealne i przewidywalne. I są takie miejsca jak to - z charakterem, historią i energią, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grzybiany,dolnośląskie

1 250 000 zł145,30 m² 8 602,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 m²

Dom, grzybiany, duży ogród, 5 pokoi, garaż, sprzedaż. TA oferta długo nie będzie dostępna - zadzwoń I umów się już dziś na prezentację. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

4 domki W radawie - gotowa inwestycja pod wynajem! na sprzedaż - 4 domki (sprzedaż jako całość) Cena: 450 000 zł + 23% vat = 553 500 zł 4 funkcjonalne domki wypoczynkowe Powierzchnia każdego:.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł156 m² 4 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Jeśli szukacie Państwo ciekawego domu w cichym wręcz sielskim otoczeniu i za bardzo dobrą ceną to zapraszam do Malcanowa. To właśnie tu, blisko ulicy Akacjowej mamy świeżo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:778 m²

Oferta biura nieruchomości ustroń Na sprzedaż wyjątkowa, stylowa willa z funkcją pensjonatową w samym sercu Ustronia! Opis nieruchomości: przestronna i klimatyczna willa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

3 400 000 zł450 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Rewala 250 metrów od morza. Na sprzedaż kompleksowa i rzadko spotykana oferta w samym sercu Rewala: funkcjonujący pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Częstochowa - Stradom, luksusowy dom szeregowy na sprzedaż. Na sprzedaż elegancki i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł99 m² 4 232,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 084 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 99 m , położony na dużej działce o łącznej powierzchni 8084 m . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 200 zł115,20 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przepiękne i funkcjonalne budynki w zabudowie szeregowej w bydgoskim Fordonie czekają na właściciela! Nowa oferta w Biurze Forma Nieruchomości! Co wyróżnia tę inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł153 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Komfortowy dom z jacuzzi i dużym tarasem | Pniów Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom z siedmioosobowym jacuzzi oraz przestronnym tarasem w spokojnym Pniowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny o powierzchni ok 180 m , położony w spokojnej dzielnicy Nowego Sącza na ul. Opłotki. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Hel

Hel,pomorskie

3 830 000 zł476,80 m² 8 032,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:129 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny, nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący Żory - okolica Rudziczka. Bardzo dogodny dojazd do centrum żor, okolica nowych domów. Tylko W solid taka oferta wyłączność Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz komfortowego domu, w którym nowoczesna technologia łączy się ze spokojem natury? Do wynajęcia oferujemy przestronny, nowo wybudowany dom (rok budowy 2025) w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł210 m² 4 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:980 m²

Lokalizacja: ul. Orlicz-dreszera, miasto zamość Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum w obrębie strefy Starego Miasta, a jednocześnie miejsce ustronne z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł163 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę domu w miejscowości Kokuszka o powierzchni całkowitej 163 m2 gmina Piwniczna -zdrój .Dom położony w malowniczej, spokojnej okolicy która daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł142,17 m² 9 495,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w kameralnym apartamentowcu z 2018 roku przy ul. Sadowej w Świdnicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł184 m² 13 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Komfortowy dom na wzgórzu, w cichej okolicy libertowa - 4 sypialnie, garaż - działka 7,5 a lokalizacja: libertów to podkrakowska miejscowość położona na wniesieniu Pogórza Wielickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grzywna

Grzywna,kujawsko-pomorskie

1 689 000 zł210,50 m² 8 023,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:33 257 m²

Nie przegap tej wyjątkowej oferty, zapewnij sobie miejsce, w którym praca i odpoczynek łączą się w idealną harmonię. Interior domu oferuje przestronne i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

5 821 000 zł1 110,24 m² 5 243,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:43 607 m²

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do magicznego dworku z XIX wieku, pełnego historycznego uroku. Nieruchomość ta, oryginalnie wybudowana w 1898 roku, zyskała nowe życie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

11 900 000 zł920 m² 12 934,78 zł/m²