dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł78 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Aleksandria,śląskie

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Agencja Nieruchomości housestate prezentuje wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej miejscowości Aleksandria. Dom został zaprojektowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 450 000 zł124 m² 11 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy do wprowadzenia dom wykończony według indywidualnego projektu architekta wnętrz. Parter domu to otwarty salon połączony z kuchnią, łazienka (z kabiną), kotłownia, hall z wbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w Gminie Kąty Wrocławskie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 198 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 000 zł270 m² 35 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Luksusowy bliźniak na osiedlu Marina Mokotów. Idealny dla rodziny. Bezpieczne zamknięte osiedle z własnym parkiem i placem zabaw. Dom posiada duży ogród na parterze, ogród zimowy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Purpurowa

Marysin,mazowieckie

889 000 zł142 m² 6 238,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nowoczesny Dom z Ogrodem w Marysinie - Promocja 889 000 zł! Zamieszkaj w komfortowym i przestronnym domu o powierzchni 142,70 m , z pięknym ogrodem 250 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świecie

Świecie,dolnośląskie

1 000 000 zł256 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży gospodarstwo z 2 hektarami ziemi, znajdujące się 15 km od Świeradowa Zdroju z niesamowitą panoramą na Góry Izerskie! Budynek mieszkalny z boksami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 801 000 zł312 m² 5 763,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Krzyki-dom Klecina Top premium 7 pokoi super inwestycja Ogród Garaż* Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Ustanów,mazowieckie

1 390 000 zł175 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

zapraszam do zapoznania się z moją ofetą nieruchomości Przedstawiamy ofertę pięknego domu o powierzchni 175 m2 położonego na działce o powierzchni 1549m2 znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu, o powierzchni 129,91 m2 gotowego do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i przestronny Dom wolnostojący o pow. ok 260 m2 posadowiony na pięknej działce, usytuowany w malowniczej części Milanówka. Rozkład domu ; parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brodła

Brodła,małopolskie

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż działka z domem w Brodłach. Dom został wybudowany w latach 60 z pustaków. Stropy wykonane z betonu dach jest wykonany z betonu. W domu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalbornia

Kalbornia,warmińsko-mazurskie

359 000 zł95 m² 3 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:976 m²

Opis Pozornie zwyczajny dom odkrywa swoje prawdziwe oblicze wchodząc w interakcje z otoczeniem. Od początku swojego istnienia jego okna patrzyły na taflę jeziora, a ściany i wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlisko

Siedlisko,lubuskie

970 000 zł272 m² 3 566,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Więcej zdjęć, rzuty kondygnacji, mapy, znajdziesz na naszej stronie Link do oferty: zamieszkaj w tym niezwykłym miejscu! Starannie odrestaurowana, utrzymana w doskonałym stanie przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzesko,małopolskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Smart Property oferuje na wynajem komfortowy dom o powierzchni 90 m , zlokalizowany w Brzesku. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej nieruchomości w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Metalowa

Chełm,lubelskie

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Chełmie przy ul. Metalowej. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 1500 m2. Dom z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej około 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szczecińska

Nysa,opolskie

366 000 zł110 m² 3 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta zarezerwowana Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem ( dla rodziny, na wynajem jako inwestycja) , w świetnej lokalizacji przy ul. Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Namysłów,opolskie

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu w Namysłowie - ul. Jodłowa. Powierzchnia całkowita wynosi ok. 242 m2, powierzchnia użytkowa ok. 215 m2. P ozwolenie na użytkowanie uzyskane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,wielkopolskie

169 000 zł100 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom budowany w 2000 r., z dala od sąsiadów lecz blisko lasów we wsi Zielonka gm. Wierzbinek woj. wlkp na sprzedaż. Usytuowany na 11 -arowej działce przy zjeździe z asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

970 000 zł125 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W sąsiedzctwie lasu ściejowice - gmina liszki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120 m2 posadowiony na działce 4 00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom szeregowy z ogrodem, znajdujący się przy ul. Wałbrzyskiej we Wrocławiu. Nieruchomość posiada też garaż w bryle budynku z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Polecam komfortowy dom wolnostojący znajdujący się na cichej ulicy w Dąbrowie pod Poznaniem. To idealna oferta dla rodziny, szukającej spokojnej okolicy, wysokiego standardu oraz relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tkaczy

Krynica Morska,pomorskie

3 900 000 zł550 m² 7 085,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:634 m²

Oferta inwestycyjna funkcjonujący pensjonat W krynicy morskiej! cena: 3 900 000 zł (płatność tylko W euro!) powierzchnia całkowita budynku: 550,4 m2 powierzchnia działki: 634 m2 parking przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołębiewo

Gołębiewo,pomorskie

949 000 zł252 m² 3 765,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dni otwarte 21.12.2024 ZAPRASZAMY NA ORGANIZOWANE DNI OTWARTE DOMU W DNIU 21.12.2024 (SOBOTA) W GODZNACH 10-14 Skontaktuj się aby umówić się na konkretną godzinę. Oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

2 489 000 zł233 m² 10 682,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:468 m²

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w samym centrum mikołajek. Działka zabudowana jest trzema domami gotowymi pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,dolnośląskie

100 000 zł100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Witam, do dnia 28-01-2024 przebywam na urlopie. W sprawie oferty proszę o kontakt po moim powrocie. Jeśli cenisz sobie spokój, ciszę i bliskość natury to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ratowice,dolnośląskie

825 000 zł180 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Jeżeli szukasz inwestycji z ogromnymi możliwościami aranżacji,.