dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Przepięknie usytuowany, dobrze docieplony domek całoroczny, wolnostojący o konstrukcji drewnianej. Dom wraz z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 790 m²

Powiat: pajęczański (łódzkie) Gmina: nowa Brzeźnica Obręb: brzeźnica (0008) Numer działki: 6870,   m2 z czego ok. 3100 m2 objęte mpzp 6899- 2292 m2 łącznie 16 790 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł65 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 603 m²

Oferta domu drewnianego na ładnej działce 36a obok lasu W gminie nozdrzec. Idealne miejsce pod rekreację. Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na uroczej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł262 m² 3 549,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:712 m²

Kamienica handlowo-mieszkalna w centrum Rozwadowa 262 m + poddasze | Garaż | Dwa wejścia | Działka 7,12 ar Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnej kamienicy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł553,85 m² 1 606,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Borkowie - przestrzeń, natura i nowoczesność w jednym miejscu Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury? Ten wyjątkowy dom w Borkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza. Najważniejsze informacje: lokalizacja: olsztyn,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł146 m² 10 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Komfortowy dom Z garderobą I tarasem idealny dla rodziny 146 m | wyjątkowy układ pomieszczeń | garaż ***** opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 146 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 199 100 zł164 m² 7 311,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Dom wolnostojący położony w samej Świdnicy - idealny dla większej rodziny! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne: - podwyższony parter: otwarty salon z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,64 m² 11 834,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m, położona na działce 470 m w spokojnej miejscowości Opypy, nieruchomość po kompleksowym generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m, położony w miejscowości Krzczonów, w gminie Tokarnia, powiat myślenicki. Nieruchomość obejmuje działkę zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom w Międzyzdrojach idealny dla turystów z dodatkowym apartamentem, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu położonego w malowniczych Międzyzdrojach, znanym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115,06 m² 5 205,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. Brak prowizji od strony kupującej! Przedmiotem sprzedaży jest lewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł169 m² 7 988,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Wilkszyn, północno zachodnie okolice Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 169 m Powierzchnia działki: około 500 m Liczba pokoi: 5 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 299 m²

Dom na sprzedaż Potok Czarny, gm. Słubice | działka 3299 m | budynki gospodarcze Na sprzedaż parterowy dom położony w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Potok Czarny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł208,90 m² 8 042,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zjawiskowa willa pod Radzyminem w stylu hiszpańskim. Już od wejścia widać, ze mamy do czynienia z niebywałą dbałością o szczegóły oraz bardzo konsekwentny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | rynek pierwotny | blisko Zalewu Zegrzyńskiego Na sprzedaż nowoczesny 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w bardzo zielonej ,spokojnej i cichej okolicy. Nieruchomość idealna na biuro lub usługi. Informacja o nieruchomości: -nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł136 m² 2 198,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 770 m²

Dom wolnostojący o pow. 136 m Nieruchomość położona przy ul. Karpackiej w zielonej i spokojnej dzielnicy Dźbów W skład domu wchodzą: - trzy pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł211 m² 4 691,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom z duszą przy lesie | przestrzeń, światło i wyjątkowy klimat Są takie domy, do których wchodzi się po raz pierwszy i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł109,18 m² 9 113,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna inwestycja gdzie cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tucze

Tucze,zachodniopomorskie

320 000 zł103,06 m² 3 104,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Przedmiotem sprzedaż jest piętro domu zlokalizowanie w miejscowości Tucze, miejscowość leży nad jeziorem Woświn. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z salonem, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł246,10 m² 7 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom w Walendowie. Na przestronnej, kwadratowej działce o powierzchni 1100 m znajduje się nowoczesna inwestycja obejmująca dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł147,60 m² 6 436,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego. Cena dotyczy jednej połowy bliźniaka w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł844 m² 3 317,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Szukasz miejsca, gdzie połączysz życie z pasją i biznesem? A może marzysz o rozwoju działalności w prestiżowej lokalizacji z gotową bazą klientów? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł270 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący | Zgierz, ul. Gołębia | 1000 m działki | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Zgierza, przy spokojnej, bocznej ulicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł141,68 m² 5 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m , a cena to 750 000 pln, co daje 5 293 pln.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł218 m² 3 967,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 140 m (powierzchnia całkowita 218 m ), usytuowany na działce o powierzchni ok. 6,5 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 250 zł77,50 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta sprzedaży domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Parkitka przy ul. Westerplatte/ Małopolska.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż dom letniskowy, drewniany, wybudowany w roku 2022 o całkowitej powierzchni 55 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, co tworzy otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł198 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Piękny dom z ogrodem nieopodal Centrum Starego Miasta. Zapraszam Państwa do obejrzenia domu położonego na lewobrzeżu Torunia. Dom w zabudowie szeregowej, środkowy oddany do użytku w 1996.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł370 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:880 m²

***dom W hajnówce**350m2**lokal gastronomiczny** Z przyjemnością prezentujemy ten przestronny dom z dwoma niezależnymi mieszkankami oraz przylegającym lokalem gastronomicznym, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Charakterystyka domu 60 m w Grabinach Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące układu i dostępności tych nieruchomości Układ pomieszczeń (dwie kondygnacje): parter: strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Szukasz domu poza miastem, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej lokalizacji, szkoły, sklepu i dobrej infrastruktury w najbliższym otoczeniu? Ta oferta może być bardzo ciekawą alternatywą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 999 zł110 m² 7 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja na już! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z działką Doręgowice - do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w miejscowości Doręgowice. Dom 60m2 składa się z: - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

485 300 zł165,80 m² 2 927,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

W toku postępowania upadłościowego dłużnika: anetty krystyny zientara w upadłości konsumenckiej, syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł123 m² 4 837,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Twój przyszły dom na Osiedlu Poznańskim 123 m spokoju tuż pod Gorzowem. Wyobraź sobie, że budzisz się w nowym, jasnym domu, z widokiem na spokojną okolicę, gdzie słychać tylko śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:35 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje na sprzedaż - nieruchomość rekreacyjną w miejscowości Witkowice, gm. Kłomnice Położoną w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku.