dowolna

Domy

46 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Bodzanów - nowe osiedle domów W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe o siedle domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Bodzanów - 5 km od centrum Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lusowo,wielkopolskie

1 390 000 zł211 m² 6 602,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175,02 m2, z garażem, to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Całkowita powierzchnia wynosi 210,53 m2, co zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 670 000 zł189 m² 11 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,31 m2 na zabudowanej działce 450m2. Stan deweloperski. Nieruchomość została wzniesiona w 2024 roku.W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kochanów,małopolskie

1 079 000 zł111 m² 9 720,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 111 m , zlokalizowany w zielonej okolicy Kochanowa, gmina Zabierzów. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

729 000 zł122 m² 5 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka brukowa! wylany taras! duże przeszkelnia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

625 000 zł80 m² 7 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Więcej informacji *510* 297 *341 Bliźniak z urokliwym ogródkiem i pompą ciepła - Twoja nowa Alternatywa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Znalazłeś! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czermna

Czermna,małopolskie

270 000 zł100 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 568 m²

Na sprzedaż gospodarstwo o powierzchni 2,4568 ha nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej około 100 m2 oraz dwa budynki gospodarcze konstrukcji drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Przestronny, wolnostojący dom dla rodziny położony w spokojnej okolicy. Nie wymaga żadnych nakładów, można w nim zamieszkać. Budynek z garażem w bryle - oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pabianice,łódzkie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam piękny dom z cudownie zagospodarowanym ogrodem. Szukasz ciszy i spokoju? Marzy Ci się kawka na słonecznym tarasie? Jeżeli tak to koniecznie musisz obejrzeć ten dom na żywo! Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Proszowice,małopolskie

475 000 zł119 m² 3 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Młochów

Młochów,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Do sprzedania bliźniaka 130 m2 na działce 475 m2 na zamkniętym osiedlu Dojazd do: warszawy- 15 min ch Janki- 8 min Szkoła podstawowa 200 m Przystanek autobusu mza (733) - 300 m Las 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

720 000 zł95 m² 7 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach, której proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

1 690 000 zł162 m² 10 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rampa Brzeska

Chełm,lubelskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 086 m²

Zapraszamy do zapoznania się ciekawą ofertą sprzedaży domu o powierzchni 100 m , położonego na imponującej działce o wielkości 3086 m . Nieruchomość oferuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Przejazdowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

7 900 zł870 m² 9,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:870 m²

Agencja Westate prezentuje dom na wynajem w Grodzisku Mazowieckim. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość, zlokalizowana jest w centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ulicy Przejazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

1 740 000 zł800 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Szukasz nieruchomości, która nie tylko zachowa swoją wartość, ale także pozwoli Ci szybko ją sprzedać w razie potrzeby? Mam dla Ciebie propozycję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Serock,mazowieckie

1 590 000 zł2 800 m² 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 746 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom w wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość wykończona, gotowa do zamieszkania. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

849 000 zł110 m² 7 689,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez pcc Dostępne 2 warianty: z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

980 000 zł204 m² 4 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dla Rodziny budowany na podstawie projektu Dom w Wisteriach (p) w piwnicami, które również mogą być zaadoptowane na pralnię, suszarnię, kuchnię letnią czy pokój gier. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łękawica

Łękawica,małopolskie

390 000 zł154 m² 2 532,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży ciekawy dom w miejscowości Łękawica. Nowa niższa cena!dom został wybudowany wg indywidualnego projektu z 2018 roku. Budynek w stanie surowym zamkniętym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Cegielnia,mazowieckie

789 000 zł108 m² 7 330,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wybudowany dom (oddanie koniec 2024 roku) w zabudowie szeregowej. Położony w doskonałej lokalizacji w miejscowości Cegielnia przyległej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mineralna

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł443 m² 8 352,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż budynek wielofunkcyjny w okolicy ul. Mineralnej. Na działce o powierzchni 725 m2 znajdują się 2 budynki, połączone ze sobą, stanowiące funkcjonalna całość. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Glinojeck,mazowieckie

685 000 zł195 m² 3 506,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Glinojeck. Działka o powierzchni 802m2 zabudowana domem oraz budynkiem gospodarczym. Przestronny dom o powierzchni użytkowej 195.35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł93 m² 7 509,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ramach nowej inwestycji w Kiełczówku , oferuję dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,08 mkw z ogrodem. W domu zaprojektowano na parterze: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom wolnostojący z dużą działką, egiertowo Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w malowniczym Egiertowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszewskiego

Osieck,mazowieckie

4 260 000 zł587 m² 7 257,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż wysokiej klasy duża posiadłość. Nieruchomość znajduje się w Osiecku, w powiecie Otwockim, 30 km od Warszawy. Jest to trzykondygnacyjny dom o powierzchni 587 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sopot,pomorskie

359 900 €128 m² 2 811,72 €/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

999 000 zł174 m² 5 736,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej - Koszalin, rokosowo Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rdestowa

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł144 m² 6 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun oferty: tel: promocja! Przy zakupie szeregu, żaluzje na piętrze w cenie! Otoczenie nieruchomości: jerzmanowo - osiedle w zachodniej części miasta, graniczące ze Złotnikami, osińcem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł162 m² 6 783,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:407 m²

Biuro Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu Redykajny, w pobliżu jeziora podkówka (siginek)! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

825 000 zł114 m² 7 258,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

402 000 zł62 m² 6 488,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W naszej ofercie dwa Budynki w zabudowie bliźniaczej według projektu ,dom W bratkach, składające się 8 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Chałupy. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek

Osowiec,mazowieckie

4 300 000 zł1 200 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Zabytkowy pałac, dwór z 1860 r. o powierzchni użytkowej około 900 m2. Znajduje się tutaj hotel i restauracja. Dwór został wybudowany z cegły, dach pokryty jest blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Wielka Wieś,małopolskie

1 099 000 zł129 m² 8 412,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro nieruchomości Home Estate z przyjemnością prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej wraz z podwójnym garażem w bryle o powierzchni 130 m2 w pięknym miejscu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

774 000 zł137 m² 5 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja w Dobrzykowicach. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68 budynków w zabudowie szeregowej, budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł263 m² 57,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Rezydencja chojnów|dom 263M2|6 pokoi|3 łazienki|działka 1250m2|chojnowski park krajobrazowy dane techniczne: przestronny, wolnostojący dom z 2008 roku po generalnym odświeżeniu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

940 000 zł144 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Osiedle domów wolnostojących gmina wielka wieś N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim zaledwie 7 km od Krakowa. Dom o powierzchni użytkowej 104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom idealny na cele biurowe z doskonałym dostępem do komunikacji publicznej. Zlokalizowany na Mokotowie w okolicy Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Budynek 4-ro kondygnacyjny, na który.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij