dowolna

Domy

46 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościerska

Skarszewy,pomorskie

549 000 zł168 m² 3 274,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Biuro Użlis Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wraz z budynkami gospodarczymi położonego na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 1010 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ratowice,dolnośląskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 500 000 zł62 m² 24 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dla konesera Na sprzedaż perełka - dom z drewna z 1936 roku Zaprojektowany przez znanego architekta Hanza Poelziga ( zaprojektował między innymi Pawilon Czterech Kopuł we Wrocławiu ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł65 m² 13 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący po generalnym remoncie! Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow. ok .65m2 , posadowiony na działce ok. 713m2 , usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Dom w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Wilcza Góra,mazowieckie

1 532 410 zł140 m² 10 945,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie Prywatne Agencją Dziękuje Dom został wykończony w 2021 roku. Położony jest na cichym i spokojnym osiedlu zamkniętym w pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 400 000 zł400 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż 25 minut od centrum Kielc. Lokalizacja Ten wyjątkowy dom łączy w sobie komfort, przestronność oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawady

Zawady,podlaskie

610 000 zł160 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Klient kupujący nie płaci pcc! Przedstawiam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126m2 na działce 260m2, wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu i drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Księginice,dolnośląskie

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204,78 m , położony w malowniczych Księginicach, przy ulicy Słonecznej, zaledwie 3 km od Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olmonty

Olmonty,podlaskie

560 000 zł126 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łukowa,świętokrzyskie

450 000 zł152 m² 2 960,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wymarzonego Domu w świetnej lokalizacji lubisz ciszę, spokój, naturę - ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż domy jednorodzinne budowane według projektu ,dom w Jabłonkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Golina,zachodniopomorskie

799 000 zł152 m² 5 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do oferty komfortowego domu znajdującego się w miejscowości Golina (1km od Barzkowic). Urokliwa lokalizacja , cisza i spokój zadowoli nie jednego miłośnika przyrody. Informacje:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,pomorskie

1 030 000 zł196 m² 5 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Niespełna dziesięcioletni dom jednorodzinny o powierzchni 196 m2 posadowiony na działce o powierzchni 3020 m2 w Rybnie, gm. Gniewino. Poziom I o powierzchni użytkowej 98,60m 2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łużycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 000 zł236 m² 5 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 236 m2 z tarasem i garażem położony w Kołobrzegu ul. Łużycka super lokalizacja! Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

885 000 zł75 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 70-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

550 000 zł141 m² 3 900,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Świerklańcu, usadowiony jest na działce ok.600m 2. Dom budowany jest na podstawie projektu Dom w Murajach (gb) z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

760 000 zł169 m² 4 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki wybudowanej w latach 90-tych zlokalizowanego w cichej uliczce niedaleko Jednostki Wojskowej na ul.Domańskiego. Nieruchomość wybudowano na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 999 zł118 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:456 m²

Szukasz komfortowego domu w cichej i zielonej części Wrocławia? Chciałbyś mieć własny ogród, gdzie możesz cieszyć się poranną kawą lub spotkaniami z przyjaciółmi? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Kaliska,pomorskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować okazję zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 2300 m2, położonej w miejscowości Kaliska przy ulicy Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 wybudowany w 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łódź,łódzkie

700 000 zł260 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja do 15.02.2025 Na sprzedaż: budynek inwestycyjny w genialnej lokalizacji - Ruda Pabianicka! Powierzchnia całkowita: 260 m2 Opis budynku: Budynek został wybudowany w 1986 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka,świętokrzyskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w miejscowości Wojciechów. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamionka,mazowieckie

1 549 000 zł295 m² 5 250,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Poszukujesz miejsca, które zachwyci Cię przeszywającą na wskroś ciszą, a zarazem bliskością Warszawy? Od dawna śni Ci się przepiękny ogród, który będzie miejscem spotkań rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki własnościowej o powierzchni 279 m2 oraz posadowionego na niej budynku rekreacyjnego. Działka narożna, w aktualnym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Wojnowice,dolnośląskie

575 000 zł93 m² 6 192,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa Inwestycja, osiedle - " ogrodove " znajdująca się w wojnowicach - 2km. od Czernicy Inwestycja składa sie z 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej , 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stężyca

Stężyca,pomorskie

365 000 zł77 m² 4 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:852 m²

Nowa, niższa cena! oferta dostępna wyłącznie U nas! Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek blisko natury? Ten uroczy dom rekreacyjny, położony zaledwie 100 metrów od jeziora w Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł404 m² 2 103,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż wyjątkowa przestronna nieruchomość w okolicy Śródmieścia łącząca w sobie lokale mieszkalne z dochodową inwestycją w postaci wynajmowanych warsztatów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

2 850 000 zł350 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą klimatycznej posiadłości z 1886 roku na Mazurach. Lokalizacja Wieś Kąpławki położona jest zaledwie 40 kilometrów od Węgorzewa. Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Boksyce

Boksyce,świętokrzyskie

2 800 000 zł650 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Sprzedamy Zespół Parkowo-Dworski = P A R K = 1.Powierzchnia parku: 2,23 ha 2.Obiekty na terenie parku: -dwór z 1916 r. wpisany do rejestru zabytków -kapliczka Matki Boskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w sercu Pogodna, nieruchomość o powierzchni o 160m składająca się z: parter: przestronny salon z aneksem kuchennym łazienka sypialnia korytarz z szafą Poziom I:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Ostrów

Nowy Ostrów,podlaskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu drewnianego o powierzchni 60m2, położonego na przestronnej działce o powierzchni 5500m2, usytuowanym w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

2 590 000 zł334 m² 7 754,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertą unikatowego domu, usytuowanego w spokojnej i pełnej zieleni okolicy Świerklańca. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 335m położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

679 000 zł114 m² 5 971,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu inwestycję mieszkalną w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej 2 lokalowej. Budynek o powierzchni 113,70 m2 zlokalizowany jest na działce o łącznej powierzchni 3222 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kani

Dębnica Kaszubska,pomorskie

330 000 zł164 m² 2 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom typu bliźniak, o powierzchni 164 m2, położony na działce 232 m2 w oddalonej o 12 km od Słupska miejscowości Dębnica Kaszubska. CO sprzedajemy ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaborów

Zaborów,podkarpackie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wynajmę dom wolnostojący, 3 pokoje umeblowane, kuchnia, łazienka, piwniczka. Dom docieplony, niskie koszty utrzymania. Obok budynek gospodarczy. Media: gaz, założona fotowoltaika, woda z własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Opole,opolskie

790 000 zł102 m² 7 783,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,5 m2. Budynek posadowiony na gruncie o powierzchni 420m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł215 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem dom wolnostojący o pow. 215 m2 przy ulicy Szlacheckiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na działce ok. 10 a. Dom jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej w Adamowiźnie pod Grodziskiem Maz. Nowoczesna architektura budynku oraz ciche miejsce nieopodal obiektów użyteczności publicznej. Powierzchnia ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

900 000 zł122 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Atrakcyjny Nowy Dom wolnostojący w miejscowości Dobra - Gmina Dobroszyce Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, parterowy dom o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

1 066 969 zł154 m² 6 926,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja - najwyższy możliwy standard budowy! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! niemce - dys! dolina ciemięgi Prestiżowe osiedle domów w Dysie. Jedyne takie miejsce! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rozewie,pomorskie

910 000 zł61 m² 14 935,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! Zacznij zarabiać na wynajmie krótkoterminowych. Domy wykończone pod klucz. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość.