dowolna

Domy

46 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Koło,wielkopolskie

2 250 000 zł219 m² 10 251,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Luksusowy Dom na Sprzedaż Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, który znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kole. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka - nowoczesność i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

1 199 000 zł121 m² 9 946,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom jednorodzinny w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz lasu. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Czorsztyn,małopolskie

2 600 000 zł92 m² 28 260,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość: odkryj unikalną inwestycję w malowniczym Czorsztynie, z zapierającą dech w piersiach panoramą na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie. To wyjątkowe miejsce, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

244 000 zł120 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w stanie surowym otwartym. Na powierzchnie 120m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 3 sypialnie - łazienka z wc - wiatrołap - spiżarnia - garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł144 m² 7 284,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Porąbki na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 144.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

3 200 000 zł580 m² 5 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

3 200 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 580 m2 I Działka 1050 m2 | Józefosław I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

159 000 zł48 m² 3 319,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 48 m2, położony w Kowalach Oleckich przy ulicy Gołdapskiej. Dom wybudowany z czerwonej cegły, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

649 000 zł78 m² 8 309,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro sprzedaży developera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na osiedlu Montis Coronae w Mnikowie. Osiedle Montis Coronae Mników to kameralny zespół 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Grzymalin,dolnośląskie

369 000 zł132 m² 2 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam prawą połowę bliźniaka w miejscowości Grzymalin koło Legnicy na Osiedlu Świerkowym z działką 500 m2. Najniższa cena na lokalnym rynku! 369 tys.zł netto (+vat 8 % ). Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tychy

Tychy,śląskie

1 244 000 zł138 m² 9 014,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Piękny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) zlokalizowany przy bocznej, spokojnej ulicy z niewielkim ruchem samochodowym. W okolicy znajduje się plac zabaw, a od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzeczypospolitej Mosińskiej

Mosina,wielkopolskie

70 000 zł40 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Myślisz o zakupie domku letniskowego w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego? osa Nieruchomości ma dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy na sprzedaż nakłady poniesione na rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Kiełpino,pomorskie

849 000 zł294 m² 2 887,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Tylko U nas! świetny dom dla dużej rodziny lub inwestycja W osobne mieszkania! nieruchomość Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 294 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 270 000 zł195 m² 6 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedsawić Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący, zlokalizowany na 9-arowej działce ogrodzonej płotem z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 516,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 149 m2 w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie tuż obok Podkowy Leśnej. Budynki rozsunięte i połączone tylko garażami, duże okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mazowiecka

Stare Załubice,mazowieckie

695 000 zł103 m² 6 747,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **na sprzedaż: dom w stanie surowym otwartym w Starych Załubicach** Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 690 000 zł165 m² 10 242,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tyniec mały, okolica bielan, komfortowy dom W zabudowie bliźniaczej 2008 R. Działka 451 M2 Przedstawiam Państwu przestronny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Tyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

350 000 zł18 m² 19 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:18 m²

Zostań Właścicielem Unikalnej Loftowej Willi na Półwyspie Helskim. Więcej informacji na naszej stronie glamploft. .com. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją, wypełnij formularz kontaktowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł173 m² 10 693,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam na prezentacje przestronnego domu na Warszawskim Wawrze, świetny dojazd do Centrum miasta! Dom: 173 m2, 2 kondygnacje plus poddasze. Bardzo funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stepnica

Stepnica,zachodniopomorskie

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam Państwu dom znajdujący się 150m od portu jachtowego na zalewie szczecińskim. Nieruchomość przygotowana pod wynajem. Nieruchomość o powierzchni 92m2 składa się na : * 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewicza

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł138 m² 10 734,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

= rezerwacja do 28.02.2025 = Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment środkowy wykonany "pod klucz" do odbioru w lipcu 2025 gotowy do wprowadzenia się, z dużym ogródkiem przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda ze Spychowa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł112 m² 12 491,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom w Warszawie - ostatni lokal Lokalizacja Warszawa ul. Juranda ze Spychowa 27M, lokal składa się z 5 pokoi, plus możliwość zrobienia pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrony

Kraków,małopolskie

990 000 zł209 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lokalizacja: dom w zabudowie bliźniaczej, parter + piętro zlokalizowany jest w Krakowie przy ul. Mieczysława Wrony w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Ulica Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkoszyce

Mąkoszyce,opolskie

339 000 zł147 m² 2 309,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta sprzedaży domu składającego się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych z osobnymi wejściami posadowionego na działce o powierzch 1020m Jeden lokal dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Przypkowska

Wola Przypkowska,mazowieckie

970 000 zł140 m² 6 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140m2, idealny dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość posiada funkcjonalny układ, w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

4 249 000 zł300 m² 14 163,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Konstancin - Jeziorna, bielawa | dom | sprzedaż | 300m2 | działka 800m2 | 4 249 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

989 999 zł139 m² 7 122,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do użytku - 139 m , 5 pokoi, gdynia - Wiczlino - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomości prestige Szanowni Państwo! Mam do zaoferowania wolnostojący dom na 900 m2 działce, w miejscowości Ciele, nieopodal Bydgoszczy; budynek parterowy 125 m2 z garażem. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czeputka,lubelskie

170 000 zł90 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 899 m²

Do sprzedania dom z działką o powierzchni 3899 m2 rezerwacja! Miejscowość Czeputka, gmina Sosnówka, województwo lubelskie nowa niższa cena: 170 000! zł (było 229 000 zł) Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Rezerwacja do 15.02.2025 r. Dom szeregowy w centrum Trąbek Wielkich - 30 minut od Trójmiasta. Bez pcc, gotowe do odbioru! Nieruchomość znajduje się w Trąbkach Wielkich przy ulicy Sportowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

899 000 zł105 m² 8 582,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu segment domu o powierzchni 104,75 m2 + Ogród 110 m2 | Gotowy do Zamieszkania! Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 080 000 zł96 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Karwiany, gmina żórawina, super lux dom W zabudowie szeregowej 96 M2, 4 pokoje, działka 170 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 349 900 zł253 m² 5 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy Nadarzyna. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 559 000 zł192 m² 8 119,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa 135m2,wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bosutów,małopolskie

2 500 005 zł223 m² 11 210,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie czekaj - sprawdź tę wyjątkową ofertę i zamieszkaj w swoim wymarzonym domu! Oferujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego, przestronnego domu w malowniczej miejscowości Bosutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorkowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

1 090 000 zł150 m² 7 247,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

NA sprzedaż wolnostojący 5 pokojowy dom jednorodzinny w Woli Kopcowej, przy ul. Jeziorkowej. Dom został zaprojektowany w estetyce modernizmu, z myślą o ponadczasowym designie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 165 000 zł120 m² 9 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy Żabia Woli. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł153 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowych dom położony w rozwijającej się okolicy Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja pełna zieleni, ciszy i spokoju. Wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej i bliźniaków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

935 000 zł169 m² 5 532,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł197 m² 6 852,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 197 m , usytuowany na działce o powierzchni 297 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulechów

Sulechów,małopolskie

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania dom w stanie surowym zamkniętym z oknami drzwiami wejściowymi i bramą garażową. 5 pokojowe.