dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł240 m² 3 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

Dom z potencjałem w Zaściankach - idealny dla dwóch rodzin! Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 240 m , położony na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł274,84 m² 5 057,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł315 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Przemyśl, ul. Tarnawskiego, stare Miasto - Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy dom - willę miejską z okresu międzywojennego, lata 30-te ubiegłego wieku, otoczona ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na wynajem | Bielany Wrocławskie | ul. Kalinowa | 180 m Na wynajem przestronny dom o powierzchni ok. 180 m , położony w spokojnej i cenionej części Bielan Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł192 m² 10 411,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł225 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | 224,4 m + garaż 36 m2 | 2010 r, chmielowice - Opole. Przedstawiam Państwu do zakupu-sprzedaż, wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ciekawa nieruchomość w Centrum Świdnicy- 2 mieszkania/dom/hotelik Rozkład : dalsze rejony centrum Świdnicy. Budynek w oficynie składający się z parteru i 1 piętra. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł380,06 m² 3 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolno stojący w spokojnej okolicy Kołobrzegu 1000 metrów od morza o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 670m2 Nieruchomość idealna pod wynajem sezonowy Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł227 m² 1 317,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 206 m²

W miasteczku Dobra przy ul Dekerta pow Turek do kupna dom 2 kondygnacyjny wielorodzinny pow użytkowej 158m2. Budowany z cegły, elektryka miedziana, woda i kanaliza z sieci miejskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 250m2 działka budowlana 13arowa. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Dzień dobry, serdecznie zapraszam na zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnej działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi. Całkowita powierzchnia działki to 2050m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta - wyjątkowy dom na Ustroniu III! Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, usytuowany na działce o powierzchni 3,38 ar - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

3 pokojowe mieszkanie w Stęszewie z ogródkiem Szukasz miejsca, które daje energię od samego rana? To jasne i przestronne mieszkanie w Stęszewie to idealny start dla młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł186 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom zapewniający dyskrecję o powierzchni 186 m2 z dużym tarasem i ogrodem na Woli Justowskiej. Położona na działce o pow. 1400 m craftowa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona przy ul. Joachima Lelewela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom mieszkalny z 1920 roku o powierzchni zabudowy 187.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 192 zł78,78 m² 15 145,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty nieruchomości nowoczesna zabudowa o wysokim standardzie 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł120 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 971 m²

Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Handzlówka, w spokojnej i zielonej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Gryfice,zachodniopomorskie

1 050 000 zł124,10 m² 8 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta dotyczy budowanego domu nr 4 W segmencie C. Polecamy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej na nowo powstającym osiedlu w Gryficach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł144 m² 9 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Szukasz ciszy i niezależności, ale przerażają Cię koszty remontu i rosnące ceny energii? Ten dom to gotowa odpowiedź na Twoje potrzeby. Gruntowny remont w 2021 roku (instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Oferta sprzedaży - dom jednorodzinny Z dużą działką I budynkiem usługowym | świeradów zdrój Biuro Nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 548 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Dom Wziąchowo Wielkie w Dolinie Baryczy super lokalizacja oraz super cena. Możliwość wynajmu oraz zamiany na dom może być do remontu lub mieszkanie lokalizacja na terenie Dolnego Śląska Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,30 m² 8 099,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Numer oferty w biurze 91-163 Kupujący Nie Płaci podatku 2% pcc! Polecam do sprzedaży dom typu bliźniak w domu dwulokalowym parterowy z poddaszem nieużytkowym (rozpoczęcia budowy 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia z dużą jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł155 m² 5 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 553 m²

2 domy w cenie jednego Domu - Szczerbice obok Rybnika Pierwszy Dom do zamieszkania - Drugi dom do wykończenia! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację Możesz też wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 000 zł105,20 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 91 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł121 m² 5 297,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł104,24 m² 7 962,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Domy jednorodzinne pod Krakowem Prezentuję Państwu ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych domów położonych na działkach od 300 m2 do 710 m2. Osiedle składa się z 19 domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Gotowe domy Osiedle mono to przemyślana zabudowa dwóch budynków dwulokalowych, stworzona z myślą o komforcie, funkcjonalności i jakości codziennego życia. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 000 zł150,59 m² 8 818,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:965 m²

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 965 m2 zlokalizowaną w pobliżu centrum Lichenia Starego. Działka gruntu zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 125.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł206 m² 10 194,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 206 m2, położony na działce 1060 m2, zlokalizowany w miejscowości Lipków, gm.Stare Babice. Prezentowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł372 m² 6 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce. Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja, dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim uwaga:!. W cenie 410tyś domy się wyprzedały i jest nowa cena, wyższa ale i tak dobra. Inwestycja na etapie wstępnym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150 m² 3 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Divo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Trzebini, położony przy ul. Św. Stanisława, zaledwie kilka minut od Rynku. Nieruchomość o powierzchni około 150.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny - Sulechów Brzezie więcej informacji : tel.   Tylko u Nas Dom wolnostojący o powierzchnia użytkowej 119,6 m2 (całkowitej 140 mkw)-.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł81 m² 30 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3