dowolna

Domy

46 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

1 358 000 zł129 m² 10 511,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Prezentuję Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku oraz miejscem parkingowym przed nieruchomością. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Sajzy,warmińsko-mazurskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Na sprzedaż dom letniskowy całoroczny w Sajzach na Mazurach! Ten uroczy domek letniskowy może stać się Twoim całorocznym azylem. Przytulny, parterowy z użytkowym poddaszem oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

1 950 000 zł320 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu duży dom w Dziwiszowie. gmina Jeżow Sudecki, powiat Karkonoski. Dom położony na dużej działce bo w sumie ponad 3300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Jeśli szukasz przestronności, komfortu i porządnej jakości wykończenia, ta oferta jest dla Ciebie! Przemyślane rozwiązania, gotowy do zamieszkania dom, w którym poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania U W A G A: ### Ostatni dostępny, gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 599 800 zł240 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Gliwice,śląskie

695 000 zł185 m² 3 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:851 m²

Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego domu, idealnego dla rodzin z dziećmi, które szukają przestrzeni i wygody. Z powierzchnią mieszkalną 185m2 oraz dodatkowym strychem użytkowym, ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

990 000 zł127 m² 7 822,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną nowoczesnego budynku jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Poznaniu (miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cicha

Żukowo,pomorskie

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 140 m2, na działce powierzchni 700 m2. Na parterze duża, otwarta przestrzeń, na którą składa się salon połączony z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 280 000 zł152 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszam do zakupu domu z 2011 r. Dom składa się z salonu, kuchni, 3 sypialni, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego (układ pomieszczeń daje możliwość utworzenia dodatkowych 2 pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

885 000 zł127 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Promienna

Żyrardów,mazowieckie

1 095 000 zł250 m² 4 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować wolnostojący 5-pokojowy dom w otulinie lasu, usytuowany ok 4km od Żyrardowa. Jeśli marzy Ci się świeże powietrze, zieleń, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ostatnie wolny dom zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 350 000 zł105 m² 12 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowy segment środkowy w zamkniętym osiedlu na granicy Piastowa i Pruszkowa. Wykończony w wysokim standardzie, praktycznie gotowy do wprowadzenia bez nakładów. Budynek ma 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Krupia Wólka,mazowieckie

920 000 zł141 m² 6 517,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości (0%) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laskowska

Celestynów,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 677,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zakupu dwóch oddzielnych lokali jednorodzinnych, wybudowanych w technologii szkieletowej, wykończonych pod klucz. Zakup bez podatku pcc! Możliwość zakupu każdego lokalu oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

1 049 000 zł139 m² 7 554,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (segment A) o powierzchni 138,86m2 z garażem w bryle budynku, dwupoziomowy (1 piętrowy) w miejscowości Lutynia, gmina Miękinia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janinów

Janinów,mazowieckie

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom idealny dla dużej rodziny komfort i przestrzeń dla każdego! Dla kogo? Ten dom został zaprojektowany z myślą o dużej rodzinie, w której każdy znajdzie swój kąt. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bielawa,mazowieckie

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 400m2 || zadbany ogród || 5 sypialni || 4 łazienki || Taras || Wysoki standard wykończenia || Wspaniale położony dom wolnostojący na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Konstancja, tuż przy American.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł259 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego domu położonego na spokojnym osiedlu 800 metrów od stacji pkp Gocławek, a przy tym cisza i spokój, ponieważ dom położony jest z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 750 000 zł244 m² 7 160,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Osiedle Botanica Konstancja - 3 Etap Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej okolicy Konstancina-Jeziorny. Jest to już kolejny etap inwestycji. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

749 000 zł125 m² 6 003,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu (segment), położonego w miejscowości Żołędowo. Nieruchomość stanowi część nowo powstającej inwestycji - kameralnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 020 000 zł217 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Oferujemy Państwu dom z dużym potencjałem, położony w Siemianowicach Śląskich w prestiżowej dzielnicy Pszczelnik. W bezpośrednim sąsiedztwie Pole Golfowe i Park Rzęsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 999 999 zł192 m² 20 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Opiekun Oferty: nr licencji pfrn 28679 tel: piękna skrajna szeregówka na klecinie Otoczenie nieruchomości: bardzo dużym atutem tej nieruchomości jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szamotuły,wielkopolskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Rezerwacja! przedstawiamy państwu dom wolnostojący trzykondygnacyjny dom W pełni podpiwniczony O wymiarach 175 M2 Z ogrodem 650 M2. Parter Z wskazaniem do własnej aranżacji.DODATKOWO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 390 000 zł124 m² 11 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel: na sprzedaż nowoczesny w pełni wyposażony dom parterowy z 2023 roku, położony na działce o powierzchni 387 m, z przestronnym tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tymiankowa

Krzyków,dolnośląskie

1 090 000 zł116 m² 9 396,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko U nas Prezentujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na świetnym osiedlu w rozwijającej się okolicy. Zaledwie 3km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która obejmuje przestronny dom o powierzchni użytkowej 100 m , budynek gospodarczy, podwójny garaż, wiatę oraz klimatyczną ziemiankę, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Piłsudskiego

Żabno,małopolskie

295 000 zł240 m² 1 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom piętrowy - trzy bramy wjazdowe - dwa garaże -ogród i taras za domem- spokojna okolica- wszędzie blisko do sklepu ,szkoły,przedszkola,ośrodek zdrowia , urząd gminy , fryzjer ,_-do rynku około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Darwina

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w stanie deweloperskim - Kraków, ul. Darwina (nowa Huta) Lokalizacja: nowa Huta, ul. Darwina, kraków nieruchomość: metraż: 128 m Idealna opcja dla rodzin z dziećmi, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opieńskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł450 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Wyremontuj i zamieszkaj w przedwojennej Willi ("willa Domek Pani Zosi") w Dzielnicy Warszawy. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną willę o powierzchni użytkowej ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Góra Siewierska,śląskie

978 000 zł165 m² 5 927 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący który został wybudowany 2005 roku. Budynek ma dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 165m2. Nieruchomość oferuje na parterze: duży wiatrołap, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł235 m² 38,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Parametry nieruchomości Parter: hol z garderobą, schowek pod schodami, sala kinowa, łazienka, kotłownia/prania, sauna, garaż na jeden samochód 1 piętro: salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł121 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż funkcjonalny Segment o pow. ok.120m2, usytuowany w pięknym rejonie, w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Segment jest gotowy do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gilowice,śląskie

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Urokliwy dom położony na granicy ślemienia I gilowic Oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia domu to ok. 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na widokowej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

2 600 000 zł221 m² 11 739,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Podmiejska willa 221 M2 położona na południowych wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojącą willę o pow. 221 m2 na działce o pow. 1053 m2. Położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

940 000 zł200 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 576 m²

Na Sprzedaż! Unikalny dom o pięknych wnętrzach położony w kościerzycach, w gminie Lubsza, zaledwie 3 km od centrum Brzegu. Budynek wolno stojący, o powierzchni użytkowej ok. 200m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości Serdecznie poleca: klimatyczny dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis.