dowolna

Domy

46 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kocina,łódzkie

539 000 zł98 m² 5 488,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zamieszkaj na wsi, gdzie czas płynie wolniej - Kocina gmina Widawa, powiat Łaski, województwo Łódzkie Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku, żyć w harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 900 000 zł1 900 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:760 m²

Tylko W makler nieruchomosci! wyłączność! Kamienica na sprzedaż - Śródmieście Bydgoszcz Makler nieruchomości oferuje wyjątkową kamienicę w sercu Bydgoszczy. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyżne

Wyżne,podkarpackie

529 000 zł131 m² 4 023,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości posiadamy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 131,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

699 000 zł118 m² 5 906,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje energooszczędny, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Repty Śląskie na działce o powierzchni 326m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu parterowy dom z użytkowym poddaszem. Dom wymaga remontu - dokończenia rozpoczętych prac, na tym etapie istnieje możliwość aranżacji pod własne potrzeby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotowa Wola

Kotowa Wola,podkarpackie

1 199 000 zł159 m² 7 540,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom premium z antresolą - blisko Stalowej Woli Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo budowanego, bardzo nowoczesnego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kocjana

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Dom położony jest na cichym, zielonym osiedlu domów jednorodzinnych, w sąsiedztwie Lasku Bemowskiego i Puszczy Kampinoskiej - obszar Groty, bemowo. Ta lokalizacja to spokojna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

929 000 zł123 m² 7 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 122 m2, usytuowany na działce ok. 760m2 w zielonej okolicy Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł104 m² 7 585,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej - kupujesz, urządzasz po swojemu i mieszkasz. Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 104 m2 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Czekaj

Bibice,małopolskie

1 290 000 zł137 m² 9 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Sprzedam dom w Bibicach w zabudowie szeregowej ( zewnętrzny ) z garażem a na nim taras. Na parterze znajduje się: wiatrołap a w nim mała garderoba na okrycia wierzchnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 450 000 zł503 m² 4 870,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Dąbrowie Leśnej, położony w kameralnej okolicy tuż przy lesie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 500 m znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł130 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Segment skrajny o powierzchni 130 mkw. Idealna propozycja dla rodzin ceniących sobie komfort, funkcjonalność oraz dobrą lokalizację. Dom został przygotowany do zamieszkania - wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 680 000 zł135 m² 12 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lokal gotowy do zamieszkania, pięknie wykończony, z pasją i dbałością o każdy szczegół. Każdy zakątek domu jest przemyślanie zagospodarowany. Dom funkcjonalny, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Wola Przypkowska,mazowieckie

1 049 000 zł151 m² 6 928,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 049 000 zł I sprzedaż I 151 M2 | dom wolnostojący | działka 500 m2 I wola przypkowska I gmina tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Borowinowa

Kraków,małopolskie

674 000 zł78 m² 8 591,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Borowinowa Vita - II etap życia, na jakie zasługujesz Po sukcesie pierwszego etapu, który został w pełni wyprzedany i zyskał doskonałe opinie klientów , wracamy z nową odsłoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł185 m² 2 974,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

NA sprzdaż dom jednorodinny wolnostojący, znajdujący się W gorzowie wlkp. Nieopodal ulicy kobylogórskiej, os. Zakanale. Oferta wstrzymana Na sprzedaż dom w stylu "kostka polska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 138m2 składa się z dwóch kondygnacji: * parter 67m2 - salon - kuchnia z jadalnią - spiżarnia - pomieszczenie gospodarcze - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

769 000 zł80 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:128 m²

Prezentujemy Państwu przestronne, ustawne i bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 80 m2, usytuowane w malowniczej dzielnicy Białegostoku - Zaścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

850 000 zł174 m² 4 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem w Ciechocinku. Niskie koszty utrzymania (fotowoltaika oraz gaz ziemny) Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem mieszkalnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 300 000 zł162 m² 8 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedsprzedaż! Nowy bliźniak ok.160m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jodłowa

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

489 000 zł126 m² 3 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam na sprzedaż dom typu bliźniak w stanie surowym zamkniętym w Jaworzynie Śląskiej na osiedlu domów jednorodzinnych ul. Wolności wylot na wieś Czechy. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Srebrna

Tarnowskie Góry,śląskie

1 997 000 zł260 m² 7 680,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Tarnowskie Góry mogą się poszczycić wieloma inwestycjami, domy w zabudowach szeregowych, apartamentowce, nowe bloki mieszkalne. Jednak Osiedle Zamkowe jest tylko jedno. Powstało w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 250 000 zł151 m² 14 861,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Michałowice Osiedle, gm. Michałowice - do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość Z pięknym ogrodem! Działka o powierzchni 1208 m2 zabudowana domem jednorodzinnym z 2002r. o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

465 000 zł123 m² 3 772,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom parterowy w stanie surowym otwartym, z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położone w Kobierzycach , w dogodnej lokalizacji, z łatwym dostępem do Wrocławia (15-minut jazdy samochodem) oraz Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

849 000 zł138 m² 6 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:831 m²

Wolnostojący! asfalt! duza działka! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom budowany według projektu dom w Jabłonkach firmy Archon. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

1 050 000 zł260 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom wolnostojący w Oborze - przekształcony na hotel pracowniczy Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Obora, przekształcony na hotel pracowniczy. Nieruchomość idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jeziorańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł117 m² 7 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Dzień dobry, oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni użytkowej 117 m2 w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji 2 budynków przy ul. Jeziorańskiej w Osielsku. Domy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

720 000 zł117 m² 6 154,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

For english please swipe down or call us to discuss the details. Nowa lepsza cena! 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! Szukasz atrakcyjnej inwestycji z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

525 525 zł80 m² 6 569,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie! Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 300 000 zł162 m² 8 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 339 000 zł147 m² 9 108,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:175 m²

Marzysz o komfortowym domu w doskonałej lokalizacji? Ten dwukondygnacyjny segment o powierzchni 147 m w centrum Legionowa to idealna propozycja dla Ciebie! Nieruchomość: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

950 000 zł126 m² 7 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

1 195 000 zł321 m² 3 722,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Przedstawiamy piękny, przestronny dom w Grabówce, idealny dla rodziny szukającej komfortu i prywatności. Dom został wybudowany w 2000 roku i oddany do użytku w 2001 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Kłodzko - osiedle Owcza Góra. Dom z garażem w zabudowie szeregowej w cichym i spokojnym osiedlu. Gotowy do zamieszkania. Dom plus dyży garaż o pow. ok. 27 m kw. (garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Willa Luiza to nowoczesny projekt domu dwulokalowego. Parter - apartament o powierzchni 75 m2 / salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka i wc / Piętro - apartament 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 200 000 zł138 m² 8 707,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO zamieszkania - wysokiej jakosci materiały Na sprzedaż druga połowa 5 pokojowego domu jednorodzinnego w miejscowości Staniątki obok Niepołomic. Łączna powierzchnia użytkowa to 105 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij