dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Borszyn Mały

Borszyn Mały,dolnośląskie

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Borszyn Mały (województwo dolnośląskie, powiat górowski, gmina Góra) położony na działce o powierzchni 3295m2. Nieruchomość jest idealna dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

780 000 zł385 m² 2 025,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Rozgartach. Dom w stanie surowym otwartym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 250 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

! r E Z E R W A C J A! Raszyn, zachodnia część - do sprzedania znakomita lokalizacyjnie nieruchomość o powierzchni działki 733m2, zabudowana domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł159 m² 8 479,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą szczególnej uwagi ofertę sprzedaży nowego gustownie wykończonego 4 pokojowego parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

658 900 zł102 m² 6 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne Segmenty do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 102 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Pułaskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

725 000 zł154 m² 4 711,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Dom jednorodzinny do wykończenia blisko parku i jeziora Szczecinek, ul. Pułaskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Futoma

Futoma,podkarpackie

539 000 zł115 m² 4 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Działka 95 ar, nieruchomość w czystym ekologicznie terenie, w dolinie, koło Rezerwatu Przyrody "mójka", futoma, gmina Błażowa, 25 km od Rzeszowa. Dom murowano - drewniany: - pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

870 000 zł78 m² 11 192,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:421 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 77,73 m , położony na Osiedlu Złote Piaski w Suchej koło Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Syców

Syców,dolnośląskie

580 000 zł128 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom na pięknej dużej działce w spokojnej okolicy! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w pięknej, spokojnej okolicy , dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rocha

Buk,wielkopolskie

623 000 zł90 m² 6 922,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w buku/wielkiej Wsi. Ta inwestycja znajduje się przy uzbrojonej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do osób, które szukają nie tylko domu, ale miejsca, gdzie będą mogły spędzać czas na łonie natury, ciesząc się komfortem i wysokim standardem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

8 000 zł351 m² 22,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, bezrzecze, dom wolnostojący, działka 1000m2, garaż dwustanowiskowy, 6 pokoi. Oferuję do wynajęcia doskonale zlokalizowany i skomunikowany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

989 000 zł148 m² 6 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 148m, usytuowany na działkach o powierzchni od 500m2 do 800m Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł115 m² 6 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł112 m² 8 613,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej z trzeciego etapu inwestycji (1 dom - bliźniak i 1 szereg czterolokalowy) o powierzchni mieszkalnej ok. 112,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młochowska

Rozalin,mazowieckie

1 497 000 zł214 m² 6 995,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy Dom dla Rodziny 214 m2 | 6 Pokoi | 4 Sypialnie | Salon | Pokój 24 m2 nad Garażem | Garaż na Dwa Samochody | Działka 1 100 m2 | Duży Taras | Domek dla Dzieci | Dojazd do Warszawy 20 min | Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143m2 z działką ok 218m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Kuźnica

Nowa Kuźnica,śląskie

690 000 zł104 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 409 m²

Umowa na wyłączność! oferta dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny usytuowany na atrakcyjnej, urokliwej działce leśnej o powierzchni 1,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rawska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

712 800 zł86 m² 8 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, całorocznego domu wraz z działką o pow. 829 m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Rawskiej w Elblągu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł151 m² 4 105,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Wygodny dom szeregowy idealny dla rodziny lub inwestora w pięknej części Oleśnicy. Lokalizacja: - rataje malownicza, spokojna okolica z doskonałą infrastrukturą i pięknymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł228 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Poszukujesz domu w okolicach Olsztyna ? Marzysz o przemyślanym projekcie, gotowym do zamieszkania? Wyobrażasz sobie swoją rodzinę w okolicy lasu, jeziora i rozległych łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

1 649 999 zł136 m² 12 132,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaży dom na nowym, nowoczesnym osiedlu gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie w pobliżu ulicy Kurpiów, stefana Grota-Roweckiego w Wrocławiu. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

4 900 000 zł450 m² 10 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wyjątkowa rezydencja z duszą, usytuowana na perfekcyjnie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 5 000 m . Nieruchomość łączy w sobie klasyczną elegancję, przestronność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młodzieńcza

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł543 m² 8 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:365 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku mieszkalno-przemysłowo-biurowego na Targówku Powierzchnia całkowita budynku to 543m , znajdującego się na działce 365m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stara Iwiczna

Stara Iwiczna,mazowieckie

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działającego biznesu - domu Hostel o powierzchni 130 metrów kwadratowych. Obiekt jest w pełni wynajęty z imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 649 900 zł152 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 152m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -instalację fotowoltaiczną, również Z panelami zewnętrznymi gratis! Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

920 000 zł245 m² 3 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom w stanie surowym zamkniętym - doskonała baza do własnej aranżacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu w stanie surowym zamkniętym, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

2 595 545 zł185 m² 14 029,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom dla rodziny Sąsiedztwo dzielnic: morena i Jasień | Dobrze skomunikowana okolica | Możliwość wyjścia na ponad 10- metrowy balkon | 190-metrowy ogródek *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łowcza

Warszawa,mazowieckie

33 000 zł300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu wolnostojący dom na wynajem usytuowany przy ul. Łowczej w Wilanowie. Dom jest po całkowitym, generalnym remoncie - pachnący nowością. Wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł118 m² 9 708,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gdańsk Osowa. Dom jest zadbany, przestronny i gotowy do zamieszkania. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,śląskie

378 000 zł80 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 947 m²

Dom wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok. 80m2 usytuowany na urokliwej działce o powierzchni 2947m2 w miejscowości Rudniki gm. Rędziny. Na działce dużo drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkową ofertą domu, idealnie usytuowanego w pobliżu lotniska Jasionka w Rzeszowie. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 700 zł145 m² 5 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 144 m2, z uwzględnieniem iż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 195 000 zł150 m² 14 671,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Sprzedaż | Dom | Konstancin - Jeziorna | 149,61 m2 | od 2 195 000 pln bez prowizji - sprzedaż od dewelopera - bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dom D1 w zabudowie bliźniaczej - domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pluszkiejmy

Pluszkiejmy,warmińsko-mazurskie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Niepowtarzalna okazja nabycia uroczego domu oddalonego jedynie 200 metrów od brzegów malowniczego Jeziora Czarnego w Pluszkiejmach! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dom z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł132 m² 6 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Legnica

Legnica,dolnośląskie

6 000 zł157 m² 38,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom na nowym Osiedlu Magnolia Oferujemy Państwu do wynajęcia połowę domu w zabudowie bliźniaczej - nowe osiedle na Piekarach B w Legnicy. Na powierzchnię 157 m2 składają się: a).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 184 175 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Nasza inwestycja to wyjątkowe, kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wiosennej. To inwestycja dla osób, które poszukują prywatności i komfortu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij